Gizlilik Şartları

www.yilmazmachine.com.tr sitesinin tüm hakları  Yılmaz Makine San. Ve Tic. A.Ş. ’ ye aittir.  Yılmaz Makine sitesi içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman, ses, işaret ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri Yılmaz Makine’ nin  yazılı izni olmadan kullanılamaz. Yılmaz Makine site üzerinden edindiği kişisel verilerin ne amaçla, ne şekilde işlendiği, haklar, vs hakkında Yılmaz Makine San. Ve Tic. A.Ş. Kişisel Veriler Aydınlatma Metninde ve Yılmaz Makine San. Ve Tic. A.Ş. kişisel verilerin işlenmesi Hakkında Politikada açıklama ve bilgilendirmeyi yapmıştır. Kullandığımız çerez türleri çerez politikası yazımızda açıklanmıştır. Kişisel Verilerininiz Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun uyarınca Korunmaktadır. Sitemizdeki  ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, değiştirilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanılmaları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Yılmaz Makine San. ve Tic. A.Ş. kullanıcıların gizlilik politikası koşullarını okuyup, kabul ettiğini varsayarak bu siteyi kullanıma sunmuştur. Kullanıcı siteye girdiği, gezdiği ve sistemi kullanmaya başladığı anda bu koşullar yürürlüğe girer.  Yılmaz Makine San. Ve Tic. A.Ş. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Site üzerinde başka uygulamalara link verilmesi halinde, Yılmaz Makine uygulamaların gizlilik politikaları ve içeriklerine yönelik bünyesinde herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Yılmaz Makine San.ve Tic. A.Ş. kişisel verilerin başka uygulama şartları çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Aynı şekilde web Sitesinden bağlantı verilen internet sitelerinde Yılmaz Makine’ nin hiçbir kontrolü bulunmadığından Yılmaz Makine sorumlu olmayacak, bu bağlantılardan herhangi biri kullanıldığında Web Sitemizin kullanım koşulları geçerli olmayacaktır. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz.

  • PVC
  • Alüminyum
  • Hırdavat