VCE 1570 - VCE 1570


ÜRÜN BİLGİSİ


2 ÇIKIŞLI ÇİFT BAŞLI TESTERE İÇİN İDEAL

Çalışanlarının uzun süreli teknolojik uzmanlığı, üretim boyunca ayrıntıların dikkatle izlenmesi, sahip olduğu özel patentleri, IVISION şirketini kendi pazar segmentinde dünyadaki en ileri teknoloji üreticileri arasına yer almasını sağlamaktadır.

Mükemmel tasarım ve inşaat tekniği, mümkün olan en iyi performansı almak için yenilikçi teknik çözümlerle son derece kolay kullanımlı ve hemen hemen hiç bakım gerektirmeyen üniteleri ortaya çıkarmaktadır.

Tüm modeller, müşterilerimizin belli başlı iş ihtiyaçlarına göre tasarlanmış, oluşturulmuş ve monte edilmiş olup ayrıca ATEX - zone 22 norms II 3D (potansiyel patlayıcı atmosferler) direktifine uygun olarak da mevcuttur.

Kullanılan sağlam malzeme ve basit tasarım, endüstriyel pazarda gerçek bir garanti olan tamamıyla İtalya'da üretilen bir ürünün ek özellikleridir.

Özellikle endüstriyel amaçlar için tasarlanmış olan ürün, güçlü bir motor ve son teknoloji ürünü filtreleme sistemi ile donatılmıştır; 50 Hz‘lik akış hızı ve basınç özellikleri sayesinde ağır tozların veya çelik, alüminyum malzemelerin veya her türlü metal çiplerin yanı sıra plastik, cam elyafı, PVC malzemelerin toplanmasında idealdir. 

 

Emme girişi

Adet                                     2

Boyut Ø mm                      100 veya 160 veya 100 + 160

Boyut Ø inç                        4 "veya 6.2" veya 4 "+ 6.2"

Tank hacmi

Litre                                      160

Galon                                   42,27

TEKNİK ÖZELLİKLER TABLOSU


2.2 kW

380

824 ft³

1400 m³

203x84x91

125