Yedek Parça - YILMAZ MACHINE

Yedek Parça

Yedek Parça

3UB270030-0008 // KAFA GURUBU

3UB270030-0008 // KAFA GURUBU

3UB170030-0019 // JOYSTICK

3UB170030-0019 // JOYSTICK

3UB030030-0002 // KD-KY 310 MOTOR GRUBU

3UB030030-0002 // KD-KY 310 MOTOR GRUBU

3UB030030-0001 // KD-KY 310 KAFA YARI KOMPLE

3UB030030-0001 // KD-KY 310 KAFA YARI KOMPLE

3UA920030-0087 // MENGENE GRUBU

3UA920030-0087 // MENGENE GRUBU

3UA920030-0037 // MENGENE TAŞIMA GRUBU

3UA920030-0037 // MENGENE TAŞIMA GRUBU

3UA890030-0020 // JOİSTİCK SAPI

3UA890030-0020 // JOİSTİCK SAPI

3UA850030-0006 // SK 500 HAREKET YATAĞI YARIKOMPLE

3UA850030-0006 // SK 500 HAREKET YATAĞI YARIKOMPLE

3UA810030-0017 // ŞABLON SOL PİSTON MONTAJI

3UA810030-0017 // ŞABLON SOL PİSTON MONTAJI

3UA810030-0016 // ŞABLON SAĞ PİSTON MONTAJI

3UA810030-0016 // ŞABLON SAĞ PİSTON MONTAJI

3UA810030-0015 // SOL DAYAMA MONTAJI

3UA810030-0015 // SOL DAYAMA MONTAJI

3UA810030-0014 // SAĞ DAYAMA MONTAJI

3UA810030-0014 // SAĞ DAYAMA MONTAJI

3UA810030-0011 // KN 152 DAYAMA – YARIKOMPLE

3UA810030-0011 // KN 152 DAYAMA – YARIKOMPLE

3UA770030-0020 // KD-KY 305 ÇATAL SACI GRUBU

3UA770030-0020 // KD-KY 305 ÇATAL SACI GRUBU

3UA770030-0013 // KD 305 ÜST GÖNYE GURUBU

3UA770030-0013 // KD 305 ÜST GÖNYE GURUBU

3UA740030-0033 // FREN AÇMA GRUBU

3UA740030-0033 // FREN AÇMA GRUBU

3UA740030-0021//AİM 4310 MENGENE GRUBU-YENİ (4 ADET)

3UA740030-0021//AİM 4310 MENGENE GRUBU-YENİ (4 ADET)

3UA740030-0019 (sol) – 3UA740030-0020 (sağ)//AİM 4310 DAYAMA GRUBU (SOL-SAĞ)

3UA740030-0019 (sol) – 3UA740030-0020 (sağ)//AİM 4310 DAYAMA GRUBU (SOL-SAĞ)

3UA490010-0004 // REZİSTANS PLAKASI (DK 540)

3UA490010-0004 // REZİSTANS PLAKASI (DK 540)

3UA410030-0014 // KD 402 TESTERE MUHF. SAĞ KOMPLE

3UA410030-0014 // KD 402 TESTERE MUHF. SAĞ KOMPLE

3UA410030-0014 (KD 400) // TESTERE MUHAFAZASI

3UA410030-0014 (KD 400) // TESTERE MUHAFAZASI

3UA370030-0003 // ÜST MENGENE

3UA370030-0003 // ÜST MENGENE

3UA370030-0001 // ALT MENGENE

3UA370030-0001 // ALT MENGENE

3UA320030-0014 (KD 350) // TESTERE MUHAFAZASI

3UA320030-0014 (KD 350) // TESTERE MUHAFAZASI

3UA320030-0002 // ÇATAL

3UA320030-0002 // ÇATAL

3UA310010-0260-3UA310030-1061// REZİSTANS

3UA310010-0260-3UA310030-1061// REZİSTANS

3UA280030-0011 // MENGENE MONTAJI

3UA280030-0011 // MENGENE MONTAJI

3UA280030-0001 (FR 220) // MEKANİK MENGENE

3UA280030-0001 (FR 220) // MEKANİK MENGENE

3UA250030-0009 // GÖBEK YARI KOMPLE

3UA250030-0009 // GÖBEK YARI KOMPLE

3UA250030-0002 // KD-KY DAYAMA GRUBU

3UA250030-0002 // KD-KY DAYAMA GRUBU

3UA110030–0020 // ŞARTLANDIRICI

3UA110030–0020 // ŞARTLANDIRICI

3UA110030-0050 // FESTO ŞARTLANDIRICI (GENEL)

3UA110030-0050 // FESTO ŞARTLANDIRICI (GENEL)

3UA110030-0020 // ŞARTLANDIRICI

3UA110030-0020 // ŞARTLANDIRICI

3UA090030-0008 // MEKANİK MENGENE

3UA090030-0008 // MEKANİK MENGENE

3UA090030-0004 // KD-KY 300 MEKANİK MENGENE

3UA090030-0004 // KD-KY 300 MEKANİK MENGENE

3UA060030–0004 // PNÖMATİK MENGENE

3UA060030–0004 // PNÖMATİK MENGENE

3UA060030-0025//ÜST MENGENE PİSTONU

3UA060030-0025//ÜST MENGENE PİSTONU

3UA060030-0024//ÖN MENGENE PİSTONU

3UA060030-0024//ÖN MENGENE PİSTONU

3UA060030-0023//ÖN MENGENE PİSTONU

3UA060030-0023//ÖN MENGENE PİSTONU

3UA060030-0020 // PNÖMATİK MENGENE (SK 400)

3UA060030-0020 // PNÖMATİK MENGENE (SK 400)

3UA060030-0019 // PNÖMATİK MENGENE

3UA060030-0019 // PNÖMATİK MENGENE

3UA060030-0018 // MENGENE PİSTONU

3UA060030-0018 // MENGENE PİSTONU

3UA060030-0013 // PNÖMATİK MENGENE

3UA060030-0013 // PNÖMATİK MENGENE

3UA060030-0004 // PNÖMATİK MENGENE

3UA060030-0004 // PNÖMATİK MENGENE

3UA050030–0024 // HİDROÇEK ÜNİTESİ

3UA050030–0024 // HİDROÇEK ÜNİTESİ

3UA050030–0001 // HİDROÇEK ÜNİTESİ

3UA050030–0001 // HİDROÇEK ÜNİTESİ

3UA050030-0033 // SNM 560 HİDROÇEK

3UA050030-0033 // SNM 560 HİDROÇEK

3UA050030-0032//HİDROÇEK

3UA050030-0032//HİDROÇEK

3UA050030-0025 // HİDROÇEK ÜNİTESİ

3UA050030-0025 // HİDROÇEK ÜNİTESİ

3UA050030-0014 // HİDROÇEK ÜNİTESİ

3UA050030-0014 // HİDROÇEK ÜNİTESİ

3UA050030-0011 // HİDROÇEK ÜNİTESİ

3UA050030-0011 // HİDROÇEK ÜNİTESİ

3UA050030-0005 // HİDROÇEK (SAĞ)

3UA050030-0005 // HİDROÇEK (SAĞ)

3UA046030–0016 // PNÖMATİK MENGENE

3UA046030–0016 // PNÖMATİK MENGENE

3UA040030–0005 // M8*45 PİPO

3UA040030–0005 // M8*45 PİPO

3UA040030–0001 // M12*60 PİPO

3UA040030–0001 // M12*60 PİPO

3UA040030-0026 // PİPO3 M6*60 (RAY FRENİ)

3UA040030-0026 // PİPO3 M6*60 (RAY FRENİ)

3UA040030-0023 // M8*50 PİPO

3UA040030-0023 // M8*50 PİPO

3UA040030-0021 // M12*35 PİPO

3UA040030-0021 // M12*35 PİPO

3UA040030-0013(KY 310) // PİPO1 M10x25 (KY) ÇATAL SIKMA

3UA040030-0013(KY 310) // PİPO1 M10x25 (KY) ÇATAL SIKMA

3UA040030-0008*8 — 3UA040030-0007*2 //PİPO3 M8*32

3UA040030-0008*8 — 3UA040030-0007*2 //PİPO3 M8*32

3UA040030-0007 // M8x32 PİPO

3UA040030-0007 // M8x32 PİPO

3UA040030-0005 // M8x45 PİPO

3UA040030-0005 // M8x45 PİPO

3UA040030-0002 // PİPO 1 (M10*50)

3UA040030-0002 // PİPO 1 (M10*50)

3UA040030-0002 // M10*50 PİPO

3UA040030-0002 // M10*50 PİPO

3UA040030-0001 //M12*60 PİPO

3UA040030-0001 //M12*60 PİPO

3UA030030-0005 // SUSTA

3UA030030-0005 // SUSTA

3UA030030-0002 // SUSTA

3UA030030-0002 // SUSTA

3UA030030-0001 // SUSTA (KD/KY)

3UA030030-0001 // SUSTA (KD/KY)

3ST010030-0002 // REZİSTANS

3ST010030-0002 // REZİSTANS

2TU019010-0004 // TEFLON KÂĞIT (DK 540)

2TU019010-0004 // TEFLON KÂĞIT (DK 540)

2TU016110-0037 // TABLA TRAPEZ VİDALI SOMUN (SNM 560)

2TU016110-0037 // TABLA TRAPEZ VİDALI SOMUN (SNM 560)

2TU013210-0282 // ÇATAL HSK F63

2TU013210-0282 // ÇATAL HSK F63

2TU013210-0211 // ÜST MENGENE PAPUÇ

2TU013210-0211 // ÜST MENGENE PAPUÇ

2TU013210-0205 // ARKA DAYAMA

2TU013210-0205 // ARKA DAYAMA

2TU013110-0131 // DAYAMA PLASTİĞİ (SK 400)

2TU013110-0131 // DAYAMA PLASTİĞİ (SK 400)

2TU013110-0130 // ÜST MENGENE PABUCU (SK 400)

2TU013110-0130 // ÜST MENGENE PABUCU (SK 400)

2TU013110-0109 // Halka Fırça-İşlem (CPM 4150)

2TU013110-0109 // Halka Fırça-İşlem (CPM 4150)

2TU012610–0044 // MENGENE YATAĞI

2TU012610–0044 // MENGENE YATAĞI

2TU012610-0100 // GÖNYE

2TU012610-0100 // GÖNYE

2TU012610-0087(KY 310) // GÖNYE (KY 305)

2TU012610-0087(KY 310) // GÖNYE (KY 305)

2TU012610-0081 // ÜST TABLA ( KD 305 )

2TU012610-0081 // ÜST TABLA ( KD 305 )

2TU012610-0079(KD 310) // GÖNYE (KD 305)

2TU012610-0079(KD 310) // GÖNYE (KD 305)

2TU012610-0073 // RULMAN YATAĞI ( ALT )

2TU012610-0073 // RULMAN YATAĞI ( ALT )

2TU012610-0072 // RULMAN YATAĞI ( ÜST )

2TU012610-0072 // RULMAN YATAĞI ( ÜST )

2TU012610-0044 // MENGENE PİSTONU BAĞLANTISI

2TU012610-0044 // MENGENE PİSTONU BAĞLANTISI

2TU012610-0020 // ÖN ÇATAL ( KD/KY300 )

2TU012610-0020 // ÖN ÇATAL ( KD/KY300 )

2TU012610-0019 // ARKA CATAL ( KD/KY 300 )

2TU012610-0019 // ARKA CATAL ( KD/KY 300 )

2TU012610-0010 // MENGENE YATAĞI

2TU012610-0010 // MENGENE YATAĞI

2TU012610-0010 / 0054 // MENGENE YATAĞI

2TU012610-0010 / 0054 // MENGENE YATAĞI

2TU012610-0009 / 0053 – 2TU012610-0010 / 0054 // MENGENE YATAĞI

2TU012610-0009 / 0053 (KD 350-400 M/D) 2TU012610-0010 / 0054 (KD 350-400 P/PS) // MENGENE YATAĞI

2TU012610-0009 – 2TU012610-0053 // MENGENE YATAĞI

2TU012610-0009 – 2TU012610-0053 // MENGENE YATAĞI

2TU012510–0190 // MENGENE YATAĞI

2TU012510–0190 // MENGENE YATAĞI

2TU012510-0408 // DİSPLAY KUTUSU (KD 402)

2TU012510-0408 // DİSPLAY KUTUSU (KD 402)

2TU012441-0024 // GÖNYE MUHAFAZA SACI

2TU012441-0024 // GÖNYE MUHAFAZA SACI

2TU012441-0022 // GÖNYE MUHAFAZA SACI (DC 550)

2TU012441-0022 // GÖNYE MUHAFAZA SACI (DC 550)

2TU012441-0012 // TESTERE KANAL LAMASI

2TU012441-0012 // TESTERE KANAL LAMASI

2TU012441-0011 // TESTERE KANAL LAMASI

2TU012441-0011 // TESTERE KANAL LAMASI

2TU012310–0219 // HAREKETLİ GÖNYE

2TU012310–0219 // HAREKETLİ GÖNYE

2TU012310–0007 // HAREKETLİ GÖNYE

2TU012310–0007 // HAREKETLİ GÖNYE

2TU012310-0220 // HAREKETLİ GÖNYE

2TU012310-0220 // HAREKETLİ GÖNYE

2TU012310-0150 // TABLA YATAK PROFİLİ (SNM 560) Tİ

2TU012310-0150 // TABLA YATAK PROFİLİ (SNM 560) Tİ

2TU012210-2264 // MENGENE PABUCU

2TU012210-2264 // MENGENE PABUCU

2TU012210-2263 // HAREKETLİ TABLA GÖNYE (SNM 560)

2TU012210-2263 // HAREKETLİ TABLA GÖNYE (SNM 560)

2TU012210-2262 // TESTERE AYAR KÜTÜĞÜ (SNM 560)

2TU012210-2262 // TESTERE AYAR KÜTÜĞÜ (SNM 560)

2TU012210-2255 // TESTERE MOTOR BAĞLANTISI (SNM 560)

2TU012210-2255 // TESTERE MOTOR BAĞLANTISI (SNM 560)

2TU012210-2254 // TESTERE MOTOR YATAĞI (SNM 560)

2TU012210-2254 // TESTERE MOTOR YATAĞI (SNM 560)

2TU012210-2235 // TABLA PORTATİF PİSTON BAĞLANTISI (SNM 560)

2TU012210-2235 // TABLA PORTATİF PİSTON BAĞLANTISI (SNM 560)

2TU012210-2196//TABLA KANAL LAMASI

2TU012210-2196//TABLA KANAL LAMASI

2TU012210-1751 // MENGENE YATAĞI

2TU012210-1751 // MENGENE YATAĞI

2TU012210-1258 // SABİTLEME LAMASI

2TU012210-1258 // SABİTLEME LAMASI

2TU012210-0107 // 46MM AĞIZLIK TASLAĞI

2TU012210-0107 // 46MM AĞIZLIK TASLAĞI

2TU012110-0130 // KAPLİN ( CNC 610 )

2TU012110-0130 // KAPLİN ( CNC 610 )

2TU011710-0008 //TESTERE KAPLİNİ (KD 350)

2TU011710-0008 //TESTERE KAPLİNİ (KD 350)

2TU011710-0006 // TESTERE KAPLİNİ

2TU011710-0006 // TESTERE KAPLİNİ

2TU011710-0004 // DIŞ KAPLİN ( KD 305 )

2TU011710-0004 // DIŞ KAPLİN ( KD 305 )

2TU011441-2058 // HAREKETLİ TABLA SAC TABAN PLAKASI (SNM 560)

2TU011441-2058 // HAREKETLİ TABLA SAC TABAN PLAKASI (SNM 560)

2TU011441-2038 // PROFİL DAYAMA REFERANS PLAKASI (SNM 560)

2TU011441-2038 // PROFİL DAYAMA REFERANS PLAKASI (SNM 560)

2TU011441-2019 // HAREKETLİ TABLA X EKSEN AYAR SACI (SNM 560)

2TU011441-2019 // HAREKETLİ TABLA X EKSEN AYAR SACI (SNM 560)

2TU011441-1993 // KULE LAZER SACI (SNM 560)

2TU011441-1993 // KULE LAZER SACI (SNM 560)

2TU011441-1992 // TESTERE AÇI SERVO YATAKLAMA SACI (SNM 560)

2TU011441-1992 // TESTERE AÇI SERVO YATAKLAMA SACI (SNM 560)

2TU011441-1991 // TESTERE AÇI SERVO AYAR SACI (SNM 560)

2TU011441-1991 // TESTERE AÇI SERVO AYAR SACI (SNM 560)

2TU011441-1798 // HAVA TARAĞI BAĞLANTI SACI (SK 400)

2TU011441-1798 // HAVA TARAĞI BAĞLANTI SACI (SK 400)

2TU011441-0975 // SU PÜSKÜRTME BAĞLANTI SACI

2TU011441-0975 // SU PÜSKÜRTME BAĞLANTI SACI

2TU011441-0651 // DIŞ KAPLİN

2TU011441-0651 // DIŞ KAPLİN

2TU011441-0016 // DIŞ KAPLİN ( CNC 610 )

2TU011441-0016 // DIŞ KAPLİN ( CNC 610 )

2TU011210-1523 // X EKSEN DAYAMA LAMASI (SNM 560)

2TU011210-1523 // X EKSEN DAYAMA LAMASI (SNM 560)

2TU011210-1498 // TESTERE AÇI AYAR LAMASI (SNM 560)

2TU011210-1498 // TESTERE AÇI AYAR LAMASI (SNM 560)

2TU011210-1497 // TESTERE AÇIÖLÇER DAYAMA LAMASI (SNM 560)

2TU011210-1497 // TESTERE AÇIÖLÇER DAYAMA LAMASI (SNM 560)

2TU011210-1495 // SONSUZ DİŞLİ YATAK LAMASI (SNM 560)

2TU011210-1495 // SONSUZ DİŞLİ YATAK LAMASI (SNM 560)

2TU011210-1458 // GÖNYE-TAŞIYICI TABLA

2TU011210-1458 // GÖNYE-TAŞIYICI TABLA

2TU011210-1457//GÖNYE-HAREKETLİ TABLA

2TU011210-1457//GÖNYE-HAREKETLİ TABLA

2TU011210-1456//GÖNYE-SABİT TABLA

2TU011210-1456//GÖNYE-SABİT TABLA

2TU011210-1444 // STROK DAYAMA LAMASI (SK 400)

2TU011210-1444 // STROK DAYAMA LAMASI (SK 400)

2TU011210-1050 // YAN MENGENE BAĞLANTI LAMASI (SNM 560)

2TU011210-1050 // YAN MENGENE BAĞLANTI LAMASI (SNM 560)

2TU011210-1007 // İZLEYİCİ PİM

2TU011210-1007 // İZLEYİCİ PİM

2TU011210-0178 // KESİCİ BIÇAK (DK 540)

2TU011210-0178 // KESİCİ BIÇAK (DK 540)

2TU011110-2262 // DAYAMA Z EKSEN VİDALI MİL (SNM 560)

2TU011110-2262 // DAYAMA Z EKSEN VİDALI MİL (SNM 560)

2TU011110-2261 // HAREKETLİ TABLA TRAPEZ VİDA (SNM 560)

2TU011110-2261 // HAREKETLİ TABLA TRAPEZ VİDA (SNM 560)

2TU011110-1345 // JOYSTİCK SABİTLEME CİVATASI

2TU011110-1345 // JOYSTİCK SABİTLEME CİVATASI

2TU011110-1061 // TESTERE FLANŞI

2TU011110-1061 // TESTERE FLANŞI

2TU011110-0552 // TESTERE BIÇAĞI MALAFASI

2TU011110-0552 // TESTERE BIÇAĞI MALAFASI

2TU011110-0145 // M6*25 KELEBEK VİDASI

2TU011110-0145 // M6*25 KELEBEK VİDASI

2TU011110-0122 // TESTERE RONDELASI ÇAP 32*30*3.8 ( KD 300 )

2TU011110-0122 // TESTERE RONDELASI ÇAP 32*30*3.8 ( KD 300 )

2TU010010-0011 // VOLAND KOLU

2TU010010-0011 // VOLAND KOLU

2ET022441-0119//KUMANDA ETİKETİ

2ET022441-0119//KUMANDA ETİKETİ

1YY030000–0013 // AMORTİSÖR

1YY030000–0013 // AMORTİSÖR

1YY030000-0017 // ALT KAFA AMORTİSÖRÜ

1YY030000-0017 // ALT KAFA AMORTİSÖRÜ

1YY030000-0016 // ÜST KAFA AMORTİSÖRÜ

1YY030000-0016 // ÜST KAFA AMORTİSÖRÜ

1YY030000-0015 // ÖN KONUM AMORTİSÖRÜ

1YY030000-0015 // ÖN KONUM AMORTİSÖRÜ

1YY030000-0014 // ARKA KONUM AMORTİSÖRÜ

1YY030000-0014 // ARKA KONUM AMORTİSÖRÜ

1YY030000-0010 // AMORTİSÖR

1YY030000-0010 // AMORTİSÖR

1YY030000-0009 // AMORTİSÖR

1YY030000-0009 // AMORTİSÖR

1YY021000-0004 // KAFA ÇEKME YAYI ( KD 310 )

1YY021000-0004 // KAFA ÇEKME YAYI ( KD 310 )

1YY011000-0284 // STROK AYAR YAYI (SK 400)

1YY011000-0284 // STROK AYAR YAYI (SK 400)

1YY011000-0270 // KOL TUTMA YAYI (MK420)

1YY011000-0270 // KOL TUTMA YAYI (MK420)

1SR090000-0027 // B15 5M Z60 ALÜMİNYUM KASNAK (SNM 560)

1SR090000-0027 // B15 5M Z60 ALÜMİNYUM KASNAK (SNM 560)

1SR090000-0026 // B15 5M Z30 ALÜMİNYUM KASNAK (SNM 560)

1SR090000-0026 // B15 5M Z30 ALÜMİNYUM KASNAK (SNM 560)

1SR090000-0003 // B20 T10 Z32 ALÜM. KASNAK

1SR090000-0003 // B20 T10 Z32 ALÜM. KASNAK

1SR080000-0484 // ARABA RAYI HGR 20 R 1720MM (HIWIN) – (SNM 560)

1SR080000-0484 // ARABA RAYI HGR 20 R 1720MM (HIWIN) – (SNM 560)

1SR080000-0397 // ARABA FRENİ ERREDİ FRC15T01SE (THK)

1SR080000-0397 // ARABA FRENİ ERREDİ FRC15T01SE (THK)

1SR080000-0346 // ARABA HSR15C1SS (THK) (GENİŞ)

1SR080000-0346 // ARABA HSR15C1SS (THK) (GENİŞ)

1SR080000-0344 // ARABA HSR20C1SS (THK) (GENİŞ)

1SR080000-0344 // ARABA HSR20C1SS (THK) (GENİŞ)

1SR080000-0325//ARABA HSR225C1SS (THK)

1SR080000-0325//ARABA HSR225C1SS (THK)

1SR080000-0321 // ARABA HGW20HC (HIWIN)

1SR080000-0321 // ARABA HGW20HC (HIWIN)

1SR070000–0033 // MOTOR KAYIŞI

1SR070000–0033 // MOTOR KAYIŞI

1SR070000–0015 // MOTOR KAYIŞI

1SR070000–0015 // MOTOR KAYIŞI

1SR070000-0041 // KAYIŞ – HTD 5M – 25 MM L:2170 MM-AÇIK (BEYAZ PU-EN 25 MM)

1SR070000-0041 // KAYIŞ – HTD 5M – 25 MM L:2170 MM-AÇIK (BEYAZ PU-EN 25 MM)

1SR070000-0033 // KAYIŞ PJ 584

1SR070000-0033 // KAYIŞ PJ 584

1SR070000-0032 // MOTOR KAYIŞI

1SR070000-0032 // MOTOR KAYIŞI

1SR070000-0021 // 20 T10 TRİGEL KAYIŞ-KAPLAMALI ( SA 250-6490 MM )

1SR070000-0021 // 20 T10 TRİGEL KAYIŞ-KAPLAMALI ( SA 250-6490 MM )

1SR070000-0020 // KAYIŞ

1SR070000-0020 // KAYIŞ

1SR070000-0018 // KAYIŞ HTD 600-5M-15MM ZAMAN KAYIŞI (SNM 560)

1SR070000-0018 // KAYIŞ HTD 600-5M-15MM ZAMAN KAYIŞI (SNM 560)

1SR070000-0015 // MOTOR KAYIŞI PJ483*24,5 (11 Kanal)

1SR070000-0015 // MOTOR KAYIŞI PJ483*24,5 (11 Kanal)

1SR070000-0014 // KAYIŞ HTD 450-5M-15MM ZAMAN KAYIŞI (SNM 560)

1SR070000-0014 // KAYIŞ HTD 450-5M-15MM ZAMAN KAYIŞI (SNM 560)

1SR070000-0012 // KAYIŞ ( T10 – B50 MM )

1SR070000-0012 // KAYIŞ ( T10 – B50 MM )

1SR070000-0007 (KD 350) // 1SR070000-0006 (KD 400) // MOTOR KAYIŞI

1SR070000-0007 (KD 350) // 1SR070000-0006 (KD 400) // MOTOR KAYIŞI

1SR070000-0006 // KAYIŞ PJ 813 -10 KANAL

1SR070000-0006 // KAYIŞ PJ 813 -10 KANAL

1SR070000-0005 // MOTOR KAYIŞI

1SR070000-0005 // MOTOR KAYIŞI

1SR070000-0002 // MOTOR KAYIŞI

1SR070000-0002 // MOTOR KAYIŞI

1SR020000-0007 // MAFSAL

1SR020000-0007 // MAFSAL

1SR020000-0006 // DANA GÖZÜ

1SR020000-0006 // DANA GÖZÜ

1SR010000-0093 // BUTE RULMAN 51204 (14*40*20)

1SR010000-0093 // BUTE RULMAN 51204 (14*40*20)

1SR010000-0060 // KONİK MAKARALI RULMAN (32004X – DIN 720)

1SR010000-0060 // KONİK MAKARALI RULMAN (32004X – DIN 720)

1SR010000-0056 // 3206 2RS NSK RULMAN

1SR010000-0056 // 3206 2RS NSK RULMAN

1SR010000-0025//6004 ZZ RULMAN BEARING (6004 ZZ)

1SR010000-0025//6004 ZZ RULMAN BEARING (6004 ZZ)

1SR010000-0012 // 6005 ZZ RULMAN BEARING (6005 ZZ)

1SR010000-0012 // 6005 ZZ RULMAN BEARING (6005 ZZ)

1SR010000-0009 // 6006 ZZ C0 RULMAN

1SR010000-0009 // 6006 ZZ C0 RULMAN

1SR010000-0005 // 6204 RULMAN

1SR010000-0005 // 6204 RULMAN

1SK060000-0007 // KAZIMA BIÇAĞI-DİK AÇILI-YENİ ( CNC 608)

1SK060000-0007 // KAZIMA BIÇAĞI-DİK AÇILI-YENİ ( CNC 608)

1SK060000-0005 // KAZIMA BIÇAĞI-SİFIR KAYNAK ( CNC 610 )

1SK060000-0005 // KAZIMA BIÇAĞI-SİFIR KAYNAK ( CNC 610 )

1SK060000-0004 // KAZIMA BIÇAĞI-ÇIKINTILI ( CNC 608/610-CA 601/603/605 )

1SK060000-0004 // KAZIMA BIÇAĞI-ÇIKINTILI ( CNC 608/610-CA 601/603/605 )

1SK050000-0439 // ALUCOBOND DİA FOR GROOVING ON ALUMINUM AND B1 & A2 RATED COMPOSITE PANELS

1SK050000-0439 // ALUCOBOND DİA FOR GROOVING ON ALUMINUM AND B1 & A2 RATED COMPOSITE PANELS

1SK050000-0438 // 5x8x50 TIOLN CARBUR CUTTER (CPM 4150)

1SK050000-0438 // 5x8x50 TIOLN CARBUR CUTTER (CPM 4150)

1SK050000-0069 // Ø10.0 L100-TEK AĞIZLI

1SK050000-0069 // Ø10.0 L100-TEK AĞIZLI

1SK050000-0068 // Ø5.0 L100-TEK AĞIZLI

1SK050000-0068 // Ø5.0 L100-TEK AĞIZLI

1SK050000-0053 // ÇATAL HSK F63

1SK050000-0053 // ÇATAL HSK F63

1SK050000-0047//ÇATAL ISO 30

1SK050000-0047//ÇATAL ISO 30

1SK050000-0027//Takım Tutucu Iso 30 Pull Stud

1SK050000-0027//Takım Tutucu Iso 30 Pull Stud

1SK050000-0026 // Takım Tutucu Iso 30 Er32 Pens Kafa

1SK050000-0026 // Takım Tutucu Iso 30 Er32 Pens Kafa

1SK050000-0009 // FREZE ÇAKISI 51 305 008 ( 8*14*100*8 )-CNC 610

1SK050000-0009 // FREZE ÇAKISI 51 305 008 ( 8*14*100*8 )-CNC 610

1SK050000-0004 // FREZE ÇAKISI

1SK050000-0004 // FREZE ÇAKISI

1SK050000-0001 // FREZE ÇAKISI

1SK050000-0001 // FREZE ÇAKISI

1SK010000–0106 // TESTERE BIÇAĞI

1SK010000–0106 // TESTERE BIÇAĞI

1SK010000–0074 // TESTERE BIÇAĞI

1SK010000–0074 // TESTERE BIÇAĞI

1SK010000-0210 // 350X3,0/2,2X30 Z=100 (192796) PROFİL TESTERE HW “G5“ LEUCO

1SK010000-0210 // 350X3,0/2,2X30 Z=100 (192796) PROFİL TESTERE HW “G5“ LEUCO

1SK010000-0114 // Ø180*5*30 Z=45 ELMAS UÇLU TESTERE (AIM 4310)

1SK010000-0114 // Ø180*5*30 Z=45 ELMAS UÇLU TESTERE (AIM 4310)

1SK010000-0067 // Ø500×4,0-3.4x30mm. Z120 TESTERE

1SK010000-0067 // Ø500×4,0-3.4x30mm. Z120 TESTERE

1SK010000-0032 // Ø250*2.8*30mm. Z80 TESTERE ( FREUD )-CNC 610

1SK010000-0032 // Ø250*2.8*30mm. Z80 TESTERE ( FREUD )-CNC 610

1SK010000-0026 // Ø 550 TESTERE BIÇAĞI

1SK010000-0026 // Ø 550 TESTERE BIÇAĞI

1SK010000-0021 // Ø 420 TESTERE

1SK010000-0021 // Ø 420 TESTERE

1SK010000-0014 // Ø550×4,0x30mm. Z160 G.5 (192803) LEUCO TESTERE

1SK010000-0014 // Ø550×4,0x30mm. Z160 G.5 (192803) LEUCO TESTERE

1SK010000-0009 // Ø500×3,6x30mm. Z145 – G5 (192799) LEUCO TESTERE

1SK010000-0009 // Ø500×3,6x30mm. Z145 – G5 (192799) LEUCO TESTERE

1SK010000-0007 // TESTERE BIÇAĞI

1SK010000-0007 // TESTERE BIÇAĞI

1SK010000-0004 // Ø400×3,5x30mm. Z108 TESTERE

1SK010000-0004 // Ø400×3,5x30mm. Z108 TESTERE

1SK010000-0003 (KD 350) // 1SK010000-0004 (KD 400) // Ø 350 / 400 TESTERE BIÇAĞI

1SK010000-0003 (KD 350) // 1SK010000-0004 (KD 400) // Ø 350 / 400 TESTERE BIÇAĞI

1SK010000-0002 // Ø300×3,2x30mm. Z96 TESTERE ( DRESS )

1SK010000-0002 // Ø300×3,2x30mm. Z96 TESTERE ( DRESS )

1SC180000-0023 // KRANK KOLU (HMB-100-SQ KRANK KOLU) (SNM 560)

1SC180000-0023 // KRANK KOLU (HMB-100-SQ KRANK KOLU) (SNM 560)

1SC180000-0019 // BOMBELİ KATLANIR KOL (BKK 2 8) (SNM 560)

1SC180000-0019 // BOMBELİ KATLANIR KOL (BKK 2 8) (SNM 560)

1SC170000-0017 // ŞASE AYAĞI-AL 12 2015

1SC170000-0017 // ŞASE AYAĞI-AL 12 2015

1SC140000–0006 // MENTEŞE

1SC140000–0006 // MENTEŞE

1SC140000-0006 // MENTEŞE

1SC140000-0006 // MENTEŞE

1SC140000-0002//MENTEŞE

1SC140000-0002//MENTEŞE

1SA050000-1054 // TESTERE SERVO MUHAFAZA KAPAK (SNM 560)

1SA050000-1054 // TESTERE SERVO MUHAFAZA KAPAK (SNM 560)

1SA050000-1053 // TESTERE SERVO MUHAFAZA (SNM 560)

1SA050000-1053 // TESTERE SERVO MUHAFAZA (SNM 560)

1SA050000-1001 // HAREKETLİ TABLA KORUMA SACI (SNM 560)

1SA050000-1001 // HAREKETLİ TABLA KORUMA SACI (SNM 560)

1SA050000-0988 // DİKEY TESTERE MUHAFAZA SACI (SNM 560)

1SA050000-0988 // DİKEY TESTERE MUHAFAZA SACI (SNM 560)

1SA050000-0987 // YATAY TESTERE MUHAFAZA SACI (SNM 560)

1SA050000-0987 // YATAY TESTERE MUHAFAZA SACI (SNM 560)

1SA050000-0370//MAGAZİN KAPAK

1SA050000-0370//MAGAZİN KAPAK

1SA010000-0121 // TESTERE AÇI EKRAN SACI (SNM 560)

1SA010000-0121 // TESTERE AÇI EKRAN SACI (SNM 560)

1SA010000-0120 // DİKEY TESTERE AYIRICI (SNM 560)

1SA010000-0120 // DİKEY TESTERE AYIRICI (SNM 560)

1PN140000–0005 // 1/8–6 DİRSEK

1PN140000–0005 // 1/8–6 DİRSEK

1PN140000-0005 // 1/8-6 REKOR

1PN140000-0005 // 1/8-6 REKOR

1PN130000-0020 // Küresel Vana

1PN130000-0020 // Küresel Vana

1PN130000-0010 // 3/8-1/4 REDİKSİYON

1PN130000-0010 // 3/8-1/4 REDİKSİYON

1PN080000-0009 // HAVA TABANCASI LBP-1/4

1PN080000-0009 // HAVA TABANCASI LBP-1/4

1PN060000-0004 // FRC-1/4-D-MINI/ (159605) ŞARTLANDIRICI

1PN060000-0004 // FRC-1/4-D-MINI/ (159605) ŞARTLANDIRICI

1PN020000–0308 // 25X80 PİSTON PMY(CCM30)

1PN020000–0308 // 25X80 PİSTON PMY(CCM30)

1PN020000–0253 // PİSTON (DMC–A 32×110)

1PN020000–0253 // PİSTON (DMC–A 32×110)

1PN020000–0249 // PİSTON (PNY–AY 50×220)

1PN020000–0249 // PİSTON (PNY–AY 50×220)

1PN020000–0007 // PİSTON (PNY–AY 50×160)

1PN020000–0007 // PİSTON (PNY–AY 50×160)

1PN020000-0422//32X60 PİSTON SPC-MANYETİK

1PN020000-0422//32X60 PİSTON SPC-MANYETİK

1PN020000-0420 // 50X900 PİSTON DMC-A-AB-1 (SNM 560)

1PN020000-0420 // 50X900 PİSTON DMC-A-AB-1 (SNM 560)

1PN020000-0415 // 40X100 PİSTON KC-A + EYB + KMB 10-1

1PN020000-0415 // 40X100 PİSTON KC-A + EYB + KMB 10-1

1PN020000-0405 // 25X1 PİSTON PM-A

1PN020000-0405 // 25X1 PİSTON PM-A

1PN020000-0404//50X1 PİSTON DMC-A

1PN020000-0404//50X1 PİSTON DMC-A

1PN020000-0403//PİSTON

1PN020000-0403//PİSTON

1PN020000-0356 // 32X300 PİSTON DMC-A (SK 400)

1PN020000-0356 // 32X300 PİSTON DMC-A (SK 400)

1PN020000-0307 // PİSTON (DMC-A 50×280)

1PN020000-0307 // PİSTON (DMC-A 50×280)

1PN020000-0305 // PİSTON (DMC-A 32×95)

1PN020000-0305 // PİSTON (DMC-A 32×95)

1PN020000-0267 // Piston Pm 20*15 (CPM 4160)

1PN020000-0267 // Piston Pm 20*15 (CPM 4160)

1PN020000-0263 // PİSTON SPC 20×15 SEGMANLI SİLİNDİR (CPM 4150)

1PN020000-0263 // PİSTON SPC 20×15 SEGMANLI SİLİNDİR (CPM 4150)

1PN020000-0241 // 40X205 PİSTON DMC-A

1PN020000-0241 // 40X205 PİSTON DMC-A

1PN020000-0234 // PİSTON PMY-A 25×93

1PN020000-0234 // PİSTON PMY-A 25×93

1PN020000-0192 // 20X25 PİSTON PM-A

1PN020000-0192 // 20X25 PİSTON PM-A

1PN020000-0159 // PİSTON

1PN020000-0159 // PİSTON

1PN020000-0089 // PİSTON

1PN020000-0089 // PİSTON

1PN020000-0085 // 32X1 PİSTON PK W=25 M6 İÇTEN DİŞ

1PN020000-0085 // 32X1 PİSTON PK W=25 M6 İÇTEN DİŞ

1PN0140000-0157//AZ 431 MP VALF

1PN0140000-0157//AZ 431 MP VALF

1PN010000–2220 // VTUG–10–MSDR–B1T–25V20–G18–DT–QH6S–EJPPTRPQM7+M1 (573606)

1PN010000–2220 // VTUG–10–MSDR–B1T–25V20–G18–DT–QH6S–EJPPTRPQM7+M1 (573606)

1PN010000–0055 // MENGENE BUTONU

1PN010000–0055 // MENGENE BUTONU

1PN010000–0012 // SPRAYER SU PÜSKÜRTME VALF

1PN010000–0012 // SPRAYER SU PÜSKÜRTME VALF

1PN010000-2327 // VALF ADASI

1PN010000-2327 // VALF ADASI

1PN010000-1513 // HAVA TARAĞI (VAC – 1/4)

1PN010000-1513 // HAVA TARAĞI (VAC – 1/4)

1PN010000-1140 // VALF BOBIN SOKETI FESTO 573919 (VAVE-L1-1VR8-LP) M8 3PİN

1PN010000-1140 // VALF BOBIN SOKETI FESTO 573919 (VAVE-L1-1VR8-LP) M8 3PİN

1PN010000-1030 // VALF CIFT BOBINLI 1/8-5/2 FESTO 566500 ( VUVG-L14-B52-T-G18-1P3 )

1PN010000-1030 // VALF CIFT BOBINLI 1/8-5/2 FESTO 566500 ( VUVG-L14-B52-T-G18-1P3 )

1PN010000-1025 // VALF TEK BOBİNLİ 1/8-5/2 FESTO 566499 (VUVG-L14-M52-AT-G18-1P3)

1PN010000-1025 // VALF TEK BOBİNLİ 1/8-5/2 FESTO 566499 (VUVG-L14-M52-AT-G18-1P3)

1PN010000-0170 // MS4-LR-G-1/4-D6-VS-DM1 REGÜLATÖR (555873)

1PN010000-0170 // MS4-LR-G-1/4-D6-VS-DM1 REGÜLATÖR (555873)

1PN010000-0157 // AZ 431 MP 3/2 G1/8 (05.136.4) PİMLİ VALF

1PN010000-0157 // AZ 431 MP 3/2 G1/8 (05.136.4) PİMLİ VALF

1PN010000-0110//Valf Tek Bobinli Hafner 1/8-5/2

1PN010000-0110//Valf Tek Bobinli Hafner 1/8-5/2

1PN010000-0012 // Su Püskürtme DP2005 03.009.4 Az

1PN010000-0012 // Su Püskürtme DP2005 03.009.4 Az

1PN010000-0012 // SPRAYER SU PÜSKÜRTME VALF

1PN010000-0012 // SPRAYER SU PÜSKÜRTME VALF

1PL040000–0055 // MUHAFAZA CAMI

1PL040000–0055 // MUHAFAZA CAMI

1PL040000-0099 // KABİN – POLİKARBON CAM (SNM 560)

1PL040000-0099 // KABİN – POLİKARBON CAM (SNM 560)

1PL040000-0069 // MUHAFAZA CAMI

1PL040000-0069 // MUHAFAZA CAMI

1PL010000–0135 // MENGENE PABUCU

1PL010000–0135 // MENGENE PABUCU

1PL010000–0033 // MENGENE PABUCU

1PL010000–0033 // MENGENE PABUCU

1PL010000-0135 // MENGENE PABUCU (ÇAP 50)

1PL010000-0135 // MENGENE PABUCU (ÇAP 50)

1PL010000-0135 // MENGENE PABUCU

1PL010000-0135 // MENGENE PABUCU

1PL010000-0107 // KOL ( KD 310 )

1PL010000-0107 // KOL ( KD 310 )

1PL010000-0057 // TALAŞ MANİFOLDU ( KD 305 )

1PL010000-0057 // TALAŞ MANİFOLDU ( KD 305 )

1PL010000-0049 // ÜST MUHAFAZA ( KD 305 )

1PL010000-0049 // ÜST MUHAFAZA ( KD 305 )

1PL010000-0048 // TESTERE MUHAFAZASI (KD 305 )

1PL010000-0048 // TESTERE MUHAFAZASI (KD 305 )

1PL010000-0042 // KOL

1PL010000-0042 // KOL

1PL010000-0033 // ÖN MENGENE PAPUÇ

1PL010000-0033 // ÖN MENGENE PAPUÇ

1PL010000-0033 // MENGENE PABUCU

1PL010000-0033 // MENGENE PABUCU

1PL010000-0020 // SU BİDONU 3 LT.

1PL010000-0020 // SU BİDONU 3 LT.

1PL010000-0011 // GÖBEK TALAŞ MUHAFAZASI (KD 300)

1PL010000-0011 // GÖBEK TALAŞ MUHAFAZASI (KD 300)

1HD030000-0051 // PUSERLUBE 240CC ( NLGI-2 ) TEK NOKTALI YAĞLAMA KARTUŞU

1HD030000-0051 // PUSERLUBE 240CC ( NLGI-2 ) TEK NOKTALI YAĞLAMA KARTUŞU

1HD030000-0050 // SPRAY YAĞLAMA NOZULU 30CM

1HD030000-0050 // SPRAY YAĞLAMA NOZULU 30CM

1HD030000-0049// SPRAY YAĞLAMA NOZULU 5CM

1HD030000-0049// SPRAY YAĞLAMA NOZULU 5CM

1ET052400-0038 // STROK ÖLÇÜ ETİKETİ (SK 400)

1ET052400-0038 // STROK ÖLÇÜ ETİKETİ (SK 400)

1EL440000-0202 // HMIGXU3512 PANEL 7″

1EL440000-0202 // HMIGXU3512 PANEL 7″

1EL380000-1110//SGM7G-05DFF6F SERVO MOTOR 0.45KW 3P 400V INC

1EL380000-1110//SGM7G-05DFF6F SERVO MOTOR 0.45KW 3P 400V INC

1EL380000-0352//SMART PANEL PC 7″ VİPA

1EL380000-0352//SMART PANEL PC 7″ VİPA

1EL380000-0350 // PANEL PC

1EL380000-0350 // PANEL PC

1EL310000-0005 // R88A-CAWC003S-E GÜÇ KABLOSU

1EL310000-0005 // R88A-CAWC003S-E GÜÇ KABLOSU

1EL310000-0004 // R88A-CRWB003N-E ENCODER KABLOSU

1EL310000-0004 // R88A-CRWB003N-E ENCODER KABLOSU

1EL250000-0560 (sağ) – 1EL250000-0562 (sol)// GÜVENLİK BARİYERİ (BİR TAKIM)

1EL250000-0560 (sağ) – 1EL250000-0562 (sol)// GÜVENLİK BARİYERİ (BİR TAKIM)

1EL210000-0122 // Pe Koruge Vakum Hrt. 50mm 15 Mt

1EL210000-0122 // Pe Koruge Vakum Hrt. 50mm 15 Mt

1EL200000–0125 // SENSÖR SMT–8M–A–PS–24V–E–0,3–M8D(574334) (FESTO)

1EL200000–0125 // SENSÖR SMT–8M–A–PS–24V–E–0,3–M8D(574334) (FESTO)

1EL200000-0759 // MB20.50 MANYETİK BANT (360mm)

1EL200000-0759 // MB20.50 MANYETİK BANT (360mm)

1EL200000-0459 // OB14-D-3-S İNDİKATÖR SAAT YÖNÜNDE 3MM HATVE (SNM 560)

1EL200000-0459 // OB14-D-3-S İNDİKATÖR SAAT YÖNÜNDE 3MM HATVE (SNM 560)

1EL200000-0259 // LMIX2-000-0.8.0-1-01 KABLOLU SENSÖR

1EL200000-0259 // LMIX2-000-0.8.0-1-01 KABLOLU SENSÖR

1EL200000-0259 // ALGILAYICI (LMIX2-0000-0.8-01-00)

1EL200000-0259 // ALGILAYICI (LMIX2-0000-0.8-01-00)

1EL200000-0257 // IZ16E-000-1-1,2-0 EKRANLI SENSÖR (ELGO)

1EL200000-0257 // IZ16E-000-1-1,2-0 EKRANLI SENSÖR (ELGO)

1EL200000-0257 // IZ16E-000-1-1,2-0 EKRANLI SENSÖR (ELGO)

1EL200000-0257 // IZ16E-000-1-1,2-0 EKRANLI SENSÖR (ELGO)

1EL200000-0125 // PISTON SENSORU SMT-8M-A-PS-24V-E-0,3-M8D(574334) (FESTO)

1EL200000-0125 // PISTON SENSORU SMT-8M-A-PS-24V-E-0,3-M8D(574334) (FESTO)

1EL200000-0124 // SENSÖR MZT6-03VPS-KP0 (1023971) (SICK)

1EL200000-0124 // SENSÖR MZT6-03VPS-KP0 (1023971) (SICK)

1EL200000-0114//SENSÖR GSE6-P4112 ( 1052450 ) SICK KARŞILIKLI SENSÖR

1EL200000-0114//SENSÖR GSE6-P4112 ( 1052450 ) SICK KARŞILIKLI SENSÖR

1EL200000-0037 // SENSÖR RZT6-03ZUS-KWO NO (1025522) (SICK)

1EL200000-0037 // SENSÖR RZT6-03ZUS-KWO NO (1025522) (SICK)

1EL200000-0020 // TERMOCOPUL-1.5mt (ETB30F-06)

1EL200000-0020 // TERMOCOPUL-1.5mt (ETB30F-06)

1EL200000-0020 // TERMOCOPUL 1.5mt TC-M06-L030-K01,5 J TİP EMKO

1EL200000-0020 // TERMOCOPUL 1.5mt TC-M06-L030-K01,5 J TİP EMKO

1EL20000-0125//PİSTON ÜSTÜ SENSÖRLER

1EL20000-0125//PİSTON ÜSTÜ SENSÖRLER

1EL190000-0400 ( KD/KY 310B) // DİNAMİK FREN.( 40830500 ) TYP:305-230V 10S 17A.

1EL190000-0400 ( KD/KY 310B) // DİNAMİK FREN.( 40830500 ) TYP:305-230V 10S 17A.

1EL190000-0258 // ISI GÖSTERGESİ E5CC-QX3D5M-000 24V AC/DC SSR

1EL190000-0258 // ISI GÖSTERGESİ E5CC-QX3D5M-000 24V AC/DC SSR

1EL190000-0250 // ISI GÖSTERGESİ E5CC-RX3D5M-003 24V AC/DC

1EL190000-0250 // ISI GÖSTERGESİ E5CC-RX3D5M-003 24V AC/DC

1EL190000-0179 // AR2-P-24VDC-10D2A PANEL TIPI PLC GEMO

1EL190000-0179 // AR2-P-24VDC-10D2A PANEL TIPI PLC GEMO

1EL190000-0135//SERVO MOTOR X EKSENİ

1EL190000-0135//SERVO MOTOR X EKSENİ

1EL190000-0132//SÜRÜCÜ X EKSENİ

1EL190000-0132//SÜRÜCÜ X EKSENİ

1EL190000-0118//SERVO MOTOR Y-Z EKSENLERİ

1EL190000-0118//SERVO MOTOR Y-Z EKSENLERİ

1EL190000-0113 // SÜRÜCÜ Y-Z EKSENLERİ

1EL190000-0113 // SÜRÜCÜ Y-Z EKSENLERİ

1EL190000-0078 // ISI GÖSTERGESİ E5CSV-Q1TD-500 AC/DC24V – SSR CIKIS

1EL190000-0078 // ISI GÖSTERGESİ E5CSV-Q1TD-500 AC/DC24V – SSR CIKIS

1EL180000-0320//GÜÇ KAYNAĞI S8VK-T12024 OMRON 5A

1EL180000-0320//GÜÇ KAYNAĞI S8VK-T12024 OMRON 5A

1EL180000-0001 // KONDANSATÖR 450V 30MF

1EL180000-0001 // KONDANSATÖR 450V 30MF

1EL130000-0010 // PORSELEN KLEMENS

1EL130000-0010 // PORSELEN KLEMENS

1EL090000–0017 // ŞALTER

1EL090000–0017 // ŞALTER

1EL090000–0016 // XB4BW73731B5 ÇİFTLİ BUTON (24V AC/DC LEDLİ)

1EL090000–0016 // XB4BW73731B5 ÇİFTLİ BUTON (24V AC/DC LEDLİ)

1EL090000–0009 // BUTON

1EL090000–0009 // BUTON

1EL090000–0003 // BUTON

1EL090000–0003 // BUTON

1EL090000–0001 // XB4–BS8442 ACİL STOP BUTONU

1EL090000–0001 // XB4–BS8442 ACİL STOP BUTONU

1EL090000-0072 // ZB4BZ101 1NA KONTAKLI METAL GÖVDE

1EL090000-0072 // ZB4BZ101 1NA KONTAKLI METAL GÖVDE

1EL090000-0071 // ZB4BA36 YESIL BUTON YÜKSEK KORUMALI

1EL090000-0071 // ZB4BA36 YESIL BUTON YÜKSEK KORUMALI

1EL090000-0060 // BASMALI BUTON D22-TS

1EL090000-0060 // BASMALI BUTON D22-TS

1EL090000-0033 // ÇİFTLİ BUTON KILIFI ZBA 710

1EL090000-0033 // ÇİFTLİ BUTON KILIFI ZBA 710

1EL090000-0031 // İLAVE KONTAK ZBE102 (STOP)

1EL090000-0031 // İLAVE KONTAK ZBE102 (STOP)

1EL090000-0025 // POTANSİYOMETRE

1EL090000-0025 // POTANSİYOMETRE

1EL090000-0017 // ŞALTER

1EL090000-0017 // ŞALTER

1EL090000-0016 // XB4-BW73731B5 ÇİFTLİ BUTON (24V AC/DC LED)

1EL090000-0016 // XB4-BW73731B5 ÇİFTLİ BUTON (24V AC/DC LED)

1EL090000-0012 // XB4-BA61 MAVİ BUTON

1EL090000-0012 // XB4-BA61 MAVİ BUTON

1EL090000-0010 // XB4-BD33 SEÇMELİ BUTON

1EL090000-0010 // XB4-BD33 SEÇMELİ BUTON

1EL090000-0009 // XB4BP31 PLASTİK KILİFLI BUTON

1EL090000-0009 // XB4BP31 PLASTİK KILİFLI BUTON

1EL090000-0009 // BUTON

1EL090000-0009 // BUTON

1EL090000-0008 // XB4-BW84B5 ÇİFTLİ BUTON

1EL090000-0008 // XB4-BW84B5 ÇİFTLİ BUTON

1EL090000-0006 // XB4-BW3365 START BUTONU

1EL090000-0006 // XB4-BW3365 START BUTONU

1EL090000-0005 // XB4BA42 YAYLI STOP BUTONU

1EL090000-0005 // XB4BA42 YAYLI STOP BUTONU

1EL090000-0005 , 1EL090000-0011//BUTONLAR( START-STOP)

1EL090000-0005 , 1EL090000-0011//BUTONLAR( START-STOP)

1EL090000-0003//XB7NA31 START BUTONU

1EL090000-0003//XB7NA31 START BUTONU

1EL090000-0001 // XB4-BS8442 ACİL STOP BUTONU

1EL090000-0001 // XB4-BS8442 ACİL STOP BUTONU

1EL070020-0050//Vakum Filtresi 2.5″ Pvr (Menzil)

1EL070020-0050//Vakum Filtresi 2.5″ Pvr (Menzil)

1EL070020-0040 // 00/SU MOTORU VE BAGLANTI SOKETİ WP 400 R9 12V DC

1EL070020-0040 // 00/SU MOTORU VE BAGLANTI SOKETİ WP 400 R9 12V DC

1EL070004-0014 // MOTOR 1,1Kw 12000

1EL070004-0014 // MOTOR 1,1Kw 12000

1EL070003-0002 // MOTOR

1EL070003-0002 // MOTOR

1EL070001–0120 // MOTOR

1EL070001–0120 // MOTOR

1EL070001–0002(230V–1P 50 Hz)/1EL070001–0017(240V–1P 50 Hz)/1EL070001–0019(220V–1P 60 Hz)/1EL070001–0110(400V–415V 3P 50 Hz)(440V–3P 60 Hz)//MOTOR

1EL070001–0002(230V–1P 50 Hz)/1EL070001–0017(240V–1P 50 Hz)/1EL070001–0019(220V–1P 60 Hz)/1EL070001–0110(400V–415V 3P 50

1EL070001-0120 // MOTOR

1EL070001-0120 // MOTOR

1EL070001-0115 // MOTOR

1EL070001-0115 // MOTOR

1EL070001-0110 // MOTOR 400V-415V (3P 50 Hz)

1EL070001-0110 // MOTOR 400V-415V (3P 50 Hz)

1EL070001-0040 (60hz)/1EL070001-0060 (50hz)/1EL070001-0105 ( 400V-415 V 3P 50 Hz )( 440V-3P 60 Hz)// MOTOR

1EL070001-0040 (60hz)/1EL070001-0060 (50hz)/1EL070001-0105 ( 400V-415 V 3P 50 Hz )( 440V-3P 60 Hz)// MOTOR

1EL070001-0040 (60hz)/1EL070001-0060 (50hz)//MOTOR

1EL070001-0040 (60hz)/1EL070001-0060 (50hz)//MOTOR

1EL070001-0005 // MOTOR (4 KW)

1EL070001-0005 // MOTOR (4 KW)

1EL070001-0003 (230V-1P 50 Hz) -1EL070001-0027 (240V-1P 50 Hz) -1EL070001-0004 (400V-415 V 3P 50 Hz / 440V-3P 60 Hz)//MOTOR

1EL070001-0003 (230V-1P 50 Hz) -1EL070001-0027 (240V-1P 50 Hz) -1EL070001-0004 (400V-415 V 3P 50 Hz / 440V-3P 60 Hz)//MO

1EL070001-0002 (230V-1P 50 Hz) //1EL070001-0017 (240V-1P 50 Hz)//1EL070001-0019 (220V-1P 60 Hz)//1EL070001-0001 (400V-415V 3P 50 Hz)(440V-3P 60 Hz)// MOTOR

1EL070001-0002 (230V-1P 50 Hz) //1EL070001-0017 (240V-1P 50 Hz)//1EL070001-0019 (220V-1P 60 Hz)//1EL070001-0001 (400V-41

1EL060000-0410 // TERMİK T16-5.7 (4.2-5.7A) ABB

1EL060000-0410 // TERMİK T16-5.7 (4.2-5.7A) ABB

1EL060000-0007 // TERMİK LR2 K 0305

1EL060000-0007 // TERMİK LR2 K 0305

1EL050000-0027//RÖLE(SCHRACK) RT 424024 24V DC 2 C/0 8-10A

1EL050000-0027//RÖLE(SCHRACK) RT 424024 24V DC 2 C/0 8-10A

1EL050000-0010//RÖLE H3CR-A8 (ZAMAN RÖLESİ) (24-48V AC)

1EL050000-0010//RÖLE H3CR-A8 (ZAMAN RÖLESİ) (24-48V AC)

1EL050000-0010//H3CR-A8 TIMER AC24-48/DC12-48 (OMRON)

1EL050000-0010//H3CR-A8 TIMER AC24-48/DC12-48 (OMRON)

1EL050000-0009//RÖLE(OMRON)G3NA-220B/ 5-24V DC

1EL050000-0009//RÖLE(OMRON)G3NA-220B/ 5-24V DC

1EL050000-0004 // RÖLE G2RV-SL701 DC24 BY YAY BASKILI SİLİM RÖLE

1EL050000-0004 // RÖLE G2RV-SL701 DC24 BY YAY BASKILI SİLİM RÖLE

1EL040000-0500 (KD/KY 310B) //KONTAKTÖR B6-30-01 ( GJL1211001R8010 8..0 ) NK ( 220V-240V )

1EL040000-0500 (KD/KY 310B) //KONTAKTÖR B6-30-01 ( GJL1211001R8010 8..0 ) NK ( 220V-240V )

1EL040000-0405 // KONTAKTÖR ASL09-30-10-81 (24V DC 50-60)

1EL040000-0405 // KONTAKTÖR ASL09-30-10-81 (24V DC 50-60)

1EL040000-0014 // KONTAKTÖR LC1 D 25 M7

1EL040000-0014 // KONTAKTÖR LC1 D 25 M7

1EL040000-0010 // KONTAKTÖR LP1-K0610BD

1EL040000-0010 // KONTAKTÖR LP1-K0610BD

1EL020000–0025 // KAPAK SWİTCH (CE)

1EL020000–0025 // KAPAK SWİTCH (CE)

1EL020000–0005 // KAPAK SWİTCH

1EL020000–0005 // KAPAK SWİTCH

1EL020000-0250//MENGENE TARAMA SENSÖRÜ (KAFANIN ÜSTÜNDE)

1EL020000-0250//MENGENE TARAMA SENSÖRÜ (KAFANIN ÜSTÜNDE)

1EL020000-0250 // SENSÖR NBB2-8GM25-E2-V3 ( 052019 ) PNP-NO

1EL020000-0250 // SENSÖR NBB2-8GM25-E2-V3 ( 052019 ) PNP-NO

1EL020000-0250 // IMB08-02BPSVT0K- M8 NORMALDE ACIK

1EL020000-0250 // IMB08-02BPSVT0K- M8 NORMALDE ACIK

1EL020000-0125 // SENSÖR SMT-8M-A-PS-24V-E-0,3-M8D(574334) (FESTO)

1EL020000-0125 // SENSÖR SMT-8M-A-PS-24V-E-0,3-M8D(574334) (FESTO)

1EL020000-0030 // LİMİT SWITCH (L66K13MUM331)

1EL020000-0030 // LİMİT SWITCH (L66K13MUM331)

1EL020000-0029 // SWITCH E2A-S08KS02-M5-B2 ( PNP-NC KONNEKTÖRLÜ )

1EL020000-0029 // SWITCH E2A-S08KS02-M5-B2 ( PNP-NC KONNEKTÖRLÜ )

1EL020000-0029 // INTERRUPTOR M5-B2 SWITCH M5-B2

1EL020000-0029 // INTERRUPTOR M5-B2 SWITCH M5-B2

1EL020000-0028 // SWITCH E2A-S08KS02-M5-B1 ( PNP-NO KONNEKTÖRLÜ )

1EL020000-0028 // SWITCH E2A-S08KS02-M5-B1 ( PNP-NO KONNEKTÖRLÜ )

1EL020000-0028 // INTERRUPTOR M5-B1 SWITCH M5-B1

1EL020000-0028 // INTERRUPTOR M5-B1 SWITCH M5-B1

1EL020000-0027 // SWITCH E2A-S08KS02-WP-B2 2M ( PNP-NC KABLOLU )

1EL020000-0027 // SWITCH E2A-S08KS02-WP-B2 2M ( PNP-NC KABLOLU )

1EL020000-0026//SWITCH E2A-S08KS02-WP-B1 2M (PNP-NO KABLOLU) PROX. SENSOR

1EL020000-0026//SWITCH E2A-S08KS02-WP-B1 2M (PNP-NO KABLOLU) PROX. SENSOR

1EL020000-0025 // SWITCH XCS-TE7311 GÜVENLİK KAPAK SİVİCİ SELONOIDLİ

1EL020000-0025 // SWITCH XCS-TE7311 GÜVENLİK KAPAK SİVİCİ SELONOIDLİ

1EL020000-0025 // KAPAK SWİTCH (CE)

1EL020000-0025 // KAPAK SWİTCH (CE)

1EL020000-0022 (KD/KY 310B) // MK V11F49 MEKANIK SWICTH PİZZATO

1EL020000-0022 (KD/KY 310B) // MK V11F49 MEKANIK SWICTH PİZZATO

1EL020000-0016 // KAPAK SWİTCH

1EL020000-0016 // KAPAK SWİTCH

1EL020000-0015//MEKANİK ANAHTAR XCS-Z12

1EL020000-0015//MEKANİK ANAHTAR XCS-Z12

1EL020000-0012 // SWITCH XCKN2102G11 ( LİMİT SWITCH )

1EL020000-0012 // SWITCH XCKN2102G11 ( LİMİT SWITCH )

1EL010000–0046 // ANA ŞALTER

1EL010000–0046 // ANA ŞALTER

1EL010000–0033 // ANA ŞALTER

1EL010000–0033 // ANA ŞALTER

1EL010000-0046 // PAKO ŞALTER 1SCA104892R1001/BY ABB

1EL010000-0046 // PAKO ŞALTER 1SCA104892R1001/BY ABB

1EL010000-0046 // ANA ŞALTER

1EL010000-0046 // ANA ŞALTER

1EL010000-0046 // ANA ŞALTER

1EL010000-0046 // ANA ŞALTER

1EL010000-0011 // 3120-F524-K7T1-W02A-16A ETA ŞALTER

1EL010000-0011 // 3120-F524-K7T1-W02A-16A ETA ŞALTER

1DL120000-0007 // SONSUZ VİDA DİŞLİSİ (SNM 560)

1DL120000-0007 // SONSUZ VİDA DİŞLİSİ (SNM 560)

1DL120000-0002 // SONSUZ DİŞLİ (SNM 560)

1DL120000-0002 // SONSUZ DİŞLİ (SNM 560)

0KT060000-0648//Çatal Iso 30

0KT060000-0648//Çatal Iso 30

'

E-Bültenimize kayıt olun!