A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: unserialize(): Error at offset 38 of 376 bytes

Filename: models/custom_fields_model.php

Line Number: 113

Kalite Politikamız - Yılmaz Makine
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

MÜŞTERİ ODAKLI, GELİŞİME AÇIK & GÜVENİLİR...

YILMAZ MAKİNE SANAYİ ve TİCARET AŞ; Sektöründe uluslararası kabul görmüş standartlarda; PVC ve Alüminyum işleme makinelerini tasarlamak, geliştirmek, üretimini gerçekleştirmek, satmak, satış sonrası kaliteli teknik servis hizmeti sağlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz çalışan personele kalitenin sağlanmasında en önemli kaynağın insan olduğu bilinci ile yola çıkarak, her zaman ve en çok tercih edilen olabilmek için, planlı ve programlı çalışarak, en iyi hizmeti vermek kalite politikamızdır.

“KALİTE TAAHHÜTNAMESİ” Yapılan bir sözleşme ile üzerinde mutabakata varılmış müşteri taleplerinin / beklentilerinin yerine getirilmesini, kalite ile ilgili bütün faaliyetlerin planlanması, uygulanması, kontrolü ve iyileştirilmesini ve müşteri memnuniyetinin sürekli olarak geliştirilmesini sağlamak amacıyla YILMAZ MAKİNE SAN. ve TİC. AŞ’de; ISO 9001: 2008’e göre Kalite Yönetim Sistemi kurulmuştur.

Kurulan Kalite Yönetim Sistemi şirketimizin bütün süreçlerinde etkin bir şekilde uygulanmaktadır. Bu Kalite Yönetim el kitabı ve refere ettiği tüm Kalite Sistem dokümantasyonu (Prosedürler, Formlar, Listeler, Planlar, Talimatlar) YILMAZ MAKİNE SAN. ve TİC. AŞ’de çalışan bütün personel için bağlayıcıdır. Üst Yönetimin Kalite temsilcisi sistemin etkinliği ve geliştirme potansiyeli hakkında üst yönetime rapor sunmaktan sorumludur. YILMAZ MAKİNE SAN. ve TİC. AŞ’de müşteri talep ve beklentilerinin tam anlamı ile karşılanması için personelin kalite bilincini yükseltmek üst yönetimin sorumluluğu altındadır.