REZERVNI DEO - YILMAZ MACHINE

REZERVNI DEO

REZERVNI DEO

3UB270030-0008 // GLAVNA GRUPA

3UB270030-0008 // GLAVNA GRUPA

3UB170030-0019 //DŽOJSTIK

3UB170030-0019 //DŽOJSTIK

3UB030030-0002 // KD-KY 310 GRUPA MOTORA

3UB030030-0002 // KD-KY 310 GRUPA MOTORA

3UB030030-0001 // KD-KY 310 POLUKOMPLETNA GLAVA

3UB030030-0001 // KD-KY 310 POLUKOMPLETNA GLAVA

3UA920030-0087 // GRUPA STEZALJKI

3UA920030-0087 // GRUPA STEZALJKI

3UA920030-0037 // GRUPA ZA NOŠENJE STEZALJKI

3UA920030-0037 // GRUPA ZA NOŠENJE STEZALJKI

3UA890030-0020 // RUČKA DŽOJSTiKA

3UA890030-0020 // RUČKA DŽOJSTiKA

3UA850030-0006 // SK 500 POKRETNI LEŽAJ POLUPOTPUN

3UA850030-0006 // SK 500 POKRETNI LEŽAJ POLUPOTPUN

3UA810030-0017 // ŠABLON MONTAŽE LEVOG KLIPA

3UA810030-0017 // ŠABLON MONTAŽE LEVOG KLIPA

3UA810030-0016 // ŠABLON MONTAŽE DESNOG KLIPA

3UA810030-0016 // ŠABLON MONTAŽE DESNOG KLIPA

3UA810030-0015 // MONTAŽA LEVOG ZAUSTAVLJANJA

3UA810030-0015 // MONTAŽA LEVOG ZAUSTAVLJANJA

3UA810030-0014 // MONTAŽA DESNOG ZAUSTAVLJANJA

3UA810030-0014 // MONTAŽA DESNOG ZAUSTAVLJANJA

3UA810030-0011 // KN 152 ZAUSTAVLJANJE – POLUKOMPLETNO

3UA810030-0011 // KN 152 ZAUSTAVLJANJE – POLUKOMPLETNO

3UA770030-0020 // KD-KY 305 GRUPA VILIČNOG LIMA

3UA770030-0020 // KD-KY 305 GRUPA VILIČNOG LIMA

3UA770030-0013 // KD 305 GRUPA GORNJE MITRE

3UA770030-0013 // KD 305 GRUPA GORNJE MITRE

3UA740030-0033 // GRUPA ZA OTPUŠTANJE KOČNICE

3UA740030-0033 // GRUPA ZA OTPUŠTANJE KOČNICE

3UA740030-0021// AİM 4310 GRUPA STEZALJKI-NOVO (4 KOMADA)

3UA740030-0021// AİM 4310 GRUPA STEZALJKI-NOVO (4 KOMADA)

3UA740030-0019 – 3UA740030-0020 // AİM 4310 ZAUSTAVLJAJUĆA GRUPA (LEVA-DESNA)

3UA740030-0019 – 3UA740030-0020 // AİM 4310 ZAUSTAVLJAJUĆA GRUPA (LEVA-DESNA)

3UA490010-0004 // REZISTANSKA PLOČA (DK 540)

3UA490010-0004 // REZISTANSKA PLOČA (DK 540)

3UA410030-0014 // KD 402 TESTERA RAZNO DESNA KOMPLETNO

3UA410030-0014 // KD 402 TESTERA RAZNO DESNA KOMPLETNO

3UA410030-0014 (KD 400) // ZAŠTITNIK TESTERE

3UA410030-0014 (KD 400) // ZAŠTITNIK TESTERE

3UA370030-0003 // GORNJA STEZALJKA

3UA370030-0003 // GORNJA STEZALJKA

3UA370030-0001 // DONJA STEZALJKA

3UA370030-0001 // DONJA STEZALJKA

3UA320030-0014 (KD 350) // ZAŠTITNIK TESTERE

3UA320030-0014 (KD 350) // ZAŠTITNIK TESTERE

3UA320030-0002 // VILICA

3UA320030-0002 // VILICA

3UA310010-0260-3UA310030-1061// REZISTANS

3UA310010-0260-3UA310030-1061// REZISTANS

3UA280030-0011 // MONTAŽA STEZALJKE

3UA280030-0011 // MONTAŽA STEZALJKE

3UA280030-0001 (FR 220) // MEHANIČKA STEZALJKA

3UA280030-0001 (FR 220) // MEHANIČKA STEZALJKA

3UA250030-0009 // ČVORIŠTE POLUKOMPLETNO

3UA250030-0009 // ČVORIŠTE POLUKOMPLETNO

3UA250030-0002 // KD-KY OTPORNA GRUPA

3UA250030-0002 // KD-KY OTPORNA GRUPA  

3UA110030–0020 // KONDICIONER

3UA110030–0020 // KONDICIONER

3UA110030-0050 // FESTO KONDICIONER (OPŠTE)

3UA110030-0050 // FESTO KONDICIONER (OPŠTE)

3UA110030-0020 // KONDICIONER

3UA110030-0020 // KONDICIONER

3UA090030-0008 // MEHANIČKA STEZALJKA

3UA090030-0008 // MEHANIČKA STEZALJKA

3UA090030-0004 // KD-KY 300 MEHANIČKA STEZALJKA

3UA090030-0004 // KD-KY 300 MEHANIČKA STEZALJKA

3UA060030–0004 // PNEUMATSKA STEZALJKA

3UA060030–0004 // PNEUMATSKA STEZALJKA

3UA060030-0025// KLIP GORNJE STEZALJKE

3UA060030-0025// KLIP GORNJE STEZALJKE

3UA060030-0024// KLIP PREDNJE STEZALJKE

3UA060030-0024// KLIP PREDNJE STEZALJKE

3UA060030-0023// KLIP PREDNJE STEZALJKE

3UA060030-0023// KLIP PREDNJE STEZALJKE

3UA060030-0020 // PNEUMATSKA STEZALJKA (SK 400)

3UA060030-0020 // PNEUMATSKA STEZALJKA (SK 400)

3UA060030-0019 // PNEUMATSKA STEZALJKA

3UA060030-0019 // PNEUMATSKA STEZALJKA

3UA060030-0018 // KLIP STEZALJKE

3UA060030-0018 // KLIP STEZALJKE

3UA060030-0013 // PNEUMATSKA STEZALJKA

3UA060030-0013 // PNEUMATSKA STEZALJKA

3UA060030-0004 // PNEUMATSKA STEZALJKA

3UA060030-0004 // PNEUMATSKA STEZALJKA

3UA050030–0024 // HIDRAULIČKA JEDINICA

3UA050030–0024 // HIDRAULIČKA JEDINICA

3UA050030–0001 // HIDRAULIČKA JEDINICA

3UA050030–0001 // HIDRAULIČKA JEDINICA

3UA050030-0033 // SNM 560 HIDRO PROVERA

3UA050030-0033 // SNM 560 HIDRO PROVERA

3UA050030-0032//HIDRO PROVERA

3UA050030-0032//HIDRO PROVERA

3UA050030-0025 // HIDRAULIČKA JEDINICA

3UA050030-0025 // HIDRAULIČKA JEDINICA

3UA050030-0014 // JEDINICA ZA HIDRO PROVERU

3UA050030-0014 // JEDINICA ZA HIDRO PROVERU

3UA050030-0011 // JEDINICA ZA HIDRO PROVERU

3UA050030-0011 // JEDINICA ZA HIDRO PROVERU

3UA050030-0005 // HIDRO PROVERA (DESNO)

3UA050030-0005 // HIDRO PROVERA (DESNO)

3UA046030–0016 // PNEUMATSKA STEZALJKA

3UA046030–0016 // PNEUMATSKA STEZALJKA

3UA040030–0005 // M8*45 CEV

3UA040030–0005 // M8*45 CEV

3UA040030–0001 // M12*60 CEV

3UA040030–0001 // M12*60 CEV

3UA040030-0026 // CEV 3 M6*60 (ŠINSKA KOČNICA)

3UA040030-0026 // CEV 3 M6*60 (ŠINSKA KOČNICA)

3UA040030-0023 // M8*50 CEV

3UA040030-0023 // M8*50 CEV

3UA040030-0021 // M12*35 CEV

3UA040030-0021 // M12*35 CEV

3UA040030-0013(KY 310) // PİPO1 M10x25 (KY) STEZALJKA VILICE

3UA040030-0013(KY 310) // PİPO1 M10x25 (KY) STEZALJKA VILICE

3UA040030-0008*8 -3UA040030-0007*2 // CEV 3 M8*32

3UA040030-0008*8 -3UA040030-0007*2 // CEV 3 M8*32

3UA040030-0007 // M8x32 CEV

3UA040030-0007 // M8x32 CEV

3UA040030-0005 //M8x45 CEV

3UA040030-0005 //M8x45 CEV

3UA040030-0002 // SEV 1 (M10*50)

3UA040030-0002 // SEV 1 (M10*50)

3UA040030-0002 // M10*50 CEV

3UA040030-0002 // M10*50 CEV

3UA040030-0001 // M12*60 CEV

3UA040030-0001 // M12*60 CEV

3UA030030-0005 // SIGURNOSNA OPRUGA

3UA030030-0005 // SIGURNOSNA OPRUGA

3UA030030-0002 // ČEP

3UA030030-0002 // ČEP

3UA030030-0001 //SIGURNOSNA OPRUGA (KD/KY)

3UA030030-0001 //SIGURNOSNA OPRUGA (KD/KY)

3ST010030-0002 // REZISTANS

3ST010030-0002 // REZISTANS

2TU019010-0004 // TEFLONSKI PAPIR (DK 540)

2TU019010-0004 // TEFLONSKI PAPIR (DK 540)

2TU016110-0037 // STONA MATICA TRAPEZNOG VIJKA (SNM 560)

2TU016110-0037 // STONA MATICA TRAPEZNOG VIJKA (SNM 560)

2TU013210-0282 // VILICA HSK F63

2TU013210-0282 // VILICA HSK F63

2TU013210-0227 // PROFILE SUPPORT PART

2TU013210-0227 // PROFILE SUPPORT PART

2TU013210-0226 // PROFILE SUPPORT PART

2TU013210-0226 // PROFILE SUPPORT PART

2TU013210-0211 // PEDALA GORNJE STEZALJKE

2TU013210-0211 // PEDALA GORNJE STEZALJKE

2TU013210-0205 // ZADNJI ZAUSTAVLJIVAČ

2TU013210-0205 // ZADNJI ZAUSTAVLJIVAČ

2TU013110-0131 // ZAUSTAVLJAJUĆA PLASTIKA (SK 400)

2TU013110-0131 // ZAUSTAVLJAJUĆA PLASTIKA (SK 400)

2TU013110-0130 // GORNJA PEDALA STEZALJKE (SK 400)

2TU013110-0130 // GORNJA PEDALA STEZALJKE (SK 400)

2TU013110-0109 // Prstenatsta četkica-obrada (CPM 4150)

2TU013110-0109 // Prstenatsta četkica-obrada (CPM 4150)

2TU012610–0044 // LEŽIŠTE STEZALJKE

2TU012610–0044 // LEŽIŠTE STEZALJKE

2TU012610-0100 // MITRA

2TU012610-0100 // MITRA

2TU012610-0087(KY 310) // MITRA (KY 305)

2TU012610-0087(KY 310) // MITRA (KY 305)

2TU012610-0081 // GORNJA TABLA ( KD 305 )

2TU012610-0081 // GORNJA TABLA ( KD 305 )

2TU012610-0079(KD 305) // MITRA (KD 305)

2TU012610-0079(KD 305) // MITRA (KD 305)

2TU012610-0073 // LEŽAJ VALJKA ( DONJI )

2TU012610-0073 // LEŽAJ VALJKA ( DONJI )

2TU012610-0072 // LEŽAJ VALJKA ( GORNJI )

2TU012610-0072 // LEŽAJ VALJKA ( GORNJI )

2TU012610-0044 // PRIKLJUČAK ZA KLIP STEZALJKE

2TU012610-0044 // PRIKLJUČAK ZA KLIP STEZALJKE

2TU012610-0020 // PREDNJA VILICA ( KD/KY300 )

2TU012610-0020 // PREDNJA VILICA ( KD/KY300 )

2TU012610-0019 // ZADNJA VILICA ( KD/KY 300 )

2TU012610-0019 // ZADNJA VILICA ( KD/KY 300 )

2TU012610-0010 // LEŽAJ STEZALJKE

2TU012610-0010 // LEŽAJ STEZALJKE

2TU012610-0010 / 0054 (FR 221) // LEŽAJ STEZALJKE

2TU012610-0010 / 0054 (FR 221) // LEŽAJ STEZALJKE

2TU012610-0009 / 0053 – 2TU012610-0010 / 0054 //LEŽIŠTE STEZALJKE

2TU012610-0009 / 0053 – 2TU012610-0010 / 0054 //LEŽIŠTE STEZALJKE

2TU012610-0009 – 2TU012610-0053 // LEŽAJ STEZALJKE

2TU012610-0009 – 2TU012610-0053 // LEŽAJ STEZALJKE

2TU012510–0190 // LEŽIŠTE STEZALJKE

2TU012510–0190 // LEŽIŠTE STEZALJKE

2TU012510-0408 // DISPLEJ KUTIJA (KD 402)

2TU012510-0408 // DISPLEJ KUTIJA (KD 402)

2TU012441-0024 // ZAŠTITNI LIM MITRE

2TU012441-0024 // ZAŠTITNI LIM MITRE

2TU012441-0022 // ZAŠTITNI LIM MITRE (DC 550)

2TU012441-0022 // ZAŠTITNI LIM MITRE (DC 550)

2TU012441-0012 // PLOČA KANALA TESTERE

2TU012441-0012 // PLOČA KANALA TESTERE

2TU012441-0011 // PLOČA KANALA TESTERE

2TU012441-0011 // PLOČA KANALA TESTERE

2TU012310–0219 // POKRETNA MITRA

2TU012310–0219 // POKRETNA MITRA

2TU012310–0007 // POKRETNA MITRA

2TU012310–0007 // POKRETNA MITRA

2TU012310-0220 // POKRETNA MITRA

2TU012310-0220 // POKRETNA MITRA

2TU012310-0150 // STONI LEŽAJNI PROFIL (SNM 560) Tİ

2TU012310-0150 // STONI LEŽAJNI PROFIL (SNM 560) Tİ

2TU012210-2264 // PEDALA STEZALJKE

2TU012210-2264 // PEDALA STEZALJKE

2TU012210-2263 // POKRETNA STONA MITRA (SNM 560)

2TU012210-2263 // POKRETNA STONA MITRA (SNM 560)

2TU012210-2262 // PODEŠAVAČ TESTERE (SNM 560)

2TU012210-2262 // PODEŠAVAČ TESTERE (SNM 560)

2TU012210-2255 // SPOJNICA MOTORA TESTERE (SNM 560)

2TU012210-2255 // SPOJNICA MOTORA TESTERE (SNM 560)

2TU012210-2254 //LEŽAJ MOTORA TESTERE (SNM 560)

2TU012210-2254 //LEŽAJ MOTORA TESTERE (SNM 560)

2TU012210-2235 // STONA PORTATIVNA KLIPNA SPOJNICA (SNM 560)

2TU012210-2235 // STONA PORTATIVNA KLIPNA SPOJNICA (SNM 560)

2TU012210-2196// KANALNA PLOČA

2TU012210-2196// KANALNA PLOČA

2TU012210-1751 //LEŽIŠTE STEZALJKE

2TU012210-1751 //LEŽIŠTE STEZALJKE

2TU012210-1258 // PLOČA ZA PRIČVRŠĆIANJE

2TU012210-1258 // PLOČA ZA PRIČVRŠĆIANJE

2TU012210-0107 // 46MM NACRT GLAVE

2TU012210-0107 // 46MM NACRT GLAVE

2TU012110-0130 // SPOJNICA ( CNC 610 )

2TU012110-0130 // SPOJNICA ( CNC 610 )

2TU011710-0008 // SPOJNICA TESTERE (KD 350)

2TU011710-0008 // SPOJNICA TESTERE (KD 350)

2TU011710-0006 // SPOJNICA TESTERE

2TU011710-0006 // SPOJNICA TESTERE

2TU011710-0004 // SPOLJNA SPOJNICA ( KD 305 )

2TU011710-0004 // SPOLJNA SPOJNICA ( KD 305 )

2TU011441-2058 // POKRETNA STONA OSNOVNA LIMENA PLOČA (SNM 560)

2TU011441-2058 // POKRETNA STONA OSNOVNA LIMENA PLOČA (SNM 560)

2TU011441-2038 // PROFILNA ZAUSTAVLJAJUĆA REFERANTNA PLOČA (SNM 560)

2TU011441-2038 // PROFILNA ZAUSTAVLJAJUĆA REFERANTNA PLOČA (SNM 560)

2TU011441-2019 // POKRETNA PLOČA X LIM ZA PODEŠAVANJE OSE (SNM 560)

2TU011441-2019 // POKRETNA PLOČA X LIM ZA PODEŠAVANJE OSE (SNM 560)

2TU011441-1993 // TORANJSKI LASERSKI LIM (SNM 560)

2TU011441-1993 // TORANJSKI LASERSKI LIM (SNM 560)

2TU011441-1992 // UGAONI SERVO LEŽAJNI LIM TESTERE (SNM 560)

2TU011441-1992 // UGAONI SERVO LEŽAJNI LIM TESTERE (SNM 560)

2TU011441-1991 // UGAONI SERVO PODEŠAVAJUĆI LIM TESTERE (SNM 560)

2TU011441-1991 // UGAONI SERVO PODEŠAVAJUĆI LIM TESTERE (SNM 560)

2TU011441-1798 // SPOJNI LIM VAZDUŠNOG ČEŠLJA (SK 400)

2TU011441-1798 // SPOJNI LIM VAZDUŠNOG ČEŠLJA (SK 400)

2TU011441-0975 // SPOJNI LIM ZA PRSKANJE VODE

2TU011441-0975 // SPOJNI LIM ZA PRSKANJE VODE

2TU011441-0651 // SPOLJNA SPOJNICA

2TU011441-0651 // SPOLJNA SPOJNICA

2TU011441-0016 // VANJSKA SPOJNICA ( CNC 610 )

2TU011441-0016 // VANJSKA SPOJNICA ( CNC 610 )

2TU011210-1523 // ZAUSTAVNA PLOČA X OSE (SNM 560)

2TU011210-1523 // ZAUSTAVNA PLOČA X OSE (SNM 560)

2TU011210-1498 // UGAONA PODEŠAVAJUĆA PLOČA TESTERE (SNM 560)

2TU011210-1498 // UGAONA PODEŠAVAJUĆA PLOČA TESTERE (SNM 560)

2TU011210-1497 // ZAUSTAVNA PLOČA ZA UGAONO MERENJE TESTERE (SNM 560)

2TU011210-1497 // ZAUSTAVNA PLOČA ZA UGAONO MERENJE TESTERE (SNM 560)

2TU011210-1495 // LEŽAJNA PLOČA PUŽNOG ZUPČANIKA (SNM 560)

2TU011210-1495 // LEŽAJNA PLOČA PUŽNOG ZUPČANIKA (SNM 560)

2TU011210-1458 // MITRA – NOSIVA PLOČA

2TU011210-1458 // MITRA – NOSIVA PLOČA

2TU011210-1457// MITRA – POKRETNA PLOČA

2TU011210-1457// MITRA – POKRETNA PLOČA

2TU011210-1456// MITRA – FIKSNA PLOČA

2TU011210-1456// MITRA – FIKSNA PLOČA

2TU011210-1444 // PLOČA ZA ZAUSTAVLJANJE HODA (SK 400)

2TU011210-1444 // PLOČA ZA ZAUSTAVLJANJE HODA (SK 400)

2TU011210-1050 // VEZIVNA PLOČA BOČNE STEZALJKE (SNM 560)

2TU011210-1050 // VEZIVNA PLOČA BOČNE STEZALJKE (SNM 560)

2TU011210-1007 // PRATEĆI PIN

2TU011210-1007 // PRATEĆI PIN

2TU011210-0178 // NOŽ SEČIVA (DK 540)

2TU011210-0178 // NOŽ SEČIVA (DK 540)

2TU011110-2262 // KUGLASTI VIJAK ZAUSTAVLJAJUĆE Z OSE (SNM 560)

2TU011110-2262 // KUGLASTI VIJAK ZAUSTAVLJAJUĆE Z OSE (SNM 560)

2TU011110-2261 // POKRETNI STONI TRAPEZNI VIJAK (SNM 560)

2TU011110-2261 // POKRETNI STONI TRAPEZNI VIJAK (SNM 560)

2TU011110-1345 // ViJAK ZA PRiČVRŠĆiVANJE DŽOJSTiKA

2TU011110-1345 // ViJAK ZA PRiČVRŠĆiVANJE DŽOJSTiKA

2TU011110-1061 // PRIRUBNICA TESTERE

2TU011110-1061 // PRIRUBNICA TESTERE

2TU011110-0552 // VRH NOŽA TESTERE

2TU011110-0552 // VRH NOŽA TESTERE

2TU011110-0145 // M6*25 LEPTIR VIJAK

2TU011110-0145 // M6*25 LEPTIR VIJAK

2TU011110-0122 // PROMER PODLOŠKA TESTERE 32*30*3.8

2TU011110-0122 // PROMER PODLOŠKA TESTERE 32*30*3.8

2TU010010-0011 // RUČICA ZAMAJCA

2TU010010-0011 // RUČICA ZAMAJCA

2ET022441-0119// ETIKETA UPRAVLJAČA

2ET022441-0119// ETIKETA UPRAVLJAČA

1YY030000–0013 // AMORTIZER

1YY030000–0013 // AMORTIZER

1YY030000-0017 // AMORTIZER DONJE GLAVE

1YY030000-0017 // AMORTIZER DONJE GLAVE

1YY030000-0016 // AMORTIZER GORNJE GLAVE

1YY030000-0016 // AMORTIZER GORNJE GLAVE

1YY030000-0015 // AMORTIZER PREDNJEG POLOŽAJA

1YY030000-0015 // AMORTIZER PREDNJEG POLOŽAJA

1YY030000-0014 // AMORTIZER ZADNJEG POLOŽAJA

1YY030000-0014 // AMORTIZER ZADNJEG POLOŽAJA

1YY030000-0010 // AMORTIZER

1YY030000-0010 // AMORTIZER

1YY030000-0009 // AMORTIZER

1YY030000-0009 // AMORTIZER

1YY021000-0004 // OPRUGA ZA POVLAČENJE GLAVE ( KD 310 )

1YY021000-0004 // OPRUGA ZA POVLAČENJE GLAVE ( KD 310 )

1YY011000-0284 // OPRUGA ZA PODEŠAVANJE HODA (SK 400)

1YY011000-0284 // OPRUGA ZA PODEŠAVANJE HODA (SK 400)

1YY011000-0270 // OPRUGA ZA DRŽANJE RUČICE

1YY011000-0270 // OPRUGA ZA DRŽANJE RUČICE

1SR090000-0027 // B15 5M Z60 ALUMINIJUMSKI REMEN (SNM 560)

1SR090000-0027 // B15 5M Z60 ALUMINIJUMSKI REMEN (SNM 560)

1SR090000-0026 // B15 5M Z30 ALUMINIJUMSKI REMEN (SNM 560)

1SR090000-0026 // B15 5M Z30 ALUMINIJUMSKI REMEN (SNM 560)

1SR090000-0003 // B20 T10 Z32 ALUMINIJUMSKA REMENICA

1SR090000-0003 // B20 T10 Z32 ALUMINIJUMSKA REMENICA

1SR080000-0484 // AUTO ŠINA HGR 20 R 1720MM (HIWIN) – (SNM 560)

1SR080000-0484 // AUTO ŠINA HGR 20 R 1720MM (HIWIN) – (SNM 560)

1SR080000-0397 // KOČNICA AUTOMOBILA ERREDI FRC15T01SE (THK)

1SR080000-0397 // KOČNICA AUTOMOBILA ERREDI FRC15T01SE (THK)

1SR080000-0346 // AUTOMOBIL HSR15C1SS (THK) (ŠIROKI)

1SR080000-0346 // AUTOMOBIL HSR15C1SS (THK) (ŠIROKI)

1SR080000-0344 // AUTOMOBIL HSR20C1SS (THK) (ŠIROKI)

1SR080000-0344 // AUTOMOBIL HSR20C1SS (THK) (ŠIROKI)

1SR080000-0325// AUTOMOBIL HSR225C1SS (THK)

1SR080000-0325// AUTOMOBIL HSR225C1SS (THK)

1SR080000-0321 // AUTOMOBIL HGW20HC (HIWIN)

1SR080000-0321 // AUTOMOBIL HGW20HC (HIWIN)

1SR070000–0033 // KAJŠ MOTORA

1SR070000–0033 // KAJŠ MOTORA

1SR070000–0015 // KAJŠ MOTORA

1SR070000–0015 // KAJŠ MOTORA

1SR070000-0041 // REMEN – HTD 5M – 25 MM L:2170 MM-OTVOREN (BELI PU-EN 25 MM

1SR070000-0041 // REMEN – HTD 5M – 25 MM L:2170 MM-OTVOREN (BELI PU-EN 25 MM

1SR070000-0040 // TRIGGER BELT

1SR070000-0040 // TRIGGER BELT

1SR070000-0033 // REMEN PJ 584

1SR070000-0033 // REMEN PJ 584

1SR070000-0032 // KAJŠ MOTORA

1SR070000-0032 // KAJŠ MOTORA

1SR070000-0021 // 20 T10 ZUPČASTI REMEN – OBLOŽEN ( SA 250-6490 MM )

1SR070000-0021 // 20 T10 ZUPČASTI REMEN – OBLOŽEN ( SA 250-6490 MM )

1SR070000-0020 // REMEN

1SR070000-0020 // REMEN

1SR070000-0018 // REMEN HTD 600-5M-15MM VREMENSKI REMEN (SNM 560)

1SR070000-0018 // REMEN HTD 600-5M-15MM VREMENSKI REMEN (SNM 560)

1SR070000-0015 // MOTOR BELT PJ483*24,5

1SR070000-0015 // MOTOR BELT PJ483*24,5

1SR070000-0014 // REMEN HTD 450-5M-15MM VREMENSKI REMEN (SNM 560)

1SR070000-0014 // REMEN HTD 450-5M-15MM VREMENSKI REMEN (SNM 560)

1SR070000-0012 // REMEN ( T10 – B50 MM )

1SR070000-0012 // REMEN ( T10 – B50 MM )

1SR070000-0007 (KD 350) // 1SR070000-0006 (KD 400) // KAJŠ MOTORA

1SR070000-0007 (KD 350) // 1SR070000-0006 (KD 400) // KAJŠ MOTORA

1SR070000-0006 // REMEN PJ 813 -10 KANAL

1SR070000-0006 // REMEN PJ 813 -10 KANAL

1SR070000-0005 // KAJŠ MOTORA

1SR070000-0005 // KAJŠ MOTORA

1SR070000-0002 // REMEN MOTORA

1SR070000-0002 // REMEN MOTORA

1SR020000-0007 // PREVOJ

1SR020000-0007 // PREVOJ

1SR020000-0006 // TELEĆE OKO

1SR020000-0006 // TELEĆE OKO

1SR010000-0412 // LV202-41ZZ SPECIAL V BEARING

1SR010000-0412 // LV202-41ZZ SPECIAL V BEARING

1SR010000-0093 // BUTE VALJAK 51204 (14*40*20)

1SR010000-0093 // BUTE VALJAK 51204 (14*40*20)

1SR010000-0060 // KONUSNI NAVOJNI VALJAK (32004X – DIN 720)

1SR010000-0060 // KONUSNI NAVOJNI VALJAK (32004X – DIN 720)

1SR010000-0056 // 3206 2RS NSK VALJAK

1SR010000-0056 // 3206 2RS NSK VALJAK

1SR010000-0047 // 3303 ZZ BEARING

1SR010000-0047 // 3303 ZZ BEARING

1SR010000-0025// 6004 ZZ VALJAK

1SR010000-0025// 6004 ZZ VALJAK

1SR010000-0012 // 6005 ZZ VALJAK

1SR010000-0012 // 6005 ZZ VALJAK

1SR010000-0009 // 6006 ZZ C0 VALJAK

1SR010000-0009 // 6006 ZZ C0 VALJAK

1SR010000-0005 // 6204 VALJAK

1SR010000-0005 // 6204 VALJAK

1SK060000-0007 //NOŽ ZA STRUGANJE – PRAVI UGAO-NOVO ( CNC 608)

1SK060000-0007 //NOŽ ZA STRUGANJE – PRAVI UGAO-NOVO ( CNC 608)

1SK060000-0005 // NOŽ ZA STRUGANJE – NULTI IZVOR ( CNC 610 )

1SK060000-0005 // NOŽ ZA STRUGANJE – NULTI IZVOR ( CNC 610 )

1SK060000-0004 // NOŽ ZA STRUGANJE – NERAVAN ( CNC 608/610-CA 601/603/605 )

1SK060000-0004 // NOŽ ZA STRUGANJE – NERAVAN ( CNC 608/610-CA 601/603/605 )

1SK050000-0439 // ALUCOBOND DİA FOR GROOVING ON ALUMINUM AND B1 & A2 RATED COMPOSITE PANELS

1SK050000-0439 // ALUCOBOND DİA FOR GROOVING ON ALUMINUM AND B1 & A2 RATED COMPOSITE PANELS

1SK050000-0438 // 5x8x50 TIOLN CARBUR CUTTER (CPM 4150)

1SK050000-0438 // 5x8x50 TIOLN CARBUR CUTTER (CPM 4150)

1SK050000-0069 // Ø10.0 L100-JEDAN ULAZ

1SK050000-0069 // Ø10.0 L100-JEDAN ULAZ

1SK050000-0068 // Ø5.0 L100-JEDAN ULAZ

1SK050000-0068 // Ø5.0 L100-JEDAN ULAZ

1SK050000-0053 // VILICA HSK F63

1SK050000-0053 // VILICA HSK F63

1SK050000-0047// VILICA ISO 30

1SK050000-0047// VILICA ISO 30

1SK050000-0027// Držač seta Iso 30 Pull Stud

1SK050000-0027// Držač seta Iso 30 Pull Stud

1SK050000-0026 // Držač seta Iso 30 Er32 stezna glava

1SK050000-0026 // Držač seta Iso 30 Er32 stezna glava

1SK050000-0025 // Ø8.0*50 L120-8 Z1 CARBIDE FLEX-SINGLE SIDE

1SK050000-0025 // Ø8.0*50 L120-8 Z1 CARBIDE FLEX-SINGLE SIDE

1SK050000-0009 //NOŽIĆ GLODALA 51 305 008 ( 8*14*100*8 )-CNC 610

1SK050000-0009 //NOŽIĆ GLODALA 51 305 008 ( 8*14*100*8 )-CNC 610

1SK050000-0004 // NOŽIĆ GLODALA

1SK050000-0004 // NOŽIĆ GLODALA

1SK050000-0001 // NOŽIĆ GLODALA

1SK050000-0001 // NOŽIĆ GLODALA

1SK010000–0106 // NOŽ TESTERE

1SK010000–0106 // NOŽ TESTERE

1SK010000–0074 // NOŽ TESTERE

1SK010000–0074 // NOŽ TESTERE

1SK010000-0210 // 350X3,0/2,2X30 Z=100 (192796) PROFILNA TESTERA HW „G5“ LEUCO

1SK010000-0210 // 350X3,0/2,2X30 Z=100 (192796) PROFILNA TESTERA HW „G5“ LEUCO

1SK010000-0114 // Ø180*5*30 Z=45 TESTERA SA DIJAMANTSKIM VRHOM (AIM 4310)

1SK010000-0114 // Ø180*5*30 Z=45 TESTERA SA DIJAMANTSKIM VRHOM (AIM 4310)

1SK010000-0067 // Ø500×4,0-3.4x30mm. Z120 TESTERA

1SK010000-0067 // Ø500×4,0-3.4x30mm. Z120 TESTERA

1SK010000-0032 // Ø250*2.8*30mm. Z80 TESTERA ( FREUD )-CNC 610

1SK010000-0032 // Ø250*2.8*30mm. Z80 TESTERA ( FREUD )-CNC 610  

1SK010000-0026 // Ø 550 NOŽ TESTERE

1SK010000-0026 // Ø 550 NOŽ TESTERE

1SK010000-0021 // Ø 420 TESTERA

1SK010000-0021 // Ø 420 TESTERA

1SK010000-0014 // Ø550×4,0x30mm. Z160 G.5 (192803) LEUCO TESTERA

1SK010000-0014 // Ø550×4,0x30mm. Z160 G.5 (192803) LEUCO TESTERA

1SK010000-0009 // Ø500×3,6x30mm. Z145 – G5 (192799) LEUCO TESTERA

1SK010000-0009 // Ø500×3,6x30mm. Z145 – G5 (192799) LEUCO TESTERA

1SK010000-0007 // NOŽ TESTERE

1SK010000-0007 // NOŽ TESTERE

1SK010000-0004 // Ø400×3,5x30mm. Z108 TESTERA

1SK010000-0004 // Ø400×3,5x30mm. Z108 TESTERA

1SK010000-0003 (KD 350) // 1SK010000-0004 (KD 400) // Ø 350 / 400 NOŽ TESTERE

1SK010000-0003 (KD 350) // 1SK010000-0004 (KD 400) // Ø 350 / 400 NOŽ TESTERE

1SK010000-0002 // Ø300×3,2x30mm. Z96 TESTERA ( DRESS )

1SK010000-0002 // Ø300×3,2x30mm. Z96 TESTERA ( DRESS )

1SC180000-0023 // POLUGA RADILICE (HMB-100-SQ POLUGA RADILICE) (SNM 560)

1SC180000-0023 // POLUGA RADILICE (HMB-100-SQ POLUGA RADILICE) (SNM 560)

1SC180000-0019 // NERAVNA PREKLOPNA RUČICA (BKK 2 8) (SNM 560)

1SC180000-0019 // NERAVNA PREKLOPNA RUČICA (BKK 2 8) (SNM 560)

1SC170000-0017 // NOŽICA ŠASIJE-AL 12 2015

1SC170000-0017 // NOŽICA ŠASIJE-AL 12 2015

1SC140000–0006 // ŠARKA

1SC140000–0006 // ŠARKA

1SC140000-0006 // ŠARKA

1SC140000-0006 // ŠARKA

1SC140000-0002// ŠARKA

1SC140000-0002// ŠARKA

1SA050000-1054 // TESTERE SERVO ZAŠTITNI POKLOPAC (SNM 560)

1SA050000-1054 // TESTERE SERVO ZAŠTITNI POKLOPAC (SNM 560)

1SA050000-1053 // TESTERE SERVO ZAŠTITA (SNM 560)

1SA050000-1053 // TESTERE SERVO ZAŠTITA (SNM 560)

1SA050000-1001 //POKRETNI STONI ZAŠTITNI LIM (SNM 560)

1SA050000-1001 //POKRETNI STONI ZAŠTITNI LIM (SNM 560)

1SA050000-0988 //ZAŠTITNI LIM VERTIKALNE TESTERE (SNM 560)

1SA050000-0988 //ZAŠTITNI LIM VERTIKALNE TESTERE (SNM 560)

1SA050000-0987 // ZAŠTITNI LIM HORIZONTALNE TESTERE (SNM 560)

1SA050000-0987 // ZAŠTITNI LIM HORIZONTALNE TESTERE (SNM 560)

1SA050000-0370// MAGAZIN POKLOPAC

1SA050000-0370// MAGAZIN POKLOPAC

1SA010000-0121 // UGAONI EKRANSKI LIM TESTERE (SNM 560)

1SA010000-0121 // UGAONI EKRANSKI LIM TESTERE (SNM 560)

1SA010000-0120 // VERTIKALNI SEPERATOR TESTERE (SNM 560)

1SA010000-0120 // VERTIKALNI SEPERATOR TESTERE (SNM 560)

1PN140000–0005 // 1/8–6 VEZIVNI ELEMENT

1PN140000–0005 // 1/8–6 VEZIVNI ELEMENT

1PN140000-0005 // 1/8-6 UKLOPNICA

1PN140000-0005 // 1/8-6 UKLOPNICA

1PN130000-0020 // Kuglasti ventil

1PN130000-0020 // Kuglasti ventil

1PN130000-0010 //3/8-1/4 REDUKCIJA

1PN130000-0010 //3/8-1/4 REDUKCIJA

1PN080000-0009 // VAZDUŠNI PIŠTOLJ LBP-1/4

1PN080000-0009 // VAZDUŠNI PIŠTOLJ LBP-1/4

1PN060000-0004 // FRC-1/4-D-MINI/ (159605) KONDICIONER

1PN060000-0004 // FRC-1/4-D-MINI/ (159605) KONDICIONER

1PN020000–0308 // 25X80 KLIP PMY(CCM30)

1PN020000–0308 // 25X80 KLIP PMY(CCM30)

1PN020000–0253 //KLIP (DMC–A 32×110

1PN020000–0253 //KLIP (DMC–A 32×110

1PN020000–0249 // KLIP (PNY–AY 50×220)

1PN020000–0249 // KLIP (PNY–AY 50×220)

1PN020000–0007 // KLIP (PNY–AY 50×160)

1PN020000–0007 // KLIP (PNY–AY 50×160)

1PN020000-0422// 32X60 KLIP SPC-MAGNETSKI

1PN020000-0422// 32X60 KLIP SPC-MAGNETSKI

1PN020000-0420 // 50X900 KLIP DMC-A-AB-1 (SNM 560)

1PN020000-0420 // 50X900 KLIP DMC-A-AB-1 (SNM 560)

1PN020000-0415 // 40X100 KLIP KC-A + EYB + KMB 10-1

1PN020000-0415 // 40X100 KLIP KC-A + EYB + KMB 10-1

1PN020000-0405 // 25X1 KLIP PM-A

1PN020000-0405 // 25X1 KLIP PM-A

1PN020000-0404// 50X1 KLIP DMC-A

1PN020000-0404// 50X1 KLIP DMC-A

1PN020000-0403// KLIP

1PN020000-0403// KLIP

1PN020000-0356 // 32X300 KLIP DMC-A (SK 400)

1PN020000-0356 // 32X300 KLIP DMC-A (SK 400)

1PN020000-0307 // KLIP (DMC-A 50×280)

1PN020000-0307 // KLIP (DMC-A 50×280)

1PN020000-0305 // KLIP (DMC-A 32×95)

1PN020000-0305 // KLIP (DMC-A 32×95)

1PN020000-0267 // Klip Pm 20*15 (CPM 4160)

1PN020000-0267 // Klip Pm 20*15 (CPM 4160)

1PN020000-0263 // KLIP SPC 20×15 PRSTENASTNI CILINDAR (CPM 4150)

1PN020000-0263 // KLIP SPC 20×15 PRSTENASTNI CILINDAR (CPM 4150)

1PN020000-0241 // 40X205 KLIP DMC-A

1PN020000-0241 // 40X205 KLIP DMC-A

1PN020000-0234 // KLIP PMY-A 25×93

1PN020000-0234 // KLIP PMY-A 25×93

1PN020000-0192 // 20X25 KLIP PM-A

1PN020000-0192 // 20X25 KLIP PM-A

1PN020000-0159 // KLIP

1PN020000-0159 // KLIP

1PN020000-0089 // KLIP

1PN020000-0089 // KLIP

1PN020000-0085 // 32X1 KLIP PK W=25 M6 IZNUTRA VANI

1PN020000-0085 // 32X1 KLIP PK W=25 M6 IZNUTRA VANI

1PN0140000-0157// AZ 431 MP VENTIL

1PN0140000-0157// AZ 431 MP VENTIL

1PN010000–2220 // VTUG–10–MSDR–B1T–25V20–G18–DT–QH6S–EJPPTRPQM7+M1 (573606)

1PN010000–2220 // VTUG–10–MSDR–B1T–25V20–G18–DT–QH6S–EJPPTRPQM7+M1 (573606)

1PN010000–0055 // DUGME STEZALJKE

1PN010000–0055 // DUGME STEZALJKE

1PN010000–0012 //SPRAYER (PRSKALICA) VENTIL ZA PRSKANJE VODE

1PN010000–0012 //SPRAYER (PRSKALICA) VENTIL ZA PRSKANJE VODE

1PN010000-2327 // PROSTOR VENTILA

1PN010000-2327 // PROSTOR VENTILA

1PN010000-1513 // VAZDUŠNI ČEŠALJ (VAC – 1/4)

1PN010000-1513 // VAZDUŠNI ČEŠALJ (VAC – 1/4)

1PN010000-1140 // UTIČNICA ZAVOJNICE VENTILA FESTO 573919 (VAVE-L1-1VR8-LP) M8 3PİN

1PN010000-1140 // UTIČNICA ZAVOJNICE VENTILA FESTO 573919 (VAVE-L1-1VR8-LP) M8 3PİN

1PN010000-1030 //VENTIL SA DVE ZAVOJNICE 1/8-5/2 FESTO 566500 ( VUVG-L14-B52-T-G18-1P3 )

1PN010000-1030 //VENTIL SA DVE ZAVOJNICE 1/8-5/2 FESTO 566500 ( VUVG-L14-B52-T-G18-1P3 )

1PN010000-1025 // VENTIL SA JEDNOM ZAVOJNICOM 1/8-5/2 FESTO 566499 (VUVG-L14-M52-AT-G18-1P3)

1PN010000-1025 // VENTIL SA JEDNOM ZAVOJNICOM 1/8-5/2 FESTO 566499 (VUVG-L14-M52-AT-G18-1P3)

1PN010000-0170 // MS4-LR-G-1/4-D6-VS-DM1 REGULATOR (555873)

1PN010000-0170 // MS4-LR-G-1/4-D6-VS-DM1 REGULATOR (555873)

1PN010000-0157 // AZ 431 MP 3/2 G1/8 (05.136.4) VENTIL SA KLINOM

1PN010000-0157 // AZ 431 MP 3/2 G1/8 (05.136.4) VENTIL SA KLINOM

1PN010000-0110// Ventil sa jednom zavojnicom Hafner 1/8-5/2

1PN010000-0110// Ventil sa jednom zavojnicom Hafner 1/8-5/2

1PN010000-0012 // SPRAYER PRSKALICA ZA VODU-DP 2005 03.009.4 AZ

1PN010000-0012 // SPRAYER PRSKALICA ZA VODU-DP 2005 03.009.4 AZ

1PN010000-0012 // Prskalica za vodu DP2005 03.009.4 mala

1PN010000-0012 // Prskalica za vodu DP2005 03.009.4 mala

1PL040000–0055 // ZAŠTITNO STAKLO

1PL040000–0055 // ZAŠTITNO STAKLO

1PL040000-0099 // KABINA – POLIKARBONSKO STAKLO (SNM 560)

1PL040000-0099 // KABINA – POLIKARBONSKO STAKLO (SNM 560)

1PL040000-0069 // ZAŠTITNO STAKLO

1PL040000-0069 // ZAŠTITNO STAKLO

1PL010000–0135 // PEDALA STEZALJKE

1PL010000–0135 // PEDALA STEZALJKE

1PL010000–0033 // PEDALA STEZALJKE

1PL010000–0033 // PEDALA STEZALJKE

1PL010000-0135 // PEDALA STEZALJKE (PROMER 50)

1PL010000-0135 // PEDALA STEZALJKE (PROMER 50)

1PL010000-0135 // PEDALA STEZALJKE

1PL010000-0135 // PEDALA STEZALJKE

1PL010000-0107 // RUČICA ( KD 310 )

1PL010000-0107 // RUČICA ( KD 310 )

1PL010000-0057 //RAZVODNIK PILE ( KD 305 )

1PL010000-0057 //RAZVODNIK PILE ( KD 305 )

1PL010000-0049 // GORNJI ZAŠTITNIK ( KD 305 )

1PL010000-0049 // GORNJI ZAŠTITNIK ( KD 305 )

1PL010000-0048 // ZAŠTITNIK TESTERE (KD 305 )

1PL010000-0048 // ZAŠTITNIK TESTERE (KD 305 )

1PL010000-0042 // RUČICA

1PL010000-0042 // RUČICA

1PL010000-0033 // PEDALA STEZALJKE

1PL010000-0033 // PEDALA STEZALJKE

1PL010000-0033 // PEDALA PREDNJE STEZALJKE

1PL010000-0033 // PEDALA PREDNJE STEZALJKE

1PL010000-0020 // KANISTER ZA VODU 3 LT.

1PL010000-0020 // KANISTER ZA VODU 3 LT.

1PL010000-0011 // ŠTITNIK OD STRUGOTINE ČVORIŠTA (KD 300)

1PL010000-0011 // ŠTITNIK OD STRUGOTINE ČVORIŠTA (KD 300)

1HD030000-0051 // PUSERLUBE 240CC ( NLGI-2 ) JEDNOTAČKASTI ULOŽAK ZA PODMAZIVANJE

1HD030000-0051 // PUSERLUBE 240CC ( NLGI-2 ) JEDNOTAČKASTI ULOŽAK ZA PODMAZIVANJE

1HD030000-0050 // SPREJNA MLAZNICA ZA PODMAZIVANJE 30CM

1HD030000-0050 // SPREJNA MLAZNICA ZA PODMAZIVANJE 30CM

1HD030000-0049//SPREJNA MLAZNICA ZA PODMAZIVANJE 5CM

1HD030000-0049//SPREJNA MLAZNICA ZA PODMAZIVANJE 5CM

1ET052400-0038 // ETIKETA MERENJA HODA (SK 400)

1ET052400-0038 // ETIKETA MERENJA HODA (SK 400)

1EL440000-0202 // HMIGXU3512 PANEL 7″

1EL440000-0202 // HMIGXU3512 PANEL 7″

1EL380000-1110// SGM7G-05DFF6F SERVO MOTOR 0.45KW 3P 400V INC

1EL380000-1110// SGM7G-05DFF6F SERVO MOTOR 0.45KW 3P 400V INC

1EL380000-0352// SMART PANEL PC 7″ VIPA

1EL380000-0352// SMART PANEL PC 7″ VIPA

1EL380000-0352 // H71-71A41-0 SMART PANEL PC 7 „VİPA

1EL380000-0352 // H71-71A41-0 SMART PANEL PC 7 „VİPA

1EL380000-0350 // PANEL PC

1EL380000-0350 // PANEL PC

1EL380000-0026// JZSP-CSP21-05-G5 ENCODER CABLE 5 M

1EL380000-0026// JZSP-CSP21-05-G5 ENCODER CABLE 5 M

1EL380000-0025 // ZSP-CSM33-05-E-G5 POWER CABLE 5M FRENLI

1EL380000-0025 // ZSP-CSM33-05-E-G5 POWER CABLE 5M FRENLI

1EL380000-0009 // JZSP-CSP21-03-E-G5 Encoder Cable 3 m

1EL380000-0009 // JZSP-CSP21-03-E-G5 Encoder Cable 3 m

1EL380000-0008 // JZSP-CSM23-03-E-G5 Power cable 3m

1EL380000-0008 // JZSP-CSM23-03-E-G5 Power cable 3m

1EL380000-0007 // SGDV-5R5A11A SIGMA 5 SERVO DRİVE 0.75kW

1EL380000-0007 // SGDV-5R5A11A SIGMA 5 SERVO DRİVE 0.75kW

1EL380000-0006 // SGMJV-08AAA61 AC MOTOR 230V

1EL380000-0006 // SGMJV-08AAA61 AC MOTOR 230V

1EL380000-0004 // 022-1BF00 SM 022 – DIGITAL OUTPUT

1EL380000-0004 // 022-1BF00 SM 022 – DIGITAL OUTPUT

1EL380000-0003 // 021-1BF00 SM 021 DIGITAL INPUT 8

1EL380000-0003 // 021-1BF00 SM 021 DIGITAL INPUT 8

1EL310000-0005 // R88A-CAWC003S-E KABLO ZA NAPAJANJE

1EL310000-0005 // R88A-CAWC003S-E KABLO ZA NAPAJANJE

1EL310000-0004 // R88A-CRWB003N-E KABLO ENKODERA

1EL310000-0004 // R88A-CRWB003N-E KABLO ENKODERA

1EL250000-0560 – 1EL250000-0562 // SIGURNOSNA BARIJERA (JEDAN SET)

1EL250000-0560 – 1EL250000-0562 // SIGURNOSNA BARIJERA (JEDAN SET)

1EL240000-0150 // LED

1EL240000-0150 // LED

1EL210000-0122 // Pe valovita vakuumska cev 50mm 15 Mt

1EL210000-0122 // Pe valovita vakuumska cev 50mm 15 Mt

1EL200000–0125 // SENZOR SMT–8M–A–PS–24V–E–0,3–M8D(574334) (FESTO)

1EL200000–0125 // SENZOR SMT–8M–A–PS–24V–E–0,3–M8D(574334) (FESTO)

1EL200000-0759 // MB20.50 MAGNETSKA TRAKA (360mm)

1EL200000-0759 // MB20.50 MAGNETSKA TRAKA (360mm)

1EL200000-0459 // OB14-D-3-S INDIKATOR U PRAVCU STA 3MM NAGIB (SNM 560)

1EL200000-0459 // OB14-D-3-S INDIKATOR U PRAVCU STA 3MM NAGIB (SNM 560)

1EL200000-0259 // SENZOR (LMIX2-0000-0.8-01-00)

1EL200000-0259 // SENZOR (LMIX2-0000-0.8-01-00)

1EL200000-0259 // LMIX2-000-0.8.0-1-01 SENZOR SA KABLOM

1EL200000-0259 // LMIX2-000-0.8.0-1-01 SENZOR SA KABLOM

1EL200000-0257 // IZ16E-000-1-1,2-0 SENZOR SA EKRANOM (ELGO)

1EL200000-0257 // IZ16E-000-1-1,2-0 SENZOR SA EKRANOM (ELGO)

1EL200000-0257 // IZ16E-000-1-1,2-0 SENZOR SA EKRANOM (ELGO)

1EL200000-0257 // IZ16E-000-1-1,2-0 SENZOR SA EKRANOM (ELGO)

1EL200000-0125 // SENZOR SMT-8M-A-PS-24V-E-0,3-M8D(574334) ( FESTO )

1EL200000-0125 // SENZOR SMT-8M-A-PS-24V-E-0,3-M8D(574334) ( FESTO )

1EL200000-0124 // SENZOR MZT6-03VPS-KP0 (1023971) (SICK)

1EL200000-0124 // SENZOR MZT6-03VPS-KP0 (1023971) (SICK)

1EL200000-0114// SENZOR GSE6-P4112 ( 1052450 ) SICK PROMENJIVI SENZOR

1EL200000-0114// SENZOR GSE6-P4112 ( 1052450 ) SICK PROMENJIVI SENZOR

1EL200000-0037 // SENZOR RZT6-03ZUS-KWO NO (1025522) (SICK)

1EL200000-0037 // SENZOR RZT6-03ZUS-KWO NO (1025522) (SICK)

1EL200000-0020 // TERMOCOPUL-1.5mt (ETB30F-06)

1EL200000-0020 // TERMOCOPUL-1.5mt (ETB30F-06)

1EL200000-0020 // TERMOCOPUL 1.5mt TC-M06-L030-K01,5 J TIP EMKO

1EL200000-0020 // TERMOCOPUL 1.5mt TC-M06-L030-K01,5 J TIP EMKO

1EL20000-0125// SENZORI IZNAD KLIPA

1EL20000-0125// SENZORI IZNAD KLIPA

1EL190000-0400 ( KD/KY 310B) // DINAMIČKA KOČNICA ( 40830500 ) TYP:305-230V 10S 17A

1EL190000-0400 ( KD/KY 310B) // DINAMIČKA KOČNICA ( 40830500 ) TYP:305-230V 10S 17A

1EL190000-0258 // INDIKATOR TOPLOTE E5CC-QX3D5M-000 24V AC/DC SSR

1EL190000-0258 // INDIKATOR TOPLOTE E5CC-QX3D5M-000 24V AC/DC SSR

1EL190000-0250 //INDIKATOR TOPLOTE E5CC-RX3D5M-003 24V AC/DC

1EL190000-0250 //INDIKATOR TOPLOTE E5CC-RX3D5M-003 24V AC/DC

1EL190000-0179 // AR2-P-24VDC-10D2A TIP PANELA PLC GEMO

1EL190000-0179 // AR2-P-24VDC-10D2A TIP PANELA PLC GEMO

1EL190000-0135// SERVO MOTOR X OSA

1EL190000-0135// SERVO MOTOR X OSA

1EL190000-0132// POGON X OSA

1EL190000-0132// POGON X OSA

1EL190000-0118// SERVO MOTOR Y-Z OSE

1EL190000-0118// SERVO MOTOR Y-Z OSE

1EL190000-0113 //POGON Y-Z OSE

1EL190000-0113 //POGON Y-Z OSE

1EL190000-0078 // INDIKATOR TOPLOTE E5CSV-Q1TD-500 AC/DC24V – SSR IZLAZNI

1EL190000-0078 // INDIKATOR TOPLOTE E5CSV-Q1TD-500 AC/DC24V – SSR IZLAZNI

1EL180000-0320// IZVOR NAPAJANJA S8VK-T12024 OMRON 5A

1EL180000-0320// IZVOR NAPAJANJA S8VK-T12024 OMRON 5A

1EL180000-0001 // KONDENZATOR 450V 30MF

1EL180000-0001 // KONDENZATOR 450V 30MF

1EL140000-0334 //ME-7000-08041-0100500-M8/M8 PVC 500CM

1EL140000-0334 //ME-7000-08041-0100500-M8/M8 PVC 500CM

1EL130000-0010 // PORCULANSKI TERMINALNI BLOK

1EL130000-0010 // PORCULANSKI TERMINALNI BLOK

1EL090000–0017 // ŠALTER

1EL090000–0017 // ŠALTER

1EL090000–0016 // XB4BW73731B5 ÇİFTLİ BUTON (24V AC/DC LEDLİ)

1EL090000–0016 // XB4BW73731B5 ÇİFTLİ BUTON (24V AC/DC LEDLİ)

1EL090000–0009 // DUGME

1EL090000–0009 // DUGME

1EL090000–0003 // DUGME

1EL090000–0003 // DUGME

1EL090000–0001 // XB4–BS8442 DUGME ZA ZAUSTAVLJANJE U HITNIM SLUČAJEVIMA

1EL090000–0001 // XB4–BS8442 DUGME ZA ZAUSTAVLJANJE U HITNIM SLUČAJEVIMA

1EL090000-0206 // E2 AC-DXBC2203 – PIZZATO 4 BUTTON

1EL090000-0206 // E2 AC-DXBC2203 – PIZZATO 4 BUTTON

1EL090000-0072 // ZB4BZ101 1NA METALNI TRUP SA KONTAKTOM

1EL090000-0072 // ZB4BZ101 1NA METALNI TRUP SA KONTAKTOM

1EL090000-0071 // ZB4BA36 ZELENO DUGME SA VISOKOM ZAŠTITOM

1EL090000-0071 // ZB4BA36 ZELENO DUGME SA VISOKOM ZAŠTITOM

1EL090000-0060 // PRITISNO DUGME D22-TS

1EL090000-0060 // PRITISNO DUGME D22-TS

1EL090000-0033 // OBLOGA DVOJNOG DUGMETA ZBA 710

1EL090000-0033 // OBLOGA DVOJNOG DUGMETA ZBA 710

1EL090000-0031 // DODATNI KONTAKT ZBE102 (STOP)

1EL090000-0031 // DODATNI KONTAKT ZBE102 (STOP)

1EL090000-0025 // POTENTIOMETER (ONSCREEN)

1EL090000-0025 // POTENTIOMETER (ONSCREEN)

1EL090000-0017 // ŠALTER

1EL090000-0017 // ŠALTER

1EL090000-0016 // XB4-BW73731B5 DVOJNO DUGME (24V AC/DC LED)

1EL090000-0016 // XB4-BW73731B5 DVOJNO DUGME (24V AC/DC LED)

1EL090000-0012 // XB4-BA61 PLAVO DUGME

1EL090000-0012 // XB4-BA61 PLAVO DUGME

1EL090000-0010 // XB4-BD33 SELEKTIVNO DUGME

1EL090000-0010 // XB4-BD33 SELEKTIVNO DUGME

1EL090000-0009 // XB4BP31 PLASTIČNO OBLOŽENO DUGME

1EL090000-0009 // XB4BP31 PLASTIČNO OBLOŽENO DUGME

1EL090000-0009 // XB4BP31 DUGME OBLOŽENO PLASTIKOM

1EL090000-0009 // XB4BP31 DUGME OBLOŽENO PLASTIKOM

1EL090000-0008 // XB4-BW84B5 DVOJNO DUGME

1EL090000-0008 // XB4-BW84B5 DVOJNO DUGME

1EL090000-0006 // XB4-BW3365 DUGME ZA POKRETANJE

1EL090000-0006 // XB4-BW3365 DUGME ZA POKRETANJE

1EL090000-0005 // XB4BA42 DUGME ZA ZAUSTAVLJANJE SA OPRUGOM

1EL090000-0005 // XB4BA42 DUGME ZA ZAUSTAVLJANJE SA OPRUGOM

1EL090000-0005 , 1EL090000-0011// DUGMAD (START-STOP)

1EL090000-0005 , 1EL090000-0011// DUGMAD (START-STOP)

1EL090000-0003// XB7NA31 DUGME ZA POKRETANJE

1EL090000-0003// XB7NA31 DUGME ZA POKRETANJE

1EL090000-0003 // XB7NA31 START BUTTON

1EL090000-0003 // XB7NA31 START BUTTON

1EL090000-0001 // XB4-BS8442 DUGME ZA ZAUSTAVLJANJE U HITNIM SLUČAJEVIMA

1EL090000-0001 // XB4-BS8442 DUGME ZA ZAUSTAVLJANJE U HITNIM SLUČAJEVIMA

1EL070020-0050// Vakumski filter 2.5″ Pvr (raspon)

1EL070020-0050// Vakumski filter 2.5″ Pvr (raspon)

1EL070020-0040 // 00/VODENI MOTOR I PRIKLJUČNA UTIČNICA WP 400 R9 12V DC

1EL070020-0040 // 00/VODENI MOTOR I PRIKLJUČNA UTIČNICA WP 400 R9 12V DC

1EL070004-0014 // MOTOR 1,1Kw 12000

1EL070004-0014 // MOTOR 1,1Kw 12000

1EL070003-0002 // MOTOR

1EL070003-0002 // MOTOR

1EL070001–0120 // MOTOR

1EL070001–0120 // MOTOR

1EL070001–0002(230V–1P 50 Hz)/1EL070001–0017(240V–1P 50 Hz)/1EL070001–0019(220V–1P 60 Hz)/1EL070001–0110(400V–415V 3P 50 Hz)(440V–3P 60 Hz)//MOTOR

1EL070001–0002(230V–1P 50 Hz)/1EL070001–0017(240V–1P 50 Hz)/1EL070001–0019(220V–1P 60 Hz)/1EL070001–0110(400V–415V 3P 50

1EL070001-0120 // MOTOR

1EL070001-0120 // MOTOR

1EL070001-0115 // MOTOR

1EL070001-0115 // MOTOR

1EL070001-0110 // MOTOR 400V-415V (3P 50 Hz)

1EL070001-0110 // MOTOR 400V-415V (3P 50 Hz)

1EL070001-0040 (60hz)/1EL070001-0060 (50hz)/1EL070001-0105 ( 400V-415 V 3P 50 Hz )( 440V-3P 60 Hz)// MOTOR

1EL070001-0040 (60hz)/1EL070001-0060 (50hz)/1EL070001-0105 ( 400V-415 V 3P 50 Hz )( 440V-3P 60 Hz)// MOTOR

1EL070001-0040 (60hz)/1EL070001-0060 (50hz)//MOTOR

1EL070001-0040 (60hz)/1EL070001-0060 (50hz)//MOTOR

1EL070001-0005 // MOTOR (4 KW)

1EL070001-0005 // MOTOR (4 KW)

1EL070001-0003 (230V-1P 50 Hz) -1EL070001-0027 (240V-1P 50 Hz) -1EL070001-0004 (400V-415 V 3P 50 Hz / 440V-3P 60 Hz)//MOTOR

1EL070001-0003 (230V-1P 50 Hz) -1EL070001-0027 (240V-1P 50 Hz) -1EL070001-0004 (400V-415 V 3P 50 Hz / 440V-3P 60 Hz)//MO

1EL070001-0002 (230V-1P 50 Hz) //1EL070001-0017 (240V-1P 50 Hz)//1EL070001-0019 (220V-1P 60 Hz)//1EL070001-0001 (400V-415V 3P 50 Hz)(440V-3P 60 Hz)// MOTOR

1EL070001-0002 (230V-1P 50 Hz) //1EL070001-0017 (240V-1P 50 Hz)//1EL070001-0019 (220V-1P 60 Hz)//1EL070001-0001 (400V-41

1EL060000-0410 // TERMIČKI T16-5.7 (4.2-5.7A) ABB

1EL060000-0410 // TERMIČKI T16-5.7 (4.2-5.7A) ABB

1EL060000-0007 // TERMIČKI LR2 K 0305

1EL060000-0007 // TERMIČKI LR2 K 0305

1EL050000-0027// RELEJ (SCHRACK) RT 424024 24V DC 2 C/0 8-10A

1EL050000-0027// RELEJ (SCHRACK) RT 424024 24V DC 2 C/0 8-10A

1EL050000-0010//H3CR-A8 TIMER AC24-48/DC12-48 (OMRON)

1EL050000-0010//H3CR-A8 TIMER AC24-48/DC12-48 (OMRON)

1EL050000-0010// RELEJ H3CR-A8 (VREMENSKI RELEJ) (24-48V AC)

1EL050000-0010// RELEJ H3CR-A8 (VREMENSKI RELEJ) (24-48V AC)

1EL050000-0009// RELEJ (OMRON)G3NA-220B/ 5-24V DC

1EL050000-0009// RELEJ (OMRON)G3NA-220B/ 5-24V DC

1EL050000-0004 // RELEJ G2RV-SL701 DC24 BY TANKI RELEJ SA OPRUGOM

1EL050000-0004 // RELEJ G2RV-SL701 DC24 BY TANKI RELEJ SA OPRUGOM

1EL050000-0004 // RALEY G2RV-SR501 DC24 BY

1EL050000-0004 // RALEY G2RV-SR501 DC24 BY

1EL040000-0500 (KD/KY 310B) //KONTAKTOR B6-30-01 ( GJL1211001R8010 8..0 ) NK ( 220V-240V )

1EL040000-0500 (KD/KY 310B) //KONTAKTOR B6-30-01 ( GJL1211001R8010 8..0 ) NK ( 220V-240V )

1EL040000-0405 // KONTAKTOR ASL09-30-10-81 (24V DC 50-60)

1EL040000-0405 // KONTAKTOR ASL09-30-10-81 (24V DC 50-60)

1EL040000-0014 // KONTAKTOR LC1 D 25 M7

1EL040000-0014 // KONTAKTOR LC1 D 25 M7

1EL040000-0010 // KONTAKTOR LP1-K0610BD

1EL040000-0010 // KONTAKTOR LP1-K0610BD

1EL020000–0025 // POKLOPAC PREKIDAČA (CE)

1EL020000–0025 // POKLOPAC PREKIDAČA (CE)

1EL020000–0005 // POKLOPAC PREKIDAČA

1EL020000–0005 // POKLOPAC PREKIDAČA

1EL020000-0250// SENZOR ZA PREGLED STEZALJKE (IZNAD GLAVE)

1EL020000-0250// SENZOR ZA PREGLED STEZALJKE (IZNAD GLAVE)

1EL020000-0250 // SENZOR NBB2-8GM25-E2-V3 ( 052019 ) PNP-NO

1EL020000-0250 // SENZOR NBB2-8GM25-E2-V3 ( 052019 ) PNP-NO

1EL020000-0250 // IMB08-02BPSVT0K- M8 UOBIČAJENO OTVORENO

1EL020000-0250 // IMB08-02BPSVT0K- M8 UOBIČAJENO OTVORENO

1EL020000-0250 // IMB08-02BPSVT0K ( 1072691 ) M8

1EL020000-0250 // IMB08-02BPSVT0K ( 1072691 ) M8

1EL020000-0125 // SENZOR SMT-8M-A-PS-24V-E-0,3-M8D(574334) (FESTO)

1EL020000-0125 // SENZOR SMT-8M-A-PS-24V-E-0,3-M8D(574334) (FESTO)

1EL020000-0030 // GRANIČNI PREKIDAČ (L66K13MUM331)

1EL020000-0030 // GRANIČNI PREKIDAČ (L66K13MUM331)

1EL020000-0029 // PREKIDAČ E2A-S08KS02-M5-B2 ( PNP-NC SA KONEKTOROM )

1EL020000-0029 // PREKIDAČ E2A-S08KS02-M5-B2 ( PNP-NC SA KONEKTOROM )

1EL020000-0029 // INTERRUPTOR M5-B2 PREKIDAČ M5-B2

1EL020000-0029 // INTERRUPTOR M5-B2 PREKIDAČ M5-B2

1EL020000-0028 // PREKIDAČ E2A-S08KS02-M5-B1 ( PNP-NO SA KONEKTOROM )

1EL020000-0028 // PREKIDAČ E2A-S08KS02-M5-B1 ( PNP-NO SA KONEKTOROM )

1EL020000-0028 // INTERRUPTOR M5-B1 PREKIDAČ M5-B1

1EL020000-0028 // INTERRUPTOR M5-B1 PREKIDAČ M5-B1

1EL020000-0027 // PREKIDAČ E2A-S08KS02-WP-B2 2M (PNP-NC SA KABLOM) PROKS. SENZOR

1EL020000-0027 // PREKIDAČ E2A-S08KS02-WP-B2 2M (PNP-NC SA KABLOM) PROKS. SENZOR

1EL020000-0026// PREKIDAČ E2A-S08KS02-WP-B1 2M (PNP-NO SA KABLOM) PROKS. SENZOR

1EL020000-0026// PREKIDAČ E2A-S08KS02-WP-B1 2M (PNP-NO SA KABLOM) PROKS. SENZOR

1EL020000-0025 // PREKIDAĆ XCS-TE7311 PREKIDAČ SIGURNOSNOG POKLOPCA SA SOLENOIDOM

1EL020000-0025 // PREKIDAĆ XCS-TE7311 PREKIDAČ SIGURNOSNOG POKLOPCA SA SOLENOIDOM

1EL020000-0025 // POKLOPAC PREKIDAČA (CE)

1EL020000-0025 // POKLOPAC PREKIDAČA (CE)  

1EL020000-0022 (KD/KY 310B) // MK V11F49 MEHANIČKI SWICTH PIZZATO

1EL020000-0022 (KD/KY 310B) // MK V11F49 MEHANIČKI SWICTH PIZZATO

1EL020000-0016 // POKLOPNI PREKIDAČ

1EL020000-0016 // POKLOPNI PREKIDAČ

1EL020000-0015// MEHANIČKI PREKIDAČ XCS-Z12

1EL020000-0015// MEHANIČKI PREKIDAČ XCS-Z12

1EL020000-0012 // PREKIDAČ XCKN2102G11 (GRANIČNI PREKIDAČ)

1EL020000-0012 // PREKIDAČ XCKN2102G11 (GRANIČNI PREKIDAČ)

1EL010000–0046 // GLAVNI ŠALTER

1EL010000–0046 // GLAVNI ŠALTER

1EL010000–0033 // GLAVNI ŠALTER

1EL010000–0033 // GLAVNI ŠALTER

1EL010000-0046 // PAKO ŠALTER 1SCA104892R1001/BY ABB

1EL010000-0046 // PAKO ŠALTER 1SCA104892R1001/BY ABB

1EL010000-0046 // GLAVNI ŠALTER

1EL010000-0046 // GLAVNI ŠALTER

1EL010000-0046 // GLAVNI ŠALTER

1EL010000-0046 // GLAVNI ŠALTER

1EL010000-0011 // 3120-F524-K7T1-W02A-16A ETA ŠALTER

1EL010000-0011 // 3120-F524-K7T1-W02A-16A ETA ŠALTER

1DL120000-0007 // PUŽNI ZUPČANIK VENTILA (SNM 560)

1DL120000-0007 // PUŽNI ZUPČANIK VENTILA (SNM 560)

1DL120000-0002 // PUŽNI ZUPČANIK (SNM 560)

1DL120000-0002 // PUŽNI ZUPČANIK (SNM 560)

0KT060000-0648// Vilica Iso 30

0KT060000-0648// Vilica Iso 30

'

Sign up for our e-newsletter!