Haberler

Önemli Duyuru - Satış Sonrası Destek Önlemleri Hk.

14/04/2021

Değerli Müşterimiz,

Son dönemde artışa geçen Covid-19 vakaları sebebi ile hem siz değerli müşterilerimizin hem de şirket çalışanlarımızın sağlığını korumak adına; Satış Sonrası Destek departmanımız için alınan kararları sizlere bildirmek isteriz:
 
1. Yedek parça gönderimlerimiz kargo ile yapılacak, merkez ofis içerisinden yedek parça teslimi yapılmayacaktır.

2. Portatif makinelerin bakım ve servisleri için, ürünler kargo ile kabul edilecek ve işlem sonrası kargo ile müşterilerimize geri gönderilecektir.

Alınan bu kararlar için sizlerden desteğinizi rica eder, anlayışınız için bir kez daha teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,


Önemli Duyuru - Covid-19 Kısıtlamaları Hakkında!

05/04/2021

Değerli ziyaretçimiz,

Son zamanlarda Türkiye içerisinde artan vaka artışları sebebi ve hükümet yetkililerimizin almış olduğu kararlar neticesinde, sizleri ve değerli çalışanlarımızı korumak adına 30 Mayıs 2021 tarihine kadar ofisimize ziyaretçi alımı minimum seviyeye indirilmiştir.

Şirket yönetimimiz tarafından alınan kararlar maddelerce aşağıdaki belirtilmiş olup, sizlerden bu kurallara riayet etmenizi ve çalışanlarımıza yardımcı olmanızı rica eder, şimdiden düşünceniz ve yardımlarınız için teşekkür ederiz.

  1. 12 Nisan - 30 Mayıs 2021 tarihleri arası randevusuz misafir ofisimizin içine alınmayacaktır.
  2. Görüşmeler şirketimizin ön bahçesinde yer alan otoparkımızda kurulacak olan çadırda yapılacaktır.
  3. Yurt içi ve Teknik Servis misafirleri, yine bu kısımda karşılanacak olup içeri alınmayacaktır.
  4. Posta, kurye, kargo ve tüm diğer nakliye ve tedarikçiler de belirtilen alanda teslimat yapılarak oradan sekretarya vasıtasıyla içeriye evrak getirilecektir.


Anlayışınız için teşekkür ederiz!
 

Saygılarımızla,


YILMAZ MAKİNE SAN. Ve TİC A.Ş.


Yılmaz Makine Webinar Serilerine Hız Kesmeden Devam Ediyor!

18/11/2020

11 Kasım 2021 tarihinde Yılmaz Makine bünyesinde genel anlamda yedincisi düzenlenen, Latin Amerika & İspanya bölgesi için de ikinci açık oturum webinarımızı gerçekleştirdik!

Düzenlenen canlı yayınımızda 5 Eksenli CNC Profil İşleme Merkezi (AIM 7510) modelimizin teknik ve genel özellikleri Arjantin bölge yöneticimiz İbrahim Evci tarafından canlı sunumu ile katılımcılara anlatılırken, Dilovası Üretim Tesisimizden ise Pazarlama Temsilcisi Alper Akar ve Satış Sonrası Destek Şefi Vasfi Şahin ile canlı olarak bir bağlantı gerçekleştirildi.

5 Eksen CNC Profil İşleme Merkezimizin canlı olarak müşterilere tanıtıldığı webinarımızda, İspanya, Meksika ve Şili bölgesinden bayilerimize de söz hakkı verildi. Yayın sonunda katılımcılara sürpriz ödüller ve avantajlı indirimler de sunuldu!


Yılmaz Makine Webinar Serisine Devam Ediyor!

04/09/2020

COVID-19 pandemi salgını ile birlikte, iş ortakları ve müşterilerine “Online Ürün Deneyimi” sunmak için çalışmalarına hız veren Yılmaz Makine, webinar serisine devam ediyor.

İlk olarak, PVC Profil İşleme Merkezi (PIM 6508) modelini Sırpça olarak müşterilerine sunan Yılmaz Makine, sonrasında tüm Latin Amerika’ya hitaben iş ortaklarının da katıldığı bir sunum gerçekleştirdi. Son olarak ise, öncekilerden farklı olarak, “PVC Kaynak ve Köşe Temizleme Hattı (1660)” ve “Alüminyum İşleme Merkezi Serisi (AIM 4420-7420,7510)” modellerine Rusça olarak yer veren bir webinar düzenleyen Yılmaz Makine’nin etkinliğine, Rusya’nın çeşitli şehirlerinden pek çok kişi katıldı. Bölgedeki iş ortağının da konuşmacı olarak katıldığı etkinliğe, ayrıca Satış Sonrası Destek Şefi Vasfi Şahin de yer aldı ve gelen sorulara yanıt verdi.

Katılımcılara bilgi vermenin yanı sıra, cazip fiyat avantajları da sunan etkinlikler, Dünya’nın diğer bölge ve ülkeleri için de devam edecek…


Yılmaz Makine Webinar Serisi ile Güney Amerika’da!

28/08/2020

COVID-19 pandemi salgını ile birlikte, iş ortakları ve müşterilerine “Online Ürün Deneyimi” sunmak için çalışmalarına hız veren Yılmaz Makine, webinar yayınlarını şimdi de Güney Amerika’da sürdürüyor.

Balkan bölgesinde bulunan ve sektöre ilgi duyanlar için PVC Profil İşleme Merkezi (PIM 6508) modelini ‘’Sırpça’’ olarak müşterilerine sunan Yılmaz Makine, Dünya üzerinde İspanyolca diline hakim, Güney Amerika ve İspanya ülkeleri için iş ortaklarının da katıldığı bir sunum gerçekleştirdi.

Profil İşleme Merkezi olan PIM 6508 modeline İspanyolca olarak yer veren bir webinar düzenleyen Yılmaz Makine’nin etkinliğine, Güney Amerika ve İspanya bölgesinin çeşitli şehirlerinden pek çok kişi katıldı. Bölgedeki iş ortaklarının da konuşmacı olarak katıldığı ve kendilerini ilgili ülkelere tanıttığı etkinlikte, ayrıca Arjantin ofisimizin temsilcisi İbrahim ve Bey ve teknik ekibinden Sergio Daquino da yer aldı ve gelen sorulara yanıt verdi.

Katılımcılara bilgi vermenin yanı sıra, cazip fiyat avantajları da sunan etkinlikler, Dünya’nın diğer bölge ve ülkeleri için de devam edecek…

 


Webinar Serisinin İlki Sırpça Olarak Gerçekleşti!

01/07/2020

COVID-19 salgını kapsamında, gelişen seyahat sınırlamasıyla gündeme gelen webinar etkinliklerinin ilki, Sırpça olarak gerçekleştirildi!

17 Haziran Çarşamba günü, Türkiye saatiyle 12.00’de düzenlenen ve “PVC Profil İşleme Merkezi (PIM 6508)” modelini detaylıca ele alan etkinlik, Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Ali Snopçe’nin konuşmasıyla başlarken, onu Balkan Bölgesi Satış Temsilcisi Shevval Adili izledi.

Sunumunda, makinede kullanılan diğer endüstriyel ekipmanlardan, işleme kapasitesi vb. detaylara kadar pek çok detayı ele alan Shevval Bey’in ardından, sırasıyla Makedonya, Sırbistan ve Hırvatistan’daki iş ortakları Mers Yapı ve BP Metal firmalarına da söz verilirken, onu “Portatif Dereceli Kesme Makinesi (KD 305)” ödülü yarışmaya geçildi ve soruya en erken yanıt veren kişiye bir adet makine hediye edildi. Görsel ve içerik bakımından sengin geçen webinar’a “PVC Profil İşleme Merkezinin (PIM 6508)” canlı yayındaki uygulamasıyla devam edilirken, Satış Sonrası Destek Şefi, Vasfi Şahin de sorulan soruları yanıtladı.

Programa kayıt olanlara özel ilave bir kampanyanın da duyurulduğu webinar’ın benzer formatta diğer makine modelleri için de yapılması planlanıyor.

 


YILMAZ MAKİNE’DE İNSAN KAYNAKLARI 4.0

11/03/2020

Yılmaz Makine’nin insan kaynakları stratejisi; yenilikçi, motivasyonu yüksek, kararlı, azimli ve yetenekli personelleri bularak rekabeti avantajlı konuma getirmektir.
Doğru işe doğru insanı yerleştirerek kurumumuza uygun nitelikte personel istihdam etmenin, rakiplerimize karşı daha
rekabetçi konuma gelmemizde önemli bir etken olduğunun bilicindeyiz.

Daha fazlası için: https://www.yilmazmachine.com.tr/tr/medyalar?kategori=yilmaz-line


YILMAZ MAKİNE YERLİ VE MİLLİ ÜRÜNLERİYLE GÖZ DOLDURDU!

10/03/2020

YILMAZ MAKİNE,

21’İNCİ AVRASYA PENCERE FUARINDA YERİNİ ALDI

 

YILMAZ MAKİNE

YERLİ VE MİLLİ ÜRÜNLERİYLE

GÖZ DOLDURDU

 

 

4-7 MART TARİHLERİNDE TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ’NDE DÜZENLENEN 21’İNCİ AVRASYA PENCERE FUARI, BAŞTA AVRASYA COĞRAFYASI OLMAK ÜZERE DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN SEKTÖR PROFESYONELLERİNİ AĞIRLADI. FUARDA SON TEKNOLOJİYE SAHİP ÜRÜNLERİNİ SERGİLEYEN YILMAZ MAKİNE, PIM 6509, AIM 4420 VE NCR 300 İLE FUARIN İLGİ ODAĞI OLDU.

 

 

Her yıl Avrasya Kapı ve Avrasya Cam fuarlarıyla eş zamanlı olarak düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı, Avrasya Bölgesi’nin en önemli sektörel etkinliği olarak gösteriliyor. Bu yıl 4-7 Mart tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açan fuar, dünyanın onlarca ülkesinden on binlerce sektör profesyonelini bir araya getirdi ve sektördeki en güncel teknolojileri katılımcıların beğenisine sundu.

Pencere üretim makineleri, pencere üretim teknolojileri, pencere profil, profil üretim makineleri, profil üretim teknolojileri, pencere mekanizmaları, pencere yan sanayisi, cephe sistemleri, yalıtım malzemeleri gibi birçok alanda faaliyet gösteren firmaları sektör profesyonelleriyle buluşturan Avrasya Pencere Fuarı’nda Yılmaz Makine de Salon 7’de yer alan standında ziyaretçileri ile yurt içi ve yurt dışından iş ortaklarını ağırladı.

 

“TÜRK MÜHENDİSLİĞİNİN GÜCÜNÜ SERGİLEDİK”

Yılmaz Makine, pencere/profil üretim makineleri ve teknolojilerinde Avrasya Bölgesi’nin en önemli fuar organizasyonunda, Salon 7’deki standında, yine teknoloji seviyesi yüksek, fonksiyonlu, hızlı, pazara özel üst segment makinelerini sergiledi.

Yılmaz Makine Ar-Ge Merkezinde tasarlanıp üretilen en yeni makinelerden PIM 6509, AIM 4420, SK 500, SNM 550 ve NCR 300 modellerinin sergilendiği fuarda, Yılmaz Makine Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdullah Yılmaz, Yılmaz Makine’nin yurt dışındaki rakipleriyle sadece fiyatta değil kalite ve teknolojide de rekabet edebildiğinin altını çizerken, “Geçtiğimiz yıla göre çok daha fazla iş görüşmesi yaptığımız bir fuar dönemi geçirdik. Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda iş ortağımızla bir araya gelerek, gelecek stratejilerimizi konuştuk. Avrasya Pencere Fuarı, sektörümüzde Avrasya Bölgesi’nin en önemli fuar organizasyonudur. Her yıl binlerce firma en yeni ürün ve hizmetlerini burada sergiliyor, yeni teknolojiler son kullanıcılar ve üreticilere sunuluyor. Yılmaz Makine olarak, koronavirüs tehdidinden korkmadan ama tüm sağlık ve güvenlik önlemlerimizi alarak, Ar-Ge Merkezimizde Türk mühendisliği ile geliştirdiğimiz ürünlerimizi sergiledik. Sektör profesyonellerinin ürünlerimize gösterdiği ilgiden de çok memnunuz. Yılmaz Makine’nin rotası, kaliteden taviz vermeden en son teknolojileri en uygun fiyatla müşterilerine sunmaktır. Bunu da yerli ve milli imkânlarla yapmanın gururunu yaşıyoruz. Fuar süresince bizi yalnız bırakmayan tüm iş ortaklarımız ve ziyaretçilerimize teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

 

NCR 300, TEK SEFERDE

DÖRT YÜZEYİ İŞLEYEBİLİYOR

Yılmaz Makine’nin Avrasya Pencere Fuarı’nda sergilediği yenilikçi makinelerinden ilki, Yılmaz Makine Ar-Ge Merkezi’nde geliştirilen en yeni modellerden biri olan “NCR 300-4 Eksen NC Kontrollü Freze Makinesi” oldu. Yüksek ve orta segment pazarları hedefleyen NCR 300, CNC tezgâhların yetkinliğine sahip ama daha avantajlı fiyatıyla dikkat çekti. Yurt içi ve yurt dışındaki Yılmaz Makine müşterilerinden alınan geri bildirimler üzerine tasarlanıp üretilen NCR 300’ün sahip olduğu hazır şablon, kesilecek şekillerin ölçülerini değiştirerek farklı varyasyonlarda birçok şekil elde edilmesine ve bu şekillerin kaydedilerek yeniden kullanılmasına olanak sağlıyor. NCR 300’ün önemli bir başka farkı ise birçok CNC tezgâhta bile bulunmayan bir özelliğe sahip olması: NCR 300’e işlenecek parçayı bağladığınızda, tek seferde dört yüzeyi de işleme imkânına sahip olabiliyorsunuz ve böylece ciddi bir zaman tasarrufu elde edebiliyorsunuz.

İLERİ TEKNOLOJİNİN GÜCÜ:

AIM 4420

Yılmaz Makine’nin fuarda tanıttığı ikinci ürün ise her türlü alüminyum ve PVC profiller ile hafif alaşımlı, ince cidarlı karbon alaşımlı çelik profillerde; frezeleme, delik delme, kılavuz çekme, kesme ve sıvayarak delik açma işlemleri açmak üzere özel olarak tasarlanan ileri teknoloji grubundaki “AIM 4420-Alüminyum Profil İşleme Merkezi” oldu. CNC kontrollü ve 4 eksenli olarak üretilen AIM 4420’nin tasarımında da piyasanın artan üretim hızı ve gelişen asimetrik konstrüksiyon yapısı dikkate alınmış.

PIM 6509 İLE ZAMANA HÜKMEDİN

Yılmaz Makine standının son teknolojik ürünü, “PIM 6509-PVC Profil İşleme Merkezi” olurken, NCR 300’de olduğu gibi yurt içi yurt dışındaki Yılmaz Makine müşterilerinin talep ve önerileri dikkate alınarak geliştirilen PIM 6509, kapı, pencere ve kış bahçesi üretimi yapan yapı sektörlerindeki firmalar için önemli bir zaman tasarrufu imkânı sağlıyor. Çünkü PIM 6509’un işleme modülünde 10 farklı freze ve üçlü kol yeri delme matkapları kullanılabiliyor; takım değiştirme olmaksızın tek eksen hareketiyle işlem yapılabiliyor. Böylece önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlanırken, bu zaman tasarrufu, aynı sürede daha fazla çerçeve yapılması anlamına da geliyor.


“BİRLİKTE BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

09/03/2020

YILMAZ MAKİNE YÖNETİM KURULU BAŞKANI EYÜP YILMAZ:

“BİRLİKTE BÜYÜMEYE

DEVAM EDECEĞİZ”

AVRASYA PENCERE FUARI’NDA YURT İÇİNDEN GELEN ONLARCA İŞ ORTAĞINI AĞIRLAYAN YILMAZ MAKİNE, DÜZENLEDİĞİ SATIŞ ZİRVESİ’NDE YENİ DÖNEM STRATEJİLERİ HAKKINDA BAYİLERİNİ BİLGİLENDİRDİ.

 

 

Yılmaz Makine Satış Zirvesi, 5 Mart akşamı Double Tree By Hilton’da yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Yılmaz Makine’nin, Avrasya Pencere Fuarı kapsamında İstanbul’da bir araya getirdiği onlarca iş ortağının davetli olduğu ve ilk düzenlenen Satış Zirvesi’nde, Yılmaz Makine’nin gelecek stratejileri hakkında katılımcılar bilgilendirilirken, 2019’da yüksek performans gösteren Yılmaz Makine bayileri “Sadakat”, “Ar-Ge”, “En İyi Çıkış” ve “Ciro” kategorilerinde ödüllerini aldı.

Yılmaz Makine Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Yılmaz, Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Ali Snopçe ve Yurt İçi Satış Yöneticisi Serdar Akgül’ün de katıldığı Zirve’nin açılışında, İdlib’te şehit olan askerlerimiz rahmet ve saygıyla yad edildi.

Yılmaz Makine Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Yılmaz, Zirve’nin açılış konuşmasında, Yılmaz Makine'nin iş ortaklarıyla birlikte büyüdüğünün altını çizdi ve “Hep birlikte, beraber Yılmaz Makine olduk” dedi.

 

YENİ HEDEF VE STRATEJİLER

İŞ ORTAKLARIYLA PAYLAŞILDI

Yılmaz Makine Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Ali Snopçe ise konuşmasında Yılmaz Makine’nin yeni hedef ve stratejilerinden bahsetti ve “Ar-Ge ve inovasyonun yanı sıra ancak üretimde hızlı olursak rakiplerimizden farklılaşabiliriz” değerlendirmesinde bulundu.

Yurt İçi Satış Yöneticisi Serdar Akgül de sunumunda Yılmaz Makine’nin 2019 yılı yurt içi satış istatistiklerini katılımcılarla paylaştı ve tüm yurt içi bayileri için “Kazan-Kazan” sistemiyle geliştirilen hediye sistemi hakkında Yılmaz Makine bayilerini bilgilendirdi. Serdar Akgün’ün sunumunun ardından, interaktif bir oturumda, bayilere de söz alarak iş süreçleri ve gelecek stratejileri hakkındaki görüş ve önerilerini iletti.

Açılış konuşmaları ve Serdar Akgül’ün sunumunun ardından, 2019 yılında yüksek performans gösteren Yılmaz makine bayileri, “Sadakat”, “Ar-Ge”, “En İyi Çıkış” ve “Ciro” kategorilerinde ödüllerini aldı.


Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı AB desteği ile yürüttüğü proje kapsamında Kocaeli, Dilovası OSB'deki üretim tesisimizi ziyaret etti!

20/01/2020

Makine Sektöründe AB Mevzuatının Daha İyi Uyumlaştırılması ve Uygulanmasıyla Ürün Güvenliğinin Arttırılması Teknik Destek Projesi” için başlatılan projede çalışmalar yapan ve Dilovasi Imes Organize Sanayii'ye yaptıkları ziyarette bizleri de Üretim Fabrikamızda ziyaret eden; T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Makine İmalat Sanayii Dernekleri Federasyonu ve Proje yetkililerine teşekkür ederiz...


Satış Sonrası Hizmet Kartları Satışta!

17/12/2019

Satış Sonrası Hizmet Kartları Satışta!

Satış Sonrası Destek hizmet kalitemizi artırmak için başladığımız “Hizmet Kartları” satışa sunuldu! “Kurulum”, “Teknik Destek” ve “Yedek Parça” başlığında üç ana kategoride toplanan hizmetleri içinde barındıran kartlar, sağladıkları avantajlara göre yine üç farklı isme sahip…

Yıllık 3.000 dk. uzaktan bağlantıyı ücretsiz sunmasıyla ön plana çıkan “Platinium Kart”, aynı zamanda yılda üç kez de yerinde servis ve/veya kurulum hizmetini kapsıyor ve yedek parça alımlarında %20 indirim sağlıyor! Bunun yanı sıra, CNC Köşe Temizleme Modelleri (CNC 608-610) için de bir yıl süreyle yirmi adet profil yazılımı sunan kartta, servis ücretlerine de %20 indirim ve talep doğrultusunda gerçekleşecek eğitimlerde bir kereye mahsus yol ve konaklama masrafları karşılanıyor. *

Satışa sunulan diğer “Gold” ve “Silver” kartlarının da benzer, fakat daha az özelliklere sahip olduğu hizmet kartları hakkında daha detaylı bilgiyi Satış Sonrası Destek ekibimizden (“teknikservis@yilmazmachine.com.tr”) talep edebilir ve/veya satış ekibimize aşağıdaki iletişim bilgilerinden direkt iletişime geçebilirsiniz.

Bu vesile ile, Garanti Sürelerinin 2020 yılından itibaren iki yıldan bir yıla düşeceğini hatırlatır, kartların avantajlarından yararlanmanızı önemle belirtiriz. 


Eğitim Filmlerimiz Yayında!

17/12/2019

Eğitim Filmlerimiz Yayında!

İş ortaklarımızın ve son kullanıcılarımızın işlerini kolaylaştırmak ve hızlandırmak için başlamış olduğumuz “Eğitim Filmleri” projemiz yayında!

Makinelerin “Kurulum,” “Operasyon” ve “Bakım & Onarım” kısımlarını işleyen bir dizi kısa video halinde hazırlanan çalışmaların bir kısmını YouTube kanalımızda izleyebilir, diğerlerini Satış Sonrası Destek ekibimizden (“teknikservis@yilmazmachine.com.tr”) talep edebilirsiniz.  Şu ana kadar, kesme ve orta kayıt & freze kategorisinde on adet modelin hazır olduğunu hatırlatır, Çift Kafa Kaynak Makinesi (DK 502), PVC Köşe Temizleme Makinesi (CA 603) ve 3 Motorlu Kopya Freze Makinesi (CRM 250 S) gibi modellerin de yayına sunulacağını belirtiriz.

Dilerseniz, aşağıdaki WhatsApp hatlarından da mail adresinizi paylaşıp, video taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

  • Türkiye Whatshap Hattı: +90 533 301 96 60
  • Yurtdışı Whatshap Hattı: +90 533 052 79 43

Mobil Uygulamamız Yayında

20/11/2019

Mevcut ve yeni modellerimizi daha iyi tanıtmak ve anlık bildirimler aracılığıyla iletişim kurmak için kurgulanan mobil uygulamamız yayınlandı. Teknik servis ve yedek parça konusunda görüntülü talep paylaşma gibi özelliklerin bulunduğu uygulamayı IOS (Apple) ve Android (Samsung,LG, Sony, Asus vb.) telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

https://itunes.apple.com/us/app/y%C4%B1lmaz-makine/id1238661882?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yilmazmakina.app&hl=tr


Yılmaz Makine Ailesinden Şanlı Ordumuza, Mehmetçiğimize Selam Desteği

23/10/2019

Yılmaz Makine Ailesi Barış Pınarı Harekatı'na destek olmak üzere bir araya gelerek Mehmetçiğe selam duruşunda bulundu.

85 ülkede 5 kıtada 120’yi aşkın bayisi ile Türkiye’nin Makinecisi; Yılmaz Makine çalışanları Milli Savunma Bakanlığının Barış Pınarı Harekâtı için sosyal medyada başlattığı 'Mehmetçiğe selam gönder' kampanyasına destek verdi.

Barış Pınarı Harekatında olan şanlı ordumuz Mehmetçiğimize moral amaçlı selam gönderen Yılmaz Makine ailesi harekat sürecinde şehit olan askerlerimize ve sivil vatandaşlara Allah’tan rahmet dileyip, Hareketta olan tüm askerlerimize ve güvenlik güçlerimiz için destek mesajlarını ayrıca belirtti.


Profil Kesme Merkezi (6505) Eğitimi Üretim Tesisimizde Gerçekleşti.

16/07/2019

Ar-Ge Müdürümüz Eray Çelik tarafından düzenlenen ve Dilovası’ndaki yeni üretim tesisimizde gerçekleşen eğitimde, üründe yapılmakta olan geliştirmeler aktarıldı.

Buna göre, mevcutta +/-30° olan kesim açısının +/- 45°’e yükseleceği bilgisi verilirken, ilave mengenelerle 10 mm’ye kadar küçük parçaların da kesilebilecek şekilde geliştirme yapıldığı kaydedildi.

Bunun yanı sıra, daha az fire ve düzgün kesim için de geliştirme yapılan modelin yakın zamanda eri üretime geçmesi planlanıyor.Yılmaz Makine Geleneksel Bayi İftarını Gerçekleştirdi!

17/05/2019

16 Mayıs Perşembe günü, Ramazan Bingöl Ümraniye’de gerçekleşen Geleneksel Bayi İftarında Yılmaz
Makine Ailesi, iş ortaklarıyla birlikte keyifli dakikalar geçirdi. Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Yılmaz & Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdullah Yılmaz’ın da katılım sağladığı Geleneksel Bayi İftarın Yemeğinde; paylaşmanın ve bereketin simgesi olan iftar sofralarında, iş ortaklarıyla sohbet etme imkanı bulundu.

                             


Web Sayfamız Yenilendi!

04/04/2019

Web Sayfamız,akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sağlamak için güncellenerek diğer alt yapı değişiklikleriyle birlikte yayına başladı. Sitemizi www.yilmazmachine.com.tr ziyaret edebilir, mevcut ve yeni modellerimiz için bilgi ve teklif alabilirsiniz.


Yılmaz Line Mart 2019 Sayısı Çıktı!

20/03/2019

Her Eylül ve Mart ayında sizler için hazırladığımız Yılmaz Line dergimizin Mart 2019 sayısı yayınlandı! İlgili dergiyi ''Medyalar'' kısmından bulabilirsiniz.


İstanbul Buluşması ve Avrasya Pencere Fuarı’ndaki Standımıza Yoğun İlgi…

11/03/2019

2019 yılı itibariyle 42. yılını kutlayan Yılmaz Makine, 6-9 Mart tarihleri arasında bayi ve müşterilerini ağırlamanın gururunu yaşadı.

İlki 2015 yılında sadece yurtiçi bayilerinin katılımıyla düzenlenen ve her yıl yapılarak bir gelenek haline gelen “İstanbul Buluşması’na” bu yıl birçok ülkeden bayi ve yetkilisi katıldı. Avcılar Double Tree Oteli’nde gerçekleşen program, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Eyüp Yılmaz’ın konuşmasıyla başlarken, sonrasında sırasıyla Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Ali Snopçe, Pazarlama Yöneticisi Barış Yıldırım, Satış Sonrası Destek Şefi Vasfi Şahin ve Ar-Ge Müdürü Eray Çelik sahne aldı.

“Çözüm Üretiyoruz” konseptinde kurgulanan organizasyon için, aynı zamanda bir de yarışma düzenlendi. Yılmaz Makine’ye ait bilgilerin çeşitli zorluk derecesinde bayilere sorulduğu yarışma esnasında eğlenceli anlar yaşanırken, kazanan kişi de kurulan labirentten geçerek “çözüme” ulaştı ve bir adet iPhone X’in sahibi oldu!

 “85 Ülke, 5 Kıta” sloganıyla dünyaya teknoloji ihraç eden Yılmaz Makine’nin organizasyonunda, “Sadakat, Ar-Ge ve En İyi Çıkış” ödüllerinin yanı sıra, ciro ödülleri de kıta bazında verildi ve “Avrupa, Asya, Afrika, Orta Doğu ve Amerika” olarak bölümlere ayrıldı.

Organizasyon ile aynı gün başlayan Avrasya Pencere Fuarı’nda ise, öncekiyle aynı alanda yer alan Yılmaz Makine standında, hem mevcut hem yeni modeller tanıtıldı. Türkiye’de üretilen ilk “5 Eksenli Alüminyum İşleme Merkezinin (AIM 7510) de yer aldığı standda, hem yurt içi hem yurt dışından gelen müşteriler ağırlandı, 7 Mart Perşembe günü ise üretim tesisi ziyaret edilerek bazı yeni modeller yerinde incelendi.

8 Mart Cuma akşamı bayiler ve sektörel medya temsilcileri ile BIGET & STEAK’te akşam yemeği yendi ve 9 Mart Cumartesi günü itibariyle fuar sona erdi.Yılmaz Makine Yeni Katalogları Yayınlandı!

27/02/2019

Üç farklı kategoride hazırlanan (Aluminyum,PVC,Hırdavat) yeni kataloglarımızı, siz ziyaretçilerimizin daha kolay ulaşabilmesi için web sitemizde paylaşıyoruz. İlgili katalogları Pdf. formatında ''Medyalar'' kısmından bulabilirsiniz.

  


Turkuaz Günleri’nin Beşincisi “Eğlence” Temasıyla Düzenlendik!

22/02/2019

Yılmaz Makine bünyesinde faaliyet gösteren farklı departmanlar arasındaki iletişimi artırmak ve ortaya çıkan sinerjinin verimli iş süreçleri olarak hayat bulmasını sağlamak amacıyla 2017 yılından bu yana düzenlenen Turkuaz Günleri’nin beşincisi; satış, pazarlama, finans ve satış sonrası destek ekibinin katılımıyla gerçekleştirildi. Bu yıl daha öncekilerden farklı olarak eğlence temasıyla organize edilen etkinlik kapsamında düzenlenen bowling turnuvası
keyifli anlara sahne olurken yarışmanın kazananlarına çeşitli ödüller de takdim edildi.


AIM 7510, Zaman ve Maliyetten Tasarruf Sağlıyor!

19/02/2019

Tam otomatik işleme özelliğine sahip AIM 7510, profillerin 5 yüzeyine delik delme, diş açma ve kertme işlemelerinde
yüksek verimlilik, hız ve düşük işletme maliyetiyle kullanıcılarına önemli avantajlar sağlıyor.

Daha fazlası Yılmaz Line Mart 2019 sayısında. (s.14-15-16)


Üretim Tesisimizin Tanıtım Filmi Yayında!

07/01/2019

Kocaeli, Dilovası OSB İMES'te yer alan ve 2016 yılında faaliyete giren üretim tesisimizin tanıtım filmi yayına girdi. Sahip olduğu 28 bin metre kare kapalı alan ve yılda 100bin adet üretim kapasitesinin yanı sıra, sektörün Türkiye'deki ilk ve tek '' Yeşil Bina Teknolojisi '' tesisi olan Fabrikamızın tanıtım filmini Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.


TOOLQUAZ Ailesi Mobilya ve Ahşap Sektörü İle Genişliyor!

26/12/2018

Daha önce İtalyan kalitesi ile yeniden üretilen ToolQuaz, PVC ve alüminyum modellerinden sonra, ahşap (suntalem), laminant ve MDF modelleri ile üretim aşamasında! İlk etapta 300 mm ölçülerinde üretilen ve portatif dereceli kesme modellerini kullanan mobilya ve ahşap sektörünü hedefleyen testerelerin ilk denemeleri yapılırken, müşterilerden gelen geri dönüşler doğrultusunda optimize edilen ve performansı iyileştirilen testereler seri üretim aşamasına da geçmiş durumda.


ISO 9001:2015 ve ISO 10002: 2014 Denetimleri Gerçekleştirildi!

12/11/2018

Ürün ve hizmet kalitemizi güvence altına aldığımız TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi belgemiz 8-13 Kasım
2018 tarihlerinde AND firmasının gerçekleştirdiği denetimlerin sonunda yenilendi. Yılmaz Makine olarak müşteri
memnuniyeti konusundaki kararlılığımızı da bu yıl ilk kez belgelendirdiğimiz ISO 10002: 2014 Müşteri Memnuniyet Yönetimi Sertifikasyonu ile tescilledik.

 


Bahçeşehir Üniversitesi Öğrencileri Fabrikamızı Ziyaret Etti

18/09/2018

Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi 3. sınıf öğrencileri iş sağlığı  ve güvenliği konusundaki uygulamaları görmek ve bilgi almak amacıyla Dilovası’nda bulunan fabrikamıza bir gezi gerçekleştirdi. Teknik gezi kapsamında iş yerinde alınan güvenlik önlemleri ve diğer teknolojik imkânları gözlemleme şansı bulan öğrencilere iş yeri hekimimiz Dr. Çetin Özen tarafından iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgiler verildi. Bahçeşehir Üniversitesi adına Öğretim Görevlisi Yrd. Doc. Dr. Melike Erkoç Yavuz’a da bir plaket takdim edildi.


“Turkuaz Günleri”nin Dördüncüsü BÜMED’de Düzenlendi

16/07/2018

Farklı departmanlar arası iletişimi artırmak ve alınan eğitimlerle kişisel gelişim sağlamak için organize edilen TurkuazGünleri’nin dördüncüsü gerçekleşti. 14 Temmuz’da BÜMED’de (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği) düzenlenen etkinlikte Türkiye’nin en köklü kurumsal eğitim ve danışmanlık firmalarından PDR International’ın Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı Cenk Sağdam “Bayi Kanal Yönetimi” eğitimi verdi. Motivasyon, takım çalışması,pozitif düşünme ve zaman yönetimi gibi konuları da kapsayan eğitim, gerçek hayata rahatlıkla uyarlanabilecek interaktif uygulamalarla sona erdi.


Arslan Kayaoğlu Fabrika Müdürümüz Olarak Aramıza Katıldı!

15/06/2018

Uzun yıllar makine imalatı sektöründe görev yapan Arslan Kayaoğlu, bu yılın mart ayında fabrika müdürü olarak Yılmaz Makine ailesine katıldı. İşletme yönetimi, üretim, üretim planlama, yan sanayi, kalite kontrol ve üretimde verimlilik gibi alanlarda tecrübe sahibi olan Arslan Kayaoğlu’na başarılar diliyor, birlikte yeni projeler üretecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.


''İstanbul Buluşmaları 2018'' 7 Mart'ta Yapılacak!

05/02/2018

İlki 2015 yılında gerçekleştirilen ve her yıl yerli ve yabancı çok sayıda bayimizin katılımıyla devam eden İstanbul Buluşmaları'nın dördüncüsü, 7 Mart'ta İstanbul Avcıları DoubleTree Otel'de düzenlenecek. Sektörün en önemli fuarlarından Avrasya Kapı ve Pencere Fuarı'nın ilk günü gerçekleştirilecek organizyonda yönetim kurulu, satış , pazarlama, satış sonrası destek ve Ar-Ge yöneticileri birer sunum yapacak. Her yıl olduğu gibi, ödül töreni ve yemek davetiyle sonlanacak etkinlikte önceki yıllardan farklı olarak bir de interaktif anket uygulaması olacak.


Yeni ToolQuaz Modeli Çok Yakında!

28/11/2017

İtalyan kalitesiyle yeniden üretilen ve geçtiğimiz yıl gerçekleşen “İstanbul Buluşmalarında” lansmanı yapılan ToolQuaz Endüstriyel (Daire) Testerelerin yeni modeli için çalışmalara başlandı. PVC ve alüminyum profiller için geliştirilen önceki modele ek olarak, sadece ahşap işlemek üzere tasarlanan yeni modelin 2018’in ilk çeyreğinde satışa sunulması planlanıyor.


Yeni Dereceli / Yatarlı Kesme Makinelerimiz Satışta!

28/11/2017

Mevcut KD-KY 305 modellerimizin bir üst segmenti olarak geliştirdiğimiz, fonksiyonelliği artırma açısından kol yeri ve otomatik frenleme sistemi bulunan KD-KY 310 (B) modelleri satışa çıktı! Detaylı bilgiyi web sayfamızda bulabilir, bayilerimizden talepte bulunabilirsiniz.


Turkuaz Günleri’nin İkincisi Gerçekleşti.

28/11/2017

Farklı departmanlar arasındaki iletişimi artırmak ve yeni projelerin tartışılmasını sağlamak için organize edilen Turkuaz Günleri’nin ikincisi Temmuz ayında gerçekleşti.

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneğinde (BÜMED) gerçekleşen, Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Destek departmanlarının katıldığı toplantıda, başarılı danışman ve eğitimci Sinan Ergin katıldı, “Bütünsel Satış ve İletişim” hakkında interaktif bir konuşma gerçekleştirdi.

Kişinin iç bütünlüğünü sağlamadan firma bütünlüğünün de sağlanamayacağına dikkat çeken, ortak hedeflerin yanı sıra ortak değerlerin de önemine vurgu yapan Sinan Ergin, satış ve müzakere stilleri hakkında da deneyimlerini paylaştı, eğlenceli bir testle konuşmasını sonlandırdı.


Yerli Malı Belgesi Yılmaz’da!

28/11/2017

Bilim, Ticaret ve Sanayi Bakanlığı tarafından verilen “Yerli Malı Belgesini” almaya hak kazandık! Sadece belli makine modellerimizin sahip olduğu belge sayesinde, ’e kadar teşvik desteğinden yararlanabilirsiniz.


BATEV Fuarına 10. Katılımımızı Gerçekleştirdik!

28/11/2017

28 Haziran – 1 Temmuz’da Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te düzenlenen BATEV fuarına katıldık. Arjantin’deki ofisimizle birlikte, üst üste onuncu kez katıldığımız fuarda, PVC Kaynak ve Köşe Temizleme Hattını (CCL 1660) sergileme imkânı bulduk, yeni müşterilerle tanışma olanağı sağladık.


Yılmaz Makine, Cezayir’de 20.’si düzenlenen BATIMATEC 2017 Fuarı’na katıldı.

28/11/2017

120’yi aşkın bayisiyle dünyanın 85 ülkesine ihracat gerçekleştiren PVC ve alüminyum profil işleme makineleri üreticisi Yılmaz Makine; 23 - 27 Nisan 2017 tarihleri arasında Cezayir BATIMATEC Yapı İnşaat Malzemeleri ve Makineleri Fuarı’nda yer alarak, yerli ve yabancı sektör temsilcileri ile bir araya geldi.

Cezayir’in Algeria şehrinde 20.’si düzenlenen fuarda 112 metre karelik stant alanında (CPM 4150) tek istasyonlu kompozit panel işleme makinesi ile beraber çift kafa kesim ve kaynak modelleri gibi farklı modeller de sergilenmiştir. Yılmaz Makine’nin Cezayir bayisi ile birlikte katıldığı fuarında, standına ilgi yoğundu.


Yılmaz Makine “Turkuaz Günleri” Başladı!

28/11/2017

Üç aylık periyodlarda düzenli olarak gerçekleşecek olan Turkuaz Günleri birincisi 6 Mayıs 2017 Cumartesi günü BUMED Tesislerinde gerçekleşti.

Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Ali SNOPÇE önderliğinde gerçekleşen, Yılmaz Makine Satış, Pazarlama ve Teknik Servis departmanlarından oluşan değerlendirme toplantısında, çözüm odaklı kararlar alındığı belirtildi.

Toplantı sonrasında çalışma arkadaşları BUMED Tesisinde öğle yemeğinde de beraberdi.


WinDoor-tech 2017 (Budma) Sona Erdi.

28/11/2017

Polonya’nın Poznan şehrinde 7-10 Şubat tarihleri arasında düzenlenen, Avrupa’nın en önemli kapı ve pencere fuarlarından WinDoor-tech (Budma) 2017 sona erdi. Bölgedeki bayimizle birlikte katıldığımız ve yeni ürünlerimizi de sergileme şansı bulduğumuz fuar oldukça hareketli geçti.


Yılmaz Makine Türkiye’nin 360’ıncı Ar-Ge Merkezi oldu.

28/11/2017

28.000 m² kapalı alana sahip sektörün ilk Yeşil Bina Teknolojili üretim tesisini hizmete alan Yılmaz Makine'nin Ar-Ge birimi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge Merkezi ilan edildi.

Yılmaz Makine'nin sektöre sunduğu yeniliklere bir ivme getirecek olan "Ar-Ge Merkezi" ile birlikte, hem mali hem teknik olarak yeni projeler desteklenecek, 2.500 m² Ar-Ge ofisi ve Prototip alanındaki çalışmalar daha da sistematik hale gelecek.

Firmaların, çeşitli mali destekler de sağlayan Ar-Ge merkezi belgesi alabilmesi için; araştırmacı ve teknisyen statüsünde çalışan en az 15 tam zamanlı Ar- Ge personeli çalıştırması başta olmak üzere bir dizi kriteri yerine getirmesi gerekiyor.


Yılmaz Makine Ar-Ge Merkezi faaliyet başladı.

28/11/2017

Ar-Ge denilince akla gelen ilk firmalar arasında yer alan Yılmaz Makine, bu alandaki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Sektörün önde gelen PVC ve alüminyum profil işleme makineleri üreticisi olan Yılmaz Makine’nin, bir fabrika ölçülerinde, 1500 metrekare alana sahip Ar-Ge merkezinin yanı sıra teknoloji ve sanayi yatırımları da devam ediyor.

Ar-Ge merkezinin mali ve teknik olmak üzere firmaya iki ana avantaj sağladığını söyleyen Yılmaz Makine Ar-Ge Merkezi Yatırım Projesi Yöneticisi Mahmut Yılmaz, "Mali avantajlar öncelikle SGK işveren pay desteği, Ar-Ge indirimi ve bunun yanı sıra gelir vergisi stopaj indirimi kapsamında öne çıkıyor. Kurum içinde Ar-Ge kültürünün oluşması, Ar-Ge projelerinin sistematikleşmesi ve bunun yanında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı Ar-Ge merkezi belgesi alınmasıyla beraber kamunun sağladığı ciddi avantajlardan ve hibe programlarından daha etkin yararlanma olanağı da, teknik avantajlar içerisinde yer alıyor” dedi.

 

Ar-Ge merkezlerine kamunun temel bakış açısını da değerlendiren Yılmaz, Türkiye'nin 2023 hedeflerine giderken kurumların daha teknoloji odaklı olması, katma değeri yüksek ürünler imal etmesi ve ihracatlarını artırması gibi hedefleri bulunduğunu belirtti. 


Yılmaz Makine Geleneksel İftar Programlarını Gerçekleştirdi!

28/11/2017

Yılmaz Makine Ailesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programlarını bu yılda Tedarikçi, Personel ve Bayi iftar programlarını gerçekleştirdi.

İlk olarak 08 Haziran 2016 tarihinde 12.’si düzenlenen Tedarikçi İftarı ile Ramazan Bingöl Ümraniye Şubesinde iftar programlarına başladı. Hemen ardından 15 Haziran 2016 tarihinde tüm takım arkadaşları Personel İftarında Ramazan Bingöl Ümraniye Şubesinde buluştu. Ramazan ayının son iftar programını ise Bayileri ile 16 Haziran 2016 tarihinde Nakkaş Kebap Burhaniye Şubesinde tamamlamış oldu.

İftar programlarında tüm katılımcılar ile sohbet imkanı bulan Yılmaz Makine, Ramazan ayının bereket, kardeşlik ve hoşgörüden ibaret olduğu sıcak aile ortamı ile bir kez daha göstermiş oldu.


ToolQuaz Broşürü Yayınlandı!

28/11/2017

İtalyan kalitesiyle yeniden üretilen Endüstriyel Daire Testere markamız ToolQuaz’ın broşürü yayınlandı. 300°, 350°, 400°, 420°, 450° ve 550° modellerinin tamamının teknik detayları ve fiyatlarıyla birlikte sunulan broşürü web sayfamızın “Medya” kısmından bilgisayarınıza indirebilir veya bizden talep edebilirsiniz.


Yeni Merkez Ofisimiz Hizmete Başladı!

28/11/2017

Geçtiğimiz aylarda, ‘’Yeşil Fabrika’’ teknolojisiyle yapılmış, 28.000 metre kare kapalı alana sahip üretim tesisine taşınarak sektörde bir ilki daha gerçekleştiren Yılmaz Makine, Merkez Ofisini hizmete açtı.

Daha önce üretim yapılan Çekmeköy’deki alanda bulunan Merkez Ofis’te Satış ve Operasyon, Pazarlama, Finans ve Satış Sonrası Destek bölümleri bulunuyor. Toplam 300 metre kare kapalı alana sahip bir alanda kurulan ofisin arka tarafında ise, geniş ürün gamını sergileyebilmek adına 900 metre kare alana sahip bir de showroom var.

Çeşitli söyleşi, eğitim ve atölye çalışmalarının da düzenleneceği alanda, Satış Sonrası Destek Departmanı, hem teknik destek hem yedek parça tedariki için uzaktan erişimle 85 ülkeye anlık destek sağlayabiliyor. 


Yeni üretim Tesisimize Üretim Başladı!

28/11/2017

2014 yılında temeli atılan ve 40.000 metre kare açık, 28.000 metre kare kapalı alana sahip olan Dilovası, İMES OSB’deki yeni üretim tesisimizde üretime başlandı!

Yeşil Bina Teknolojisiyle inşa edilen, atık suların arıtılarak tekrar kullanıldığı, ısıtmada fancoil sisteminin tercih edildiği ve özel tasarlanan çatı ve pencere sistemiyle maksimum gün ışığının alınarak enerji tasarrufunu sağlandığı tesiste konferans salonu, kış bahçesi ve sergi alanı gibi sosyal ve kültürel alanlar da bulunuyor.

2.500 metre karelik de bir Ar-Ge departmanının bulunduğu tesiste, Üretim ve Planlama, Satın Alma, Muhasebe, Bilgi İşlem ve İnsan Kaynakları gibi departmanlar bulunurken, Satış-Pazarlama, Finans ve Satış Sonrası Destek departmanları Çekmeköy, Taşdelen’deki merkez ofiste hizmet veriyor.


İstanbul Kapı ve Pencere 2016 Fuarı Sona erdi.

28/11/2017

8 – 11 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 17. İstanbul Kapı ve Pencere Fuarı sona erdi.

7. salon 712 numaralı stantta, 440 metre karelik geniş bir alanda katıldığımız fuarda, PVC Profil İşleme Merkezi (PIM 6508), PVC Kaynak ve Köşe Temizleme Hattı (CCL 1660), Kompozit Panel İşleme Merkezi (CPM 4150) ve Çift Kafa Kesme Makinesi (DC 421) gibi mevcut modellerimiz sergilendi. Bunun yanında yeni geliştirilen modellerimize de yer verdiğimiz fuarda Radyal Kesme Makinesi (RYK 420), 3 Motorlu Kopya Freze Makinesi (CRM 250 S) ve Türkiye’de üretilen ilk Beş Eksenli Alüminyum İşleme Merkezinin (AIM 7510) de tanıtılma şansı da bulundu.

Fuarın son gününde yurtiçi ve dışındaki bayilerin katılımıyla birlikte Ramazan Bingöl’de bir akşam yemeği yenen organizasyon oldukça başarılı geçti.


Yılmaz Makine’den Bir İlk; “Istanbul Meetings 2016”

28/11/2017

Geçtiğimiz yıl bir ilki gerçekleştirerek yurt içi bayilerini “Istanbul Meetings 2015” organizasyonuyla bir araya getiren Yılmaz Makine, bu yıl da başka bir yeniliğe imza attı ve 39. yıl kutlamalarında yurt dışı ve yurt içindeki bayilerin katılımıyla bir organizasyon düzenledi.

İstanbul Pencere Fuarıyla eş zamanda düzenlenen ve 10 Mart’ta Europark otelde gerçekleşen etkinliğin gündüz oturumunda yurtdışı bayiler davet edildi. Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Yılmaz’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda daha sonra Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Ali Snopçe sahne aldı. Bölge Satış Yöneticileri Mustafa Yıldız, Emre Tümkor ve Operasyon Yöneticisi Hayati Asma’nın sunumlarının ardından, Barış Yıldırım pazarlama faaliyetleri, Ar-Ge Müdürü Eray Çelik ise fuarda sergilenecek yeni modeller ve özelliklerinden bahsetti.

Akşam oturumunda ise yurt içi bayilerin davet edildiği organizasyonun açılışını Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Yılmaz yaptı. Daha sonra söz alan ve kısa bir sunum yapan Ali Snopçe’nin ardından, Yurtiçi Satış Yöneticisi Serdar Akgül hedeflerden ve önümüzdeki yıl planlarından söz ederken, toplantı Barış Yıldırım’ın Pazarlama, Eray Çelik’in Ar-Ge sunumuyla sona erdi.

Keyifli bir akşam yemeğiyle sona eren organizasyonun bir sonraki sene tekrar edilmesi planlanıyor.


Güncel Kataloglarımız Yayında!

28/11/2017

Mevcut modellerimizdeki geliştirmelerle güncellenen ve geçtiğimiz yılda “Yeni Ürün Kataloğunda” yer alan makinelerin eklendiği “Genel Ürün Kataloğumuz” yayınlandı! Bunun yanında CNC Makine modellerimize ait “CNC Kataloğumuzun” da güncellendiği tüm katalog ve broşürlerimizi web sayfamızın “Medya” kısmından bilgisayarınıza indirebilir veya bizden talep edebilirsiniz.


Yılmaz Line’nin Üçüncü Sayısı Yayınlandı!

28/11/2017

Yılmaz Makine’nin kurum içi yayın organı olan Yılmaz Line’nın üçüncü sayısı yayınlandı!

“İnovatif Fikirlerimiz Görücüye Çıkıyor.” başlığıyla yayınlanan ve İstanbul Pencere Fuarında sergilenen yeni modellere ayrıntılarıyla yer veren dergide ayrıca, firma kültürünü Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından anlatıldığı “Yılmaz Makine’nin DNA’sı” bölümü de yer aldı.

Yakın tarihte taşınılması planlanan yeni üretim tesisi, portatif makine grubu için anlaşma sağlanan Bulgaristan’daki Praktiker mağazası ve İstanbul ve Nürnberg şehirleri hakkında gezi yazılara da yer verilen dergiyi web sayfamızın medya bölümünden indirebilir veya buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…Kurumsal dergimiz olan Yılmaz Line, AluArt ve WinArt dergileri

11/06/2015

Kurumsal dergimiz olan "Yılmaz Line," AluArt ve WinArt dergilerin Mayıs sayısıyla birlikte yayınlandı!
3 ayda bir yayınlanacak olan dergide "Yılmaz'dan Haberler," "Yavuz Metal ile Bayi Röportajı," "Fuar Takvimi" ve Ar-Ge Müdürü Eray Çelik'le yapılan röportaj bulunuyor. 


Aylık Yönetim Kurulu Toplantımız Makedonya'da Gerçekleşti.

02/06/2015

Gelişmelerin ve önümüzdeki dönemdeki hedeflerin değerlendirildiği Yılmaz Makine Yönetim Kurulu Toplantısı Mayıs ayında Makedonya'da Gerçekleşti!
Bölgedeki iş ortaklarının da ziyaret edildiği gezide, şehrin doğal ve tarihi güzellikleri de gezildi, bölge pazarı hakkında bilgiler edinildi.
 


TÜYAP Kapı ve Pencere Fuarı Sona Erdi

18/03/2015

11-14 Mart arasında TÜYAP'ta düzenlenen, yurt içi ve yurt dışı bayilerimizin yanı sıra perakende müşteriler tarafından da yoğun ilgi gören Kapı ve Pencere Fuarı (TUYAP Window Fair 2015) sona erdi.


İlk günlerinden itibaren hareketli geçmeye başlayan fuarda var olan ürünlerimizin yanı sıra, PCC 1660 (PVC Kaynak ve Köşe Temizleme Hattı), PIM 6058 (PVC Profil İşleme Makinesi), CPM 6151 (Kompozit Panel İşleme Makinesi), CRM 301 S (Tertibatlı Freze Makinesi) gibi yeni ürünlerimiz de sergilendi.


13 Mart Cuma günü, katılan yurt içi ve yurt dışı bayilerimiz ve çalışanlarımızla beraber bir yemek de düzenlenen fuarda, yeni bayilik başvuruları ve yüksek ürün siparişleriyle belirlenen hedeflere ulaşıldı. Seneye görüşmek üzere,
 


İstanbul Buluşması 2015

09/03/2015

Gücünü bayileriyle kurduğu ortaklık, birliktelik ve en önemlisi de “Güvenden” alan Yılmaz Makine’nin, yurt içi bayi temsilcileriyle bir araya geldiği İstanbul Buluşması 2015, Kozyatağı Hilton Oteli’nde gerçekleştirdi.

  • PVC
  • Alüminyum
  • Hırdavat