YILMAZ MAKİNE YERLİ VE MİLLİ ÜRÜNLERİYLE GÖZ DOLDURDU!

YILMAZ MAKİNE,

21’İNCİ AVRASYA PENCERE FUARINDA YERİNİ ALDI

YILMAZ MAKİNE

YERLİ VE MİLLİ ÜRÜNLERİYLE

GÖZ DOLDURDU

4-7 MART TARİHLERİNDE TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ’NDE DÜZENLENEN 21’İNCİ AVRASYA PENCERE FUARI, BAŞTA AVRASYA COĞRAFYASI OLMAK ÜZERE DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN SEKTÖR PROFESYONELLERİNİ AĞIRLADI. FUARDA SON TEKNOLOJİYE SAHİP ÜRÜNLERİNİ SERGİLEYEN YILMAZ MAKİNE, PIM 6509, AIM 4420 VE NCR 300 İLE FUARIN İLGİ ODAĞI OLDU.

Her yıl Avrasya Kapı ve Avrasya Cam fuarlarıyla eş zamanlı olarak düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı, Avrasya Bölgesi’nin en önemli sektörel etkinliği olarak gösteriliyor. Bu yıl 4-7 Mart tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açan fuar, dünyanın onlarca ülkesinden on binlerce sektör profesyonelini bir araya getirdi ve sektördeki en güncel teknolojileri katılımcıların beğenisine sundu.

Pencere üretim makineleri, pencere üretim teknolojileri, pencere profil, profil üretim makineleri, profil üretim teknolojileri, pencere mekanizmaları, pencere yan sanayisi, cephe sistemleri, yalıtım malzemeleri gibi birçok alanda faaliyet gösteren firmaları sektör profesyonelleriyle buluşturan Avrasya Pencere Fuarı’nda Yılmaz Makine de Salon 7’de yer alan standında ziyaretçileri ile yurt içi ve yurt dışından iş ortaklarını ağırladı.

 

“TÜRK MÜHENDİSLİĞİNİN GÜCÜNÜ SERGİLEDİK”

Yılmaz Makine, pencere/profil üretim makineleri ve teknolojilerinde Avrasya Bölgesi’nin en önemli fuar organizasyonunda, Salon 7’deki standında, yine teknoloji seviyesi yüksek, fonksiyonlu, hızlı, pazara özel üst segment makinelerini sergiledi.

Yılmaz Makine Ar-Ge Merkezinde tasarlanıp üretilen en yeni makinelerden PIM 6509, AIM 4420, SK 500, SNM 550 ve NCR 300 modellerinin sergilendiği fuarda, Yılmaz Makine Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdullah Yılmaz, Yılmaz Makine’nin yurt dışındaki rakipleriyle sadece fiyatta değil kalite ve teknolojide de rekabet edebildiğinin altını çizerken, “Geçtiğimiz yıla göre çok daha fazla iş görüşmesi yaptığımız bir fuar dönemi geçirdik. Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda iş ortağımızla bir araya gelerek, gelecek stratejilerimizi konuştuk. Avrasya Pencere Fuarı, sektörümüzde Avrasya Bölgesi’nin en önemli fuar organizasyonudur. Her yıl binlerce firma en yeni ürün ve hizmetlerini burada sergiliyor, yeni teknolojiler son kullanıcılar ve üreticilere sunuluyor. Yılmaz Makine olarak, koronavirüs tehdidinden korkmadan ama tüm sağlık ve güvenlik önlemlerimizi alarak, Ar-Ge Merkezimizde Türk mühendisliği ile geliştirdiğimiz ürünlerimizi sergiledik. Sektör profesyonellerinin ürünlerimize gösterdiği ilgiden de çok memnunuz. Yılmaz Makine’nin rotası, kaliteden taviz vermeden en son teknolojileri en uygun fiyatla müşterilerine sunmaktır. Bunu da yerli ve milli imkânlarla yapmanın gururunu yaşıyoruz. Fuar süresince bizi yalnız bırakmayan tüm iş ortaklarımız ve ziyaretçilerimize teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

 

NCR 300, TEK SEFERDE

DÖRT YÜZEYİ İŞLEYEBİLİYOR

Yılmaz Makine’nin Avrasya Pencere Fuarı’nda sergilediği yenilikçi makinelerinden ilki, Yılmaz Makine Ar-Ge Merkezi’nde geliştirilen en yeni modellerden biri olan “NCR 300-4 Eksen NC Kontrollü Freze Makinesi” oldu. Yüksek ve orta segment pazarları hedefleyen NCR 300, CNC tezgâhların yetkinliğine sahip ama daha avantajlı fiyatıyla dikkat çekti. Yurt içi ve yurt dışındaki Yılmaz Makine müşterilerinden alınan geri bildirimler üzerine tasarlanıp üretilen NCR 300’ün sahip olduğu hazır şablon, kesilecek şekillerin ölçülerini değiştirerek farklı varyasyonlarda birçok şekil elde edilmesine ve bu şekillerin kaydedilerek yeniden kullanılmasına olanak sağlıyor. NCR 300’ün önemli bir başka farkı ise birçok CNC tezgâhta bile bulunmayan bir özelliğe sahip olması: NCR 300’e işlenecek parçayı bağladığınızda, tek seferde dört yüzeyi de işleme imkânına sahip olabiliyorsunuz ve böylece ciddi bir zaman tasarrufu elde edebiliyorsunuz.

İLERİ TEKNOLOJİNİN GÜCÜ:

AIM 4420

Yılmaz Makine’nin fuarda tanıttığı ikinci ürün ise her türlü alüminyum ve PVC profiller ile hafif alaşımlı, ince cidarlı karbon alaşımlı çelik profillerde; frezeleme, delik delme, kılavuz çekme, kesme ve sıvayarak delik açma işlemleri açmak üzere özel olarak tasarlanan ileri teknoloji grubundaki “AIM 4420-Alüminyum Profil İşleme Merkezi” oldu. CNC kontrollü ve 4 eksenli olarak üretilen AIM 4420’nin tasarımında da piyasanın artan üretim hızı ve gelişen asimetrik konstrüksiyon yapısı dikkate alınmış.

PIM 6509 İLE ZAMANA HÜKMEDİN

Yılmaz Makine standının son teknolojik ürünü, “PIM 6509-PVC Profil İşleme Merkezi” olurken, NCR 300’de olduğu gibi yurt içi yurt dışındaki Yılmaz Makine müşterilerinin talep ve önerileri dikkate alınarak geliştirilen PIM 6509, kapı, pencere ve kış bahçesi üretimi yapan yapı sektörlerindeki firmalar için önemli bir zaman tasarrufu imkânı sağlıyor. Çünkü PIM 6509’un işleme modülünde 10 farklı freze ve üçlü kol yeri delme matkapları kullanılabiliyor; takım değiştirme olmaksızın tek eksen hareketiyle işlem yapılabiliyor. Böylece önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlanırken, bu zaman tasarrufu, aynı sürede daha fazla çerçeve yapılması anlamına da geliyor.

ÖNERİLEN YAZILAR

YILMAZ MAKİNE’NİN “YERLİLERİ” BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
YILMAZ MAKİNE’NİN “YERLİLERİ” BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
İHRACAT AZMİMİZ BİR KEZ DAHA ÖDÜLLENDİRİLDİ!
İHRACAT AZMİMİZ BİR KEZ DAHA ÖDÜLLENDİRİLDİ!
YILMAZ MAKİNE, FENSTERBAU FRONTALE’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI!
YILMAZ MAKİNE, FENSTERBAU FRONTALE’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI!

E-Bültenimize kayıt olun!