YILMAZ MAKİNE’NİN “YERLİLERİ” BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Yılmaz Makine, Yüzde 100 Türk Mühendisliğiyle Geliştirdiği Yeni Makinelerini, Sektörün En Önemli Küresel Etkinliklerinden Avrasya Pencere, Kapı Ve Cam Fuarları’nda Görücüye Çıkardı. Etkinlikte Birçok Makine Modelini İlk Kez Sergileyen Yılmaz Makine, Standındaki Ziyaretçi Trafiğiyle De Farkını Ortaya Koydu.

PVC ve alüminyum profil işleme makineleri üretiminde Türkiye’nin lider markası Yılmaz Makine, dünyanın 100’ün üzerinde ülkesine ürün ve hizmetlerini ihraç ederken, marka bilinirliğini güçlendirmek için yerel ve küresel sektörel fuarlara katılmayı sürdürüyor.

Bu kapsamda, sektörün en önemli ticaret etkinliklerinden biri olan ve 12-16 Kasım tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Pencere, Kapı, Cam Fuarları’na katılan Yılmaz Makine, sergilediği yeni makine modelleri, çevrim içi gerçekleştirilen Dijital Stüdyo bağlantıları ve yoğun ziyaretçi trafiğiyle fuara damgasını vurdu.

Satış ve pazarlama, satış sonrası destek ve Ar-Ge departmanlarından 50 kişilik dev bir ekibin görev aldığı fuarda; “AIM 3410 Alüminyum Profil İşleme Merkezi”, “CCL 1661 PVC Kaynak ve Köşe Temizleme Makinesi” ve “KP CNC 130 CNC Kontrollü Alüminyum Köşe Birleştirme Presi” modelleri ilk kez ziyaretçilerle tanıştırılırken, geçtiğimiz aylarda yurt dışında ilk lansmanları yapılan “ALM 6510 Alüminyum Profil İşleme ve Kesim Merkezi” ile “CDC 600 Bileşik Açılı Otomatik Çift Kafa Kesme Makinesi” de Avrasya Pencere, Kapı, Cam Fuarları’nda yerli alıcıların beğenisine sunuldu.

ÇEVRİM İÇİ BAĞLANTILARLA 26 FARKLI MAKİNE MODELİ CANLI OLARAK SERGİLENDİ

Yoğun bir ziyaretçi trafiğinin yaşandığı Yılmaz Makine standında ayrıca, çevrim içi bağlantılarla Dijital Stüdyo üzerinden 26 farklı makine modeli de katılımcılarla buluşturuldu.

Avrasya Pencere, Kapı, Cam Fuarları’nda fiziki ve dijital olarak sergilenen tüm makine modelleri yerli ve uluslararası alıcılardan yoğun talep görürken, yerli profil üreticileri özellikle ALM 6510 Alüminyum Profil İşleme ve Kesim Merkezi’ne büyük ilgi gösterdi.

Avrasya Bölgesi’nin en önemli sektörel etkinliği olan fuarda bayi ve müşterileriyle de bir araya gelen Yılmaz Makine, 100’den fazla bayisi ve müşterisini, geleneksel fuar yemeğinde ağırladı.

YILMAZ MAKİNE DÜNYA’YI DOLAŞTI

Halen dünyanın 100’ün üzerinde ülkesine ürün ve hizmetlerini ihraç eden Yılmaz Makine, küresel pazarlardaki etkinliğini artırmak için 2022 yılı boyunca yoğun bir çaba görtermeye devam etti. Bu yıl yurt içinde iki, toplamda tüm dünyada 12 fuara katılım sağlayan Yılmaz Makine, Almanya’da düzenlenen Fensterbau Frontale, Fransa’da düzenlenen Batimat ve İspanya’da düzenlenen Veteco gibi sektördeki küresel fuarlara katılmaya devam ederek Türk makinesinin gücü ve kalitesini uluslararası arenada göstermeyi sürdürdü.

ÖNERİLEN YAZILAR

YILMAZ MAKİNE’NİN “YERLİLERİ” BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
YILMAZ MAKİNE’NİN “YERLİLERİ” BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
İHRACAT AZMİMİZ BİR KEZ DAHA ÖDÜLLENDİRİLDİ!
İHRACAT AZMİMİZ BİR KEZ DAHA ÖDÜLLENDİRİLDİ!
YILMAZ MAKİNE, FENSTERBAU FRONTALE’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI!
YILMAZ MAKİNE, FENSTERBAU FRONTALE’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI!

E-Bültenimize kayıt olun!