Haberler

Web Sayfamız Yenilendi!

03/10/2019

Web Sayfamız,akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sağlamak için güncellenerek diğer alt yapı değişiklikleriyle birlikte yayına başladı. Sitemizi www.yilmazmachine.com.tr ziyaret edebilir, mevcut ve yeni modellerimiz için bilgi ve teklif alabilirsiniz.


Üretim Tesisimizin Tanıtım Filmi Yayında!

29/09/2019

Kocaeli, Dilovası OSB İMES'te yer alan ve 2016 yılında faaliyete giren üretim tesisimizin tanıtım filmi yayına girdi. Sahip olduğu 28 bin metre kare kapalı alan ve yılda 100bin adet üretim kapasitesinin yanı sıra, sektörün Türkiye'deki ilk ve tek '' Yeşil Bina Teknolojisi '' tesisi olan Fabrikamızın tanıtım filmini Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.


''İstanbul Buluşmaları 2018'' 7 Mart'ta Yapılacak!

29/09/2019

İlki 2015 yılında gerçekleştirilen ve her yıl yerli ve yabancı çok sayıda bayimizin katılımıyla devam eden İstanbul Buluşmaları'nın dördüncüsü, 7 Mart'ta İstanbul Avcıları DoubleTree Otel'de düzenlenecek. Sektörün en önemli fuarlarından Avrasya Kapı ve Pencere Fuarı'nın ilk günü gerçekleştirilecek organizyonda yönetim kurulu, satış , pazarlama, satış sonrası destek ve Ar-Ge yöneticileri birer sunum yapacak. Her yıl olduğu gibi, ödül töreni ve yemek davetiyle sonlanacak etkinlikte önceki yıllardan farklı olarak bir de interaktif anket uygulaması olacak.


Mobil Uygulamamız Yayında

29/09/2019

Mevcut ve yeni modellerimizi daha iyi tanıtmak ve anlık bildirimler aracılığıyla iletişim kurmak için kurgulanan mobil uygulamamız yayınlandı. Google Maps ve Yandex Navigasyon aracılığıyla en yakın bayiye ait yol tarifi alma, teknik
servis ve yedek parça konusunda görüntülü talep paylaşma gibi özelliklerin bulunduğu uygulamayı IOS (Apple) ve Android (Samsung,LG, Sony, Asus vb.) telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

https://itunes.apple.com/us/app/y%C4%B1lmaz-makine/id1238661882?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yilmazmakina.app&hl=tr


“Turkuaz Günleri”nin Dördüncüsü BÜMED’de Düzenlendi

29/09/2019

Farklı departmanlar arası iletişimi artırmak ve alınan eğitimlerle kişisel gelişim sağlamak için organize edilen TurkuazGünleri’nin dördüncüsü gerçekleşti. 14 Temmuz’da BÜMED’de (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği) düzenlenen etkinlikte Türkiye’nin en köklü kurumsal eğitim ve danışmanlık firmalarından PDR International’ın Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı Cenk Sağdam “Bayi Kanal Yönetimi” eğitimi verdi. Motivasyon, takım çalışması,pozitif düşünme ve zaman yönetimi gibi konuları da kapsayan eğitim, gerçek hayata rahatlıkla uyarlanabilecek interaktif uygulamalarla sona erdi.


Bahçeşehir Üniversitesi Öğrencileri Fabrikamızı Ziyaret Etti

29/09/2019

Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi 3. sınıf öğrencileri iş sağlığı  ve güvenliği konusundaki uygulamaları görmek ve bilgi almak amacıyla Dilovası’nda bulunan fabrikamıza bir gezi gerçekleştirdi. Teknik gezi kapsamında iş yerinde alınan güvenlik önlemleri ve diğer teknolojik imkânları gözlemleme şansı bulan öğrencilere iş yeri hekimimiz Dr. Çetin Özen tarafından iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgiler verildi. Bahçeşehir Üniversitesi adına Öğretim Görevlisi Yrd. Doc. Dr. Melike Erkoç Yavuz’a da bir plaket takdim edildi.


Arslan Kayaoğlu Fabrika Müdürümüz Olarak Aramıza Katıldı!

29/09/2019

Uzun yıllar makine imalatı sektöründe görev yapan Arslan Kayaoğlu, bu yılın mart ayında fabrika müdürü olarak Yılmaz Makine ailesine katıldı. İşletme yönetimi, üretim, üretim planlama, yan sanayi, kalite kontrol ve üretimde verimlilik gibi alanlarda tecrübe sahibi olan Arslan Kayaoğlu’na başarılar diliyor, birlikte yeni projeler üretecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.


Yılmaz Line Mart 2019 Sayısı Çıktı!

29/09/2019

Her Eylül ve Mart ayında sizler için hazırladığımız Yılmaz Line dergimizin Mart 2019 sayısı yayınlandı! İlgili dergiyi ''Medyalar'' kısmından bulabilirsiniz.


Yılmaz Makine Yeni Katalogları Yayınlandı!

29/09/2019

Üç farklı kategoride hazırlanan (Aluminyum,PVC,Hırdavat) yeni kataloglarımızı, siz ziyaretçilerimizin daha kolay ulaşabilmesi için web sitemizde paylaşıyoruz. İlgili katalogları Pdf. formatında ''Medyalar'' kısmından bulabilirsiniz.

  


Turkuaz Günleri’nin Beşincisi “Eğlence” Temasıyla Düzenlendik!

29/09/2019

Yılmaz Makine bünyesinde faaliyet gösteren farklı departmanlar arasındaki iletişimi artırmak ve ortaya çıkan sinerjinin verimli iş süreçleri olarak hayat bulmasını sağlamak amacıyla 2017 yılından bu yana düzenlenen Turkuaz Günleri’nin beşincisi; satış, pazarlama, finans ve satış sonrası destek ekibinin katılımıyla gerçekleştirildi. Bu yıl daha öncekilerden farklı olarak eğlence temasıyla organize edilen etkinlik kapsamında düzenlenen bowling turnuvası
keyifli anlara sahne olurken yarışmanın kazananlarına çeşitli ödüller de takdim edildi.


TOOLQUAZ Ailesi Mobilya ve Ahşap Sektörü İle Genişliyor!

29/09/2019

Daha önce İtalyan kalitesi ile yeniden üretilen ToolQuaz, PVC ve alüminyum modellerinden sonra, ahşap (suntalem), laminant ve MDF modelleri ile üretim aşamasında! İlk etapta 300 mm ölçülerinde üretilen ve portatif dereceli kesme modellerini kullanan mobilya ve ahşap sektörünü hedefleyen testerelerin ilk denemeleri yapılırken, müşterilerden gelen geri dönüşler doğrultusunda optimize edilen ve performansı iyileştirilen testereler seri üretim aşamasına da geçmiş durumda.


ISO 9001:2015 ve ISO 10002: 2014 Denetimleri Gerçekleştirildi!

29/09/2019

Ürün ve hizmet kalitemizi güvence altına aldığımız TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi belgemiz 8-13 Kasım
2018 tarihlerinde AND firmasının gerçekleştirdiği denetimlerin sonunda yenilendi. Yılmaz Makine olarak müşteri
memnuniyeti konusundaki kararlılığımızı da bu yıl ilk kez belgelendirdiğimiz ISO 10002: 2014 Müşteri Memnuniyet Yönetimi Sertifikasyonu ile tescilledik.

 


AIM 7510, Zaman ve Maliyetten Tasarruf Sağlıyor!

29/09/2019

Tam otomatik işleme özelliğine sahip AIM 7510, profillerin 5 yüzeyine delik delme, diş açma ve kertme işlemelerinde
yüksek verimlilik, hız ve düşük işletme maliyetiyle kullanıcılarına önemli avantajlar sağlıyor.

Daha fazlası Yılmaz Line Mart 2019 sayısında. (s.14-15-16)


Yılmaz Makine Geleneksel Bayi İftarını Gerçekleştirdi!

29/09/2019

16 Mayıs Perşembe günü, Ramazan Bingöl Ümraniye’de gerçekleşen Geleneksel Bayi İftarında Yılmaz
Makine Ailesi, iş ortaklarıyla birlikte keyifli dakikalar geçirdi. Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Yılmaz & Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdullah Yılmaz’ın da katılım sağladığı Geleneksel Bayi İftarın Yemeğinde; paylaşmanın ve bereketin simgesi olan iftar sofralarında, iş ortaklarıyla sohbet etme imkanı bulundu.

                             


İstanbul Buluşması ve Avrasya Pencere Fuarı’ndaki Standımıza Yoğun İlgi…

29/09/2019

2019 yılı itibariyle 42. yılını kutlayan Yılmaz Makine, 6-9 Mart tarihleri arasında bayi ve müşterilerini ağırlamanın gururunu yaşadı.

İlki 2015 yılında sadece yurtiçi bayilerinin katılımıyla düzenlenen ve her yıl yapılarak bir gelenek haline gelen “İstanbul Buluşması’na” bu yıl birçok ülkeden bayi ve yetkilisi katıldı. Avcılar Double Tree Oteli’nde gerçekleşen program, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Eyüp Yılmaz’ın konuşmasıyla başlarken, sonrasında sırasıyla Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Ali Snopçe, Pazarlama Yöneticisi Barış Yıldırım, Satış Sonrası Destek Şefi Vasfi Şahin ve Ar-Ge Müdürü Eray Çelik sahne aldı.

“Çözüm Üretiyoruz” konseptinde kurgulanan organizasyon için, aynı zamanda bir de yarışma düzenlendi. Yılmaz Makine’ye ait bilgilerin çeşitli zorluk derecesinde bayilere sorulduğu yarışma esnasında eğlenceli anlar yaşanırken, kazanan kişi de kurulan labirentten geçerek “çözüme” ulaştı ve bir adet iPhone X’in sahibi oldu!

 “85 Ülke, 5 Kıta” sloganıyla dünyaya teknoloji ihraç eden Yılmaz Makine’nin organizasyonunda, “Sadakat, Ar-Ge ve En İyi Çıkış” ödüllerinin yanı sıra, ciro ödülleri de kıta bazında verildi ve “Avrupa, Asya, Afrika, Orta Doğu ve Amerika” olarak bölümlere ayrıldı.

Organizasyon ile aynı gün başlayan Avrasya Pencere Fuarı’nda ise, öncekiyle aynı alanda yer alan Yılmaz Makine standında, hem mevcut hem yeni modeller tanıtıldı. Türkiye’de üretilen ilk “5 Eksenli Alüminyum İşleme Merkezinin (AIM 7510) de yer aldığı standda, hem yurt içi hem yurt dışından gelen müşteriler ağırlandı, 7 Mart Perşembe günü ise üretim tesisi ziyaret edilerek bazı yeni modeller yerinde incelendi.

8 Mart Cuma akşamı bayiler ve sektörel medya temsilcileri ile BIGET & STEAK’te akşam yemeği yendi ve 9 Mart Cumartesi günü itibariyle fuar sona erdi.
Profil Kesme Merkezi (6505) Eğitimi Üretim Tesisimizde Gerçekleşti.

29/09/2019

Ar-Ge Müdürümüz Eray Çelik tarafından düzenlenen ve Dilovası’ndaki yeni üretim tesisimizde gerçekleşen eğitimde, üründe yapılmakta olan geliştirmeler aktarıldı.

Buna göre, mevcutta +/-30° olan kesim açısının +/- 45°’e yükseleceği bilgisi verilirken, ilave mengenelerle 10 mm’ye kadar küçük parçaların da kesilebilecek şekilde geliştirme yapıldığı kaydedildi.

Bunun yanı sıra, daha az fire ve düzgün kesim için de geliştirme yapılan modelin yakın zamanda eri üretime geçmesi planlanıyor.


Yeni ToolQuaz Modeli Çok Yakında!

28/11/2017

İtalyan kalitesiyle yeniden üretilen ve geçtiğimiz yıl gerçekleşen “İstanbul Buluşmalarında” lansmanı yapılan ToolQuaz Endüstriyel (Daire) Testerelerin yeni modeli için çalışmalara başlandı. PVC ve alüminyum profiller için geliştirilen önceki modele ek olarak, sadece ahşap işlemek üzere tasarlanan yeni modelin 2018’in ilk çeyreğinde satışa sunulması planlanıyor.


Yeni Dereceli / Yatarlı Kesme Makinelerimiz Satışta!

28/11/2017

Mevcut KD-KY 305 modellerimizin bir üst segmenti olarak geliştirdiğimiz, fonksiyonelliği artırma açısından kol yeri ve otomatik frenleme sistemi bulunan KD-KY 310 (B) modelleri satışa çıktı! Detaylı bilgiyi web sayfamızda bulabilir, bayilerimizden talepte bulunabilirsiniz.


Turkuaz Günleri’nin İkincisi Gerçekleşti.

28/11/2017

Farklı departmanlar arasındaki iletişimi artırmak ve yeni projelerin tartışılmasını sağlamak için organize edilen Turkuaz Günleri’nin ikincisi Temmuz ayında gerçekleşti.

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneğinde (BÜMED) gerçekleşen, Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Destek departmanlarının katıldığı toplantıda, başarılı danışman ve eğitimci Sinan Ergin katıldı, “Bütünsel Satış ve İletişim” hakkında interaktif bir konuşma gerçekleştirdi.

Kişinin iç bütünlüğünü sağlamadan firma bütünlüğünün de sağlanamayacağına dikkat çeken, ortak hedeflerin yanı sıra ortak değerlerin de önemine vurgu yapan Sinan Ergin, satış ve müzakere stilleri hakkında da deneyimlerini paylaştı, eğlenceli bir testle konuşmasını sonlandırdı.


Yerli Malı Belgesi Yılmaz’da!

28/11/2017

Bilim, Ticaret ve Sanayi Bakanlığı tarafından verilen “Yerli Malı Belgesini” almaya hak kazandık! Sadece belli makine modellerimizin sahip olduğu belge sayesinde, ’e kadar teşvik desteğinden yararlanabilirsiniz.


BATEV Fuarına 10. Katılımımızı Gerçekleştirdik!

28/11/2017

28 Haziran – 1 Temmuz’da Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te düzenlenen BATEV fuarına katıldık. Arjantin’deki ofisimizle birlikte, üst üste onuncu kez katıldığımız fuarda, PVC Kaynak ve Köşe Temizleme Hattını (CCL 1660) sergileme imkânı bulduk, yeni müşterilerle tanışma olanağı sağladık.


Yılmaz Makine, Cezayir’de 20.’si düzenlenen BATIMATEC 2017 Fuarı’na katıldı.

28/11/2017

120’yi aşkın bayisiyle dünyanın 85 ülkesine ihracat gerçekleştiren PVC ve alüminyum profil işleme makineleri üreticisi Yılmaz Makine; 23 - 27 Nisan 2017 tarihleri arasında Cezayir BATIMATEC Yapı İnşaat Malzemeleri ve Makineleri Fuarı’nda yer alarak, yerli ve yabancı sektör temsilcileri ile bir araya geldi.

Cezayir’in Algeria şehrinde 20.’si düzenlenen fuarda 112 metre karelik stant alanında (CPM 4150) tek istasyonlu kompozit panel işleme makinesi ile beraber çift kafa kesim ve kaynak modelleri gibi farklı modeller de sergilenmiştir. Yılmaz Makine’nin Cezayir bayisi ile birlikte katıldığı fuarında, standına ilgi yoğundu.


Yılmaz Makine “Turkuaz Günleri” Başladı!

28/11/2017

Üç aylık periyodlarda düzenli olarak gerçekleşecek olan Turkuaz Günleri birincisi 6 Mayıs 2017 Cumartesi günü BUMED Tesislerinde gerçekleşti.

Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Ali SNOPÇE önderliğinde gerçekleşen, Yılmaz Makine Satış, Pazarlama ve Teknik Servis departmanlarından oluşan değerlendirme toplantısında, çözüm odaklı kararlar alındığı belirtildi.

Toplantı sonrasında çalışma arkadaşları BUMED Tesisinde öğle yemeğinde de beraberdi.


WinDoor-tech 2017 (Budma) Sona Erdi.

28/11/2017

Polonya’nın Poznan şehrinde 7-10 Şubat tarihleri arasında düzenlenen, Avrupa’nın en önemli kapı ve pencere fuarlarından WinDoor-tech (Budma) 2017 sona erdi. Bölgedeki bayimizle birlikte katıldığımız ve yeni ürünlerimizi de sergileme şansı bulduğumuz fuar oldukça hareketli geçti.


Yılmaz Makine Türkiye’nin 360’ıncı Ar-Ge Merkezi oldu.

28/11/2017

28.000 m² kapalı alana sahip sektörün ilk Yeşil Bina Teknolojili üretim tesisini hizmete alan Yılmaz Makine'nin Ar-Ge birimi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge Merkezi ilan edildi.

Yılmaz Makine'nin sektöre sunduğu yeniliklere bir ivme getirecek olan "Ar-Ge Merkezi" ile birlikte, hem mali hem teknik olarak yeni projeler desteklenecek, 2.500 m² Ar-Ge ofisi ve Prototip alanındaki çalışmalar daha da sistematik hale gelecek.

Firmaların, çeşitli mali destekler de sağlayan Ar-Ge merkezi belgesi alabilmesi için; araştırmacı ve teknisyen statüsünde çalışan en az 15 tam zamanlı Ar- Ge personeli çalıştırması başta olmak üzere bir dizi kriteri yerine getirmesi gerekiyor.


Yılmaz Makine Ar-Ge Merkezi faaliyet başladı.

28/11/2017

Ar-Ge denilince akla gelen ilk firmalar arasında yer alan Yılmaz Makine, bu alandaki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Sektörün önde gelen PVC ve alüminyum profil işleme makineleri üreticisi olan Yılmaz Makine’nin, bir fabrika ölçülerinde, 1500 metrekare alana sahip Ar-Ge merkezinin yanı sıra teknoloji ve sanayi yatırımları da devam ediyor.

Ar-Ge merkezinin mali ve teknik olmak üzere firmaya iki ana avantaj sağladığını söyleyen Yılmaz Makine Ar-Ge Merkezi Yatırım Projesi Yöneticisi Mahmut Yılmaz, "Mali avantajlar öncelikle SGK işveren pay desteği, Ar-Ge indirimi ve bunun yanı sıra gelir vergisi stopaj indirimi kapsamında öne çıkıyor. Kurum içinde Ar-Ge kültürünün oluşması, Ar-Ge projelerinin sistematikleşmesi ve bunun yanında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı Ar-Ge merkezi belgesi alınmasıyla beraber kamunun sağladığı ciddi avantajlardan ve hibe programlarından daha etkin yararlanma olanağı da, teknik avantajlar içerisinde yer alıyor” dedi.

 

Ar-Ge merkezlerine kamunun temel bakış açısını da değerlendiren Yılmaz, Türkiye'nin 2023 hedeflerine giderken kurumların daha teknoloji odaklı olması, katma değeri yüksek ürünler imal etmesi ve ihracatlarını artırması gibi hedefleri bulunduğunu belirtti. 


Yılmaz Makine Geleneksel İftar Programlarını Gerçekleştirdi!

28/11/2017

Yılmaz Makine Ailesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programlarını bu yılda Tedarikçi, Personel ve Bayi iftar programlarını gerçekleştirdi.

İlk olarak 08 Haziran 2016 tarihinde 12.’si düzenlenen Tedarikçi İftarı ile Ramazan Bingöl Ümraniye Şubesinde iftar programlarına başladı. Hemen ardından 15 Haziran 2016 tarihinde tüm takım arkadaşları Personel İftarında Ramazan Bingöl Ümraniye Şubesinde buluştu. Ramazan ayının son iftar programını ise Bayileri ile 16 Haziran 2016 tarihinde Nakkaş Kebap Burhaniye Şubesinde tamamlamış oldu.

İftar programlarında tüm katılımcılar ile sohbet imkanı bulan Yılmaz Makine, Ramazan ayının bereket, kardeşlik ve hoşgörüden ibaret olduğu sıcak aile ortamı ile bir kez daha göstermiş oldu.


ToolQuaz Broşürü Yayınlandı!

28/11/2017

İtalyan kalitesiyle yeniden üretilen Endüstriyel Daire Testere markamız ToolQuaz’ın broşürü yayınlandı. 300°, 350°, 400°, 420°, 450° ve 550° modellerinin tamamının teknik detayları ve fiyatlarıyla birlikte sunulan broşürü web sayfamızın “Medya” kısmından bilgisayarınıza indirebilir veya bizden talep edebilirsiniz.


Yeni Merkez Ofisimiz Hizmete Başladı!

28/11/2017

Geçtiğimiz aylarda, ‘’Yeşil Fabrika’’ teknolojisiyle yapılmış, 28.000 metre kare kapalı alana sahip üretim tesisine taşınarak sektörde bir ilki daha gerçekleştiren Yılmaz Makine, Merkez Ofisini hizmete açtı.

Daha önce üretim yapılan Çekmeköy’deki alanda bulunan Merkez Ofis’te Satış ve Operasyon, Pazarlama, Finans ve Satış Sonrası Destek bölümleri bulunuyor. Toplam 300 metre kare kapalı alana sahip bir alanda kurulan ofisin arka tarafında ise, geniş ürün gamını sergileyebilmek adına 900 metre kare alana sahip bir de showroom var.

Çeşitli söyleşi, eğitim ve atölye çalışmalarının da düzenleneceği alanda, Satış Sonrası Destek Departmanı, hem teknik destek hem yedek parça tedariki için uzaktan erişimle 85 ülkeye anlık destek sağlayabiliyor. 


Yeni üretim Tesisimize Üretim Başladı!

28/11/2017

2014 yılında temeli atılan ve 40.000 metre kare açık, 28.000 metre kare kapalı alana sahip olan Dilovası, İMES OSB’deki yeni üretim tesisimizde üretime başlandı!

Yeşil Bina Teknolojisiyle inşa edilen, atık suların arıtılarak tekrar kullanıldığı, ısıtmada fancoil sisteminin tercih edildiği ve özel tasarlanan çatı ve pencere sistemiyle maksimum gün ışığının alınarak enerji tasarrufunu sağlandığı tesiste konferans salonu, kış bahçesi ve sergi alanı gibi sosyal ve kültürel alanlar da bulunuyor.

2.500 metre karelik de bir Ar-Ge departmanının bulunduğu tesiste, Üretim ve Planlama, Satın Alma, Muhasebe, Bilgi İşlem ve İnsan Kaynakları gibi departmanlar bulunurken, Satış-Pazarlama, Finans ve Satış Sonrası Destek departmanları Çekmeköy, Taşdelen’deki merkez ofiste hizmet veriyor.


İstanbul Kapı ve Pencere 2016 Fuarı Sona erdi.

28/11/2017

8 – 11 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 17. İstanbul Kapı ve Pencere Fuarı sona erdi.

7. salon 712 numaralı stantta, 440 metre karelik geniş bir alanda katıldığımız fuarda, PVC Profil İşleme Merkezi (PIM 6508), PVC Kaynak ve Köşe Temizleme Hattı (CCL 1660), Kompozit Panel İşleme Merkezi (CPM 4150) ve Çift Kafa Kesme Makinesi (DC 421) gibi mevcut modellerimiz sergilendi. Bunun yanında yeni geliştirilen modellerimize de yer verdiğimiz fuarda Radyal Kesme Makinesi (RYK 420), 3 Motorlu Kopya Freze Makinesi (CRM 250 S) ve Türkiye’de üretilen ilk Beş Eksenli Alüminyum İşleme Merkezinin (AIM 7510) de tanıtılma şansı da bulundu.

Fuarın son gününde yurtiçi ve dışındaki bayilerin katılımıyla birlikte Ramazan Bingöl’de bir akşam yemeği yenen organizasyon oldukça başarılı geçti.


Yılmaz Makine’den Bir İlk; “Istanbul Meetings 2016”

28/11/2017

Geçtiğimiz yıl bir ilki gerçekleştirerek yurt içi bayilerini “Istanbul Meetings 2015” organizasyonuyla bir araya getiren Yılmaz Makine, bu yıl da başka bir yeniliğe imza attı ve 39. yıl kutlamalarında yurt dışı ve yurt içindeki bayilerin katılımıyla bir organizasyon düzenledi.

İstanbul Pencere Fuarıyla eş zamanda düzenlenen ve 10 Mart’ta Europark otelde gerçekleşen etkinliğin gündüz oturumunda yurtdışı bayiler davet edildi. Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Yılmaz’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda daha sonra Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Ali Snopçe sahne aldı. Bölge Satış Yöneticileri Mustafa Yıldız, Emre Tümkor ve Operasyon Yöneticisi Hayati Asma’nın sunumlarının ardından, Barış Yıldırım pazarlama faaliyetleri, Ar-Ge Müdürü Eray Çelik ise fuarda sergilenecek yeni modeller ve özelliklerinden bahsetti.

Akşam oturumunda ise yurt içi bayilerin davet edildiği organizasyonun açılışını Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Yılmaz yaptı. Daha sonra söz alan ve kısa bir sunum yapan Ali Snopçe’nin ardından, Yurtiçi Satış Yöneticisi Serdar Akgül hedeflerden ve önümüzdeki yıl planlarından söz ederken, toplantı Barış Yıldırım’ın Pazarlama, Eray Çelik’in Ar-Ge sunumuyla sona erdi.

Keyifli bir akşam yemeğiyle sona eren organizasyonun bir sonraki sene tekrar edilmesi planlanıyor.


Güncel Kataloglarımız Yayında!

28/11/2017

Mevcut modellerimizdeki geliştirmelerle güncellenen ve geçtiğimiz yılda “Yeni Ürün Kataloğunda” yer alan makinelerin eklendiği “Genel Ürün Kataloğumuz” yayınlandı! Bunun yanında CNC Makine modellerimize ait “CNC Kataloğumuzun” da güncellendiği tüm katalog ve broşürlerimizi web sayfamızın “Medya” kısmından bilgisayarınıza indirebilir veya bizden talep edebilirsiniz.


Yılmaz Line’nin Üçüncü Sayısı Yayınlandı!

28/11/2017

Yılmaz Makine’nin kurum içi yayın organı olan Yılmaz Line’nın üçüncü sayısı yayınlandı!

“İnovatif Fikirlerimiz Görücüye Çıkıyor.” başlığıyla yayınlanan ve İstanbul Pencere Fuarında sergilenen yeni modellere ayrıntılarıyla yer veren dergide ayrıca, firma kültürünü Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından anlatıldığı “Yılmaz Makine’nin DNA’sı” bölümü de yer aldı.

Yakın tarihte taşınılması planlanan yeni üretim tesisi, portatif makine grubu için anlaşma sağlanan Bulgaristan’daki Praktiker mağazası ve İstanbul ve Nürnberg şehirleri hakkında gezi yazılara da yer verilen dergiyi web sayfamızın medya bölümünden indirebilir veya buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…Kurumsal dergimiz olan Yılmaz Line, AluArt ve WinArt dergileri

11/06/2015

Kurumsal dergimiz olan "Yılmaz Line," AluArt ve WinArt dergilerin Mayıs sayısıyla birlikte yayınlandı!
3 ayda bir yayınlanacak olan dergide "Yılmaz'dan Haberler," "Yavuz Metal ile Bayi Röportajı," "Fuar Takvimi" ve Ar-Ge Müdürü Eray Çelik'le yapılan röportaj bulunuyor. 


Aylık Yönetim Kurulu Toplantımız Makedonya'da Gerçekleşti.

02/06/2015

Gelişmelerin ve önümüzdeki dönemdeki hedeflerin değerlendirildiği Yılmaz Makine Yönetim Kurulu Toplantısı Mayıs ayında Makedonya'da Gerçekleşti!
Bölgedeki iş ortaklarının da ziyaret edildiği gezide, şehrin doğal ve tarihi güzellikleri de gezildi, bölge pazarı hakkında bilgiler edinildi.
 


TÜYAP Kapı ve Pencere Fuarı Sona Erdi

18/03/2015

11-14 Mart arasında TÜYAP'ta düzenlenen, yurt içi ve yurt dışı bayilerimizin yanı sıra perakende müşteriler tarafından da yoğun ilgi gören Kapı ve Pencere Fuarı (TUYAP Window Fair 2015) sona erdi.


İlk günlerinden itibaren hareketli geçmeye başlayan fuarda var olan ürünlerimizin yanı sıra, PCC 1660 (PVC Kaynak ve Köşe Temizleme Hattı), PIM 6058 (PVC Profil İşleme Makinesi), CPM 6151 (Kompozit Panel İşleme Makinesi), CRM 301 S (Tertibatlı Freze Makinesi) gibi yeni ürünlerimiz de sergilendi.


13 Mart Cuma günü, katılan yurt içi ve yurt dışı bayilerimiz ve çalışanlarımızla beraber bir yemek de düzenlenen fuarda, yeni bayilik başvuruları ve yüksek ürün siparişleriyle belirlenen hedeflere ulaşıldı. Seneye görüşmek üzere,
 


İstanbul Buluşması 2015

09/03/2015

Gücünü bayileriyle kurduğu ortaklık, birliktelik ve en önemlisi de “Güvenden” alan Yılmaz Makine’nin, yurt içi bayi temsilcileriyle bir araya geldiği İstanbul Buluşması 2015, Kozyatağı Hilton Oteli’nde gerçekleştirdi.

  • PVC
  • Alüminyum
  • Hırdavat